Mason13

Maniakai
 • Pranešimai

  276
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  13
 • Atsiliepimai

  0%

Mason13 paskutinį kartą laimėjo Balandžio 22 2018

Mason13 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

256 Labai gera

7 sekėjai

Apie Mason13

 • Rangas

 • Gimimo data 1991.03.11

Profilio informacija

 • Miestas
  Salt Lake City
 • Pomėgiai
  Vertimai, Romhackingas, Alus
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Steam ID
  masonas13
 • Origin ID
  reyttt

Paskutiniai lankytojai

4.909 profilio peržiūros
 1. Sveiki 2020 visgi buvo geri metai pagaliau išėjo Cyberpunk 2077, šį žaidimą pilnai perėjau praleidęs 55 valandas, Hard sunkumo režime ir galiu pasakyti, kad realiai žaidimas nebuvo vertas viso to haipo, žmonės tikėjosi, kad šis žaidimas bus kaip antrasis jėzaus pasirodymas ar gyvenimo sutvarkytojas 3000. Šiam žaidimui reklama su sukėlė didelių problemų ir pateisino "Never Preorder" žmones. Nors tai žaidimas, kuris man labiausiai patiko 2020 - Aš asmeniškai šį žaidimą vertinčiau 7/10 ir tuoj pasakysių kodėl.
 2. Sveiki 2020 visgi buvo geri metai pagaliau išėjo Cyberpunk 2077, šį žaidimą pilnai perėjau praleidęs 55 valandas, Hard sunkumo režime ir galiu pasakyti, kad realiai žaidimas nebuvo vertas viso to haipo, žmonės tikėjosi, kad šis žaidimas bus kaip antrasis jėzaus pasirodymas ar gyvenimo sutvarkytojas 3000. Šiam žaidimui reklama su sukėlė didelių problemų ir pateisino "Never Preorder" žmones. Nors tai žaidimas, kuris man labiausiai patiko 2020 - Aš asmeniškai šį žaidimą vertinčiau 7/10 ir tuoj pasakysių kodėl.
 3. Trumpas atsakymas - NE, tačiau visais laikais buvo žmonių, kurie kaltina kompiuterinius žaidimus dėl visko.
 4. Vadimas Zizas, Ugnius Kiguolis, Kazimieras Juraitis, Varlinas pasakoja įdomius faktais neparemtus dalykus, kiek ilgai tai gali tęstis? Na aš tikrai nežadu tylėti ir duoti šiems Acto garintojams kelią, soriakas bet to nebus. Tai video, kuriam atskleidžiamas akivaizdus melas skleidžiant savo teorijas. Jeigu jums šis video patiks, padėkite man ir pasidalinkite juo. Kelios įdomios citatos: "Šiandien pasistengsime apeliuoti faktais , tai yra mūsų asmeninė nuomonė" "Za Rup yra satanistai" "Jeigu norite ką padaryti kurkite turinį"
 5. Keli žiūrovai, jau kurį laiką prašė papasakoti apie taktinę šaudyklę Insurgency Sandstorm, kaip žaidimas ar pasikeitė kas originalo ir panašiai, pasakysiu tai, kad man ilgą nekilo ranka kalbėti apie šį žaidimą, nes nuo pat išleidimo jis turėjo daug bėdų - prastą perfomansą, būgų ir kitų dalykų. Tačiau kūrėjų studija „New World Interactive“ nors ir maža tvarkė bėdas ir nuo 1.6 atnaujinimo pamažu žaidimas tampa panašus į Insurgency ir Day of Infamy, kuriose praleidau po 700 valandų. Šio video metu Sandstorm esu pražaidęs 150 valandų.
 6. Liepą likus paskutinėms trims savaitėms prasidėjo kraustymasis iš pagrindinio pastato dėl restauracijos, turėjom su lovomis ir kitais daiktais išjudėti į konteinerius. Juose apsaugos gentis pasidalino į septynis kambarius, po keturis žmogeliukus. Gyvenimas konteineriuose turėjo savų pliusų ir minusų. Netenki poilsio kambarių, tačiau kambariai uždari ir gali kada nori miegoti ir turi amžiną laisvą laiką. Konteineriuose gyvenimas buvo geras tas paskutines savaitės. Nuotaika buvo labai pakylį panašiai kaip tada kai baigi gimnazija ar vidurinę – maždaug tuoj būsi laisvas žmogus. Nebereiks bėgioti judu dengiu pro plyną lauką aviacijos bazėje, keltis 6 ryto. Nebedaug jau liko. Karius kurie baigia šauktinių tarnybą vadina Dembeliais, nuo rusiško termino, kildinamo nuo žodžio „demobilizacija“ . Paskutinėse savaitėse grįžom prie smėlio reikėjo kažkur padėti smėlio maišus, buvo planas suformuoti pamatus tokiam namukui iš maišų ir kaip teigė kontaktai iš antro sezono, jie tuo įtvirtinimus išpylė, smagu žinoti bent tai, kad naudingai kasėme smėlį. Prezidento lėktuvas Pačioje tarnybos pradžioje buvo duotas pažadas iš tokio pliko dėdės, dar žinomo kaip aviacijos bazės seržanto majoro arba vyriausio puskarininkio, kad paskraidins savo bazės šauktinius – apsaugos grandies eskadrilę kaip LR prezidentą. Visi laukė to momento, nes atrodė tai bus kaip su politikų pažadais, tačiau likus maždaug keturioms dienoms iki tarnybos pabaigos atvažiavome į bazę ir ten buvo paruoštas Alenia C-27J Spartan lėktuvas/orlaivis, su kuriuo į svarbius reikalus skrenda LR prezidentas. Mums buvo išduoti ausų kamštukai ir reikėjo prisisegti, kad nenutemptų nuo vietų. Pats skrydis buvo tikrai smagus, kai kuriems truputi per daug, bet tarnybos pradžioje duotas pažadas buvo įvykdytas +1 karmos taškas Aviacijos bazėj. Kiek man sakė Aviacijos bazės vyriausias puskarininkis matė visas šauktinio dienoraščio serijas, jam jos patiko. Bet nežinau ar tai tiesa Paskutinės dienos Lėčiausiai ėjo pačios paskutinės dienos, per kurias vyko tvarkymasis ir kitos veiklos, atsirado daugiau laisvės, vyko kaip ir mini vakarėliai su OGB chebra. Kebab party, pizza smashai ir taip toliau. Per paskutine savaitę įvyko ir paskutinis ginklų valymas, kuris jau tapo tradicija. Tarnybos pabaiga 2019 Rugpjūčio 2 Penktadienis, buvo ta diena kai baigėsi tarnyba. Dieną prieš ketvirtadienį gražinome ekipuotę, pirštinęs, šalmus, kuprines viską kas buvo išduotą išskyrus kojines, glaudęs, maikes, vieną laipsnio ir tarnybos vietos ženklelį, 3 pavardės ženklus. Tie kurie neturėjo ko nors iš daiktų turėjo rašyti pasiaiškinamus ar kaip nors tuos daiktus atpirkti, reikėjo atiduoti net ir patalus su čiužiniais.
 7. Praeitame šauktinio dienoraščio epizode, sužinojote kaip atrodė aviacijos bazės kasdienybę. Dabar šauktinio dienoraštis - jums atskleis kaip atrodo pratybos, bausmės už nusižengimus zaliotus, kodėl autorius dėkoja LR prezidentui Nausėdai. Kaip formuoti beretę, apsaugoti kojas ir kiti naudingi patarimai. Ar išeis sužinoti Vasios telefono numerį? Važiuojantis stogas Po visų šaudymų, daug veiklos nebelieka, turi kažkaip pratempti laiką per nelaisvą laisvą laiką. Dėl veiklos trūkumo truputi pradeda važiuoti stogas ir pradedi užsiiminėti rizikinga veikla. Vieniems jis važiuoja daugiau, kitiems mažiau. Kadangi man jau buvo visiškai dzin, aš pradėjau mėgautis kiekvienu momentu ir kiekviena likusią dieną. Smėlis Siekiant užimti Apsaugos grandies eskadrilę, buvo sugalvotos lauko pratybos ir ekskursijos Aviacijos bazėje – trumpai tariant smėlio kasimas, su ginklais webbingais ir panašiai veiksmas vyko gegužės-birželio ir liepos mėnesiais. Tai nuo 9 – valandos iki 16h atvirame lauke, kur skraidydavo ir naikintuvai reikėjo kasti smėlį ir dėtį jį į smėlio maišus. Tik visą tai vyko prie + 30C ir tik vienas buvęs slaugas pasiemė apsauga nuo saulės, saulės kremą su SPF50 apsauginiu faktoriumi ir kremą po saulės, kurį reikėjo tepti ant sudegusių kolegų. Aš asmeniškai turiu naudotis, kremu nuo saulės, nes mano oda yra labai jautri ir pagal Fitzpatriko skalę 1 fototipas. Jį labai sunkai įdega, bet labai lengvai sudega. Todėl reikia naudotis kremu nuo saulės. Žiauriau tuo metu buvo tik kelininkams, kurios tą vasarą išnaudojo pagal pilną programą. Kažkam vėliau šovė į galvas, kad karštą dieną po darbų reikia suteikti poilsio, tai nuo 16h čilinom lovose ir laukėm kitos dienos kai reiks kasti smėlį. Smėlį į maišus iš kurių turėjo būti statomi kažkokie gynybiniai įtvirtinimai kurie niekada taip ir nepanaudojom. Paskutinėse pratybose išvis reikėjo juos išrinkti ir maišus išpilti. Bet bent jau gražiai prie jų atrodėm. Vedžitas Per viena mankštą, Vedžitas gavo krutinės lastos sumušimą – tai yra jam darant mankštą PKT karys iš OGB dėjo per nugarą. Tą rytą minėtas veikėjas buvo labai blogos nuotaikos ir jam nepatiko tai, kaip Vedžitas atliko pratimus. Po mankštos Vedžitas pradėjo keistai elgtis ir prasitarė, kad jam skaudą nugarą – tada praktiškai visi jam liepė eiti į med.punktą iš jo jis buvo išvežtas į Radviliškio ligoninę, kurioje ir buvo nustatyta ši diagnozė. Paskui vyko tyrimas, ar savo veiksmais mankštą vedęs PKT karys buvo teisus. Šio tyrimo rezultatų aš nežinau.
 8. Marvel83 Carpenterbrut Flashworx Dance with the dead Miami Nights The Gunship
 9. Kiek kainuoja tavo apranga? Kariai pačioje pradžioje gauna dvi LU kelnes, kurių kaina - beveik 95 euriukai Taip du karinius švarkus vadinamu kiteliais, jie atseina – 99 eu Kerzai vasariniai ir žieminiai kaštuoja 77 ir 74 eu Kiekvienas karys ant dešinės kojos privalo dėvėti atšvaitą, jo kaina 4 eurai. Taip pat kariai, dėvi lauko kepuraites, beretes ir pošalmius – kurie kainuoja bendrai 25 eu. Ir pašiltukas 42.29 šaltu oru ar gortekso komplektas - 496. Sportinė uniformos komplektas 80 eu Tapkės 10 eu. Atakos ekipuotė Šauktiniai labiausiai pažįstami su Atakos ekipuote – ją sudaro: 1. Šalmas, jo yra du tipai Fricas ir NVG, mes turėjom Fricą 2. Akiniai taktiniai arba akvalangai 3. Webbingas + Granatų, Flešo, Med paketo ir dėtuvių poučai 4. G36KA4 ar G36KA4M1 5. Priklausomai nuo klasės gali prisidėti ir FN-MAG arba 6000 eurų G36KA4 Esu matęs užsienio video, kad į aprangos kaina įskaičiuojamas ir telefonas. Jeigu žmogus tik su glaudėmis, tačiau turi iPhone jo apranga verta net tūkstančio eurų. Pagal tą pačią logika automatas G36 yra aprangos dalis, kuri kainuoja nuo 700 iki 950 EU už vienetą. Dėl duomenų tikslumo trukumo imsiu vidurkį 800k eurų - už tiek išeina vienas gražus telefonas ar krūva realiai funkcionalių. G36KA4M1 Atrodo kaip futuristinė mano turėto G36KA4 versija, tačiau funkcionuoja panašiai ir tarp jos nėra žymaus kainos skirtumo. Bet vizualiai atrodo kiečiau. Žygio ekipuotė į ją įeiną praktiškai viskas kas išduota: Kuprinė Kastuvėlis Dujokaukė Filtrai Caras Mentinis megztinis Vasarinis ir žieminis miegmaišiai Kilimėlis Maikonai/apatinės kelnės Pašiltukinės kelnės Ir kiti nei daug nei mažai. 1854.17eu + Ginklas Iš viso šis šauktinis gavo ekipuotės už 2704.17, jis turi visą ją išsaugoti iki tarnybos galo, kitaip kentės piniginė, ką įprastai daro kariai, kai dingsta ekipuotė ar ją pametą ne pratybų metu, tai nueina į įvairius ekipuotės turgelius, kur galima už gerą kainą ar mainus – susiveikti reikiamos ekipuotės. Vienų pratybų metu teko paskraidyti per unimogą ir iš kelnių liko šortukai, todėl susiradęs facebook grupe mainais už mechaninę klaviatūrą, kurių turiu N gavau sveikesnes kelnes. Taip viskas ką kariai gauna kainuoja beveik tris tūkstančius, bet kasdien kariai vaikšto su 1500 eurų vertės įranga, nebent esate kulkosvaidis tada jau rimtas turčius. Uždrausti daiktai / Dalykai Kalbant apie uždraustus daiktus, kurie nėra maisto produktai. Kai jau buvau minėjęs prieš tai kareivinėse turėjau ultrabooką, kadangi turėjau jį dėklę – jį pastebėjo ir gavau minusą. Buvo lieptą jį išvežti, aš išvežiau dėklą, ultrabookas liko tik persikėlė į slaptą stalčiuką prie batų dėžės. Jame buvo vaizdo medžiagos ir mano mintys apie tarnybą tuo metu. Kiti uždrausti daiktai kortos. Kariuomenėje neegzistuoja azartiniai lošimai. Rusiška muzika, visa Nelaisvas laisvas laikas Tai yra toks laiko tarpas tarp 8:00 iki 17:00 – devynios valandos, kai nėra jokių pratybų, paskaitų ar dar ko nors ir turi kažkaip pratempti tą laiką. Tai tuo metu niekas nevyksta, bet negali naudotis rageliais ir panašiai. Tačiau ne tas žmogus, kuris taip leidžia laiką pasakoją šią istorija. Kadangi supratau, kad nepavyks atsikratyti įpročio būti 24/7 online. Ebay už 20 eurų susiradau Replica ar dar vadinama Prop phone (vizualiai panašia, filmams skirta butaforija) kuria įdėjus į ragelio dėklą ji atrodė kaip tikras ragelis, laikiau jį spintoje ir tuo laiku čilindavau nuodėmės kampe. Pietų metų turėdavom gerą pozicija todėl buvo dar vienas spotas. Paleckio knygų klubas Tiesa buvo leidžiami būdai, kaip praleisti tą etapą – šaškės, šachmatai ir knygų skaitymas. Mūsų kambaryje Paleckis pradėjo knygų klubą, pradėjo skaityti rimtas knygas „Millenium trilogijas“ ir kitas, prie jo prisidėjo Narutas su „Eragornu“. Aš buvau pasiėmęs grafines noveles „Berserk“, „Akira“, knygas „Lolita“, „Nuodemių gatvė“ “Biblija“ . Greitai visas kambarys pasidarė skaitovais. Kas yra keista, nes dauguma žmonių knygų neskaitydavo ir aš asmeniškai niekada nebuvau suinteresuotas literatūra. Mane labiau domino manualai, brėžiniai, intrukcinės knygos ir panašiai. Lietuvos kariuomenę, trumpam pakėlė grožinę literatūrą skaitančių žmonių kiekį Radviliškyje trumpam. Kalbant apie knygas sužinojau, kad „Lolitoje“ visi mirštą ir nėra jokios laimingos pabaigos, kurgi bus kaip pasakojimas apie suaugusį pedofilą ir 12 metų mergaitę. Iš J.K. Belecko „Nuodėmių gatvių“ sužinojau, kad tarpukaryje Lietuvoje prostitucija buvo legali. Marijos žeme vadinamės ne be reikalo reiškias. Iš Berserko sužinojau, kad net ir geriausias draugas, gali nužudyti kitus bendražygius, priversti amputuotis ranką ir išprievartauti tavo mergina. Bet tai tik vanduo palyginus su tuo kas seka toliau.