Eivinas

Maniakai
 • Pranešimai

  303
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  0%

Visas Eivinas turinys

 1. https://www.humblebundle.com/store/sid-meiers-civilization-iii-complete
 2. Galioja 2 dienas. https://www.humblebundle.com/store/outlast-deluxe
 3. http://store.steampowered.com/app/9480/?snr=1_5_1100__1100 taip pat ir steam'e free.
 4. Žodžiu ir bad sectorių atsirado, prascaninau taip pat errorai, dabar jau ištisai išsijunginėja ir net nebeužsibootina windows, mest lauk reikia ir pirkt naują.
 5. Pastoviai būna ir iškart įjungus.
 6. Žodžiu įjungus pc, girdisi, kad hdd išsijungia ir vėl įsijungia ir taip gan dažnai, aišku viskas pafreezina ir tada vėl veikia. Tikrinau visus laidus, bad sectorių nėra. Any ideas?
 7. Prieš kažkur 2-3 metus grįžęs iš mokyklos radau controllerį ant žemės su nukramtytu šuns laidu ir apkramptytais analogais, bet buvo ps2 pultelis tai dar nieko baisaus. :D
 8. Sveiki, senai čia jau besilankiau kaip gyvuoja Playmanija? :D BTW quick question. Kokia normali kaina devėtų ps3 slimų atrištų tarkim su 1 pulteliu.

  1. ReiKaz

   ReiKaz

   PS3 kainu nepasakysiu, bet siaip sveikas! :D

 9. Kas nors help su update biosų.. :/ EDIT: Bandžiau per windowsus rašyt still tas pats. Tipo succesfully rebootinasi bet versija nepasikeičia.
 10. Eh iškilo bėda updatint bios'us. Parsisiunčiau naujausius bios'us, įsikėliau į flashą, nuejau į biosus į ez 2 flash utillity, pasirenku tą failą, updatinu ir parašo kad update succesfully, bet nuėjus po update į biosus vistiek ta pati versija kokia buvo .
 11. @narkata Niekad nenaudojau 2 sloto, visad buvo tik 1 slotas naudojamas. Ner sena ta mb, su garantija, pirkta sausį. Tai abejoju kaip galėjo pareit.
 12. Sveiki.. Iškilo bėda. Turiu Asus p8h61 mx R2.0 motherboardą ir dabar įdėti 2 gb ramų vienas kaulas ir kai bandau įdėt į kitą slotą identišką 2 gb ramų kaulą, tiesiog pc dirba bet monitorius nerodo nieko, išėmus ramus iš 2 sloto pc įsijungia. Abudu ramai pilnai veikiantis, abu ramai veikia 1 slote.
 13. Sveiki. Išklio bėda. Turiu seną gpu ir Codegen Atx 350w power supply, bet kažkaip bijau jungt nes minimum pagal gamintoja 400 w prašo. Bet gpu tikrai tiek nenaudoja w. Ir jei pvz pajungčiau, jei neužtektu power gpu tai yra kokia apsauga psu? Psu: http://imgur.com/yOP94AI Gpu : http://imgur.com/1tSVTRd
 14. Nesu bandęs MGS aš ir. .. :/ Puiki proga išbandyt .
 15. Sveiki, beieškodamas būdų ką galiu su savo maestro kortele padaryti, kad paypal galėčiau naudotis ir užtikau www.spectrocard.com/lt. Tai virtuali mastercard kortele kuria gali surišti su paypal, pirkti kur priima mastercard. Pats išbandžiau kuo puikiausiai veikia. Menesinis mokestis 0.50 eur. Galit užduot klausimus ką žinosiu tą atsakysiu.
 16. Gal kas turit paypal'e pinigų pm.

 17. Sveiki. Turiu iphone 5 ir jį įjungus atsiranda apple logo keliom sekundem pabuna ir išsijungia telefonas, bandžiau restorint per itunes su recovery mode, dfu still nothing.. tiesiog apie 60% juostelės užkrauna ir error išmeta itunes error 16. Help.
 18. Aš neįsivaizduoju kaip galima matyti balta su auksine.. Nu čia mėlyna su juoda..
 19. Tas jausmas kai gailies, kad pardavei konsole. :D

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 4
  2. Oligarchas

   Oligarchas

   ps4 ps3 xbox 360 jau turbut irgi pas mane nuo rugsejo nei vienas nejungtas :D daba ant pc steam uzkibes esu :D

  3. paseles

   paseles

   ps2 gaila buvo, pardaviau su 120 geimu

  4. sliopis

   sliopis

   Zinau sita jausma, kai pardaviau ps2. Nors ir buvau jau viska perejes ka norejau, bet vistiek kol neturejau vistiek vel norejau tureti, o kai vel nusipirkau vistiek nezaidziu :D Must have man ir viskas, o gal kadanors sugalvosiu palosti :D