Suveln

Maniakai
 • Pranešimai

  301
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  23
 • Atsiliepimai

  0%

Visas Suveln turinys

 1. sorry, Forbidden West bus paskutinis turbūt didesnis žaidimas ant PS4.
 2. viskas, jau baigėsi PS4 era. tikrai nustebino, kad net ir RE Village išleido ant PS4. daugiau tokių siurprizų tikrai nebus.
 3. Suveln

  Bloodborne

  kovojau aš su juo pora kartų, bet nieko keisto, kad sustojau - turbūt atradau įdomesnį žaidimą, o tiesiog pereiti nebuvo poreikio, žaidžiau DSIII tiesiog, nes kokybiškas žaidimas, nors daug prastesnis nei DS1. va, DS1 tai tikrai paveikė mane ir mano požiūrį į žaidimus. anksčiau man labiausiai patikdavo cut-scenes filled story-driven games, o DS1 dėka supratau, kad gameplay ir atmosfera first. laukiau labai jo ir žaidžiau pačią pirmą dieną, kai tik išėjo labai lievas portas on PC (nes tuo metu konsolės dar neturėjau). aš to DS1 gal tik daugiau nei pusę nuėjau (nežinau irgi kodėl sustojau, bet sugrįšiu), bet tai vienintelis žaidimas, kuriam kažkada ir Let's Play video buvau sugalvojęs daryti, įkvėptas EpicNameBro youtuberio, bet gana greitai sustojau tai daryti, nes ne man :). pastebėjau, kad daugeliui, kas žaidžia souls-like žaidimus, didžiausią įspūdį palieka pats pirmas žaidimas. tai man buvo Dark Souls 1. antra dalis jau daug paprastesnė visais aspektais, bet bent man visai ji simpatiška, o DSIII per nelyg daug visko kopijuoja iš praeitų dalių, tiek veikėjus, tiek ištisas lokacijas, bet tai geras žaidimas tiems, kas neturi konsolės ir nėra žaidę Demon's Souls ir Bloodborne, nes DSIII labai daug įkvėpimo iš jų sėmėsi.
 4. Suveln

  Bloodborne

  aš tuos Abyss Watchers iš antro karto nugalėjau :D. nežinau net kodėl taip pavyko, jokio fantomo nekviečiau, gal tiesiog, nes buvau labai pripratęs prie valdymo ir pačio žaidimo.
 5. Suveln

  Bloodborne

  tai DSIII yra naujesnis nei Bloodborne, gal dėl to ir atrodo geriau. DSIII man liko tik pats paskutinis bosas (Soul of Cinder berods) ir Nameless King bosas (paslėptam lygyje). priėjau iki jų, bet kažkaip sustojau. ne dėl to, kad buvo per sunku, o tiesiog pasidarė nebeįdomu. visą žaidimą kaip ir pamačiau. patiko, bet iki DS1 labai toli...
 6. Suveln

  Bloodborne

  tai Bloodbore yra locked on 30fps, nežinau kaip su DSIII - su konsole nebandžiau. dabar kai atsirado tas trailer leakas Elden Ring, tai irgi užsinorėjau kokį nors Dark Souls pažaist, nusprendžiau DSII, nes mažiau jo matęs, nei DSIII, kur beveik visą įveikiau. man išvis DSII labiau patinka nei DSIII, nes DSIII viską nukopijavo iš praeitų dalių, veikėjus, lygius. netgi iš Demon's Souls daug kopijavo, o DSII techniškai paprastesnis ir kaip kinietiška kopija atrodo, bet bent jau new content jame daugiau ir taisyklės truputį kitokios. aišku, DS1 yra pats geriausias iš visų tų souls-like žaidimų, čia be konkurencijos. P.S.: kodėl Elden Ring nepavadintas tiesiog Dark Souls 4? bet rimtai :D. sprendžiant iš to, ką matėme, tai visiškai Dark Souls, tik didesnio pasaulio.
 7. Suveln

  Bloodborne

  daugiau pažaisk ir pagausi kablį. manęs jis irgi laukia vis dar. buvau prisėdęs keletą kartų, tai nustebino gilus lore, įdomus pasaulis, visokius notes randi, kur rašoma apie pasaulį ir įvykius. Minimalistinis jis, palyginus su DS žaidimais itemų ir ginklų prasme - jų daug mažiau. Šiaip Bloodborne fyškė yra jo pasaulis. Bet aš nedaug pats žaidęs, tai per daug nesiplėsiu. Prikaupus daug Insight tavo veikėjui pradeda vaidentis milžiniški vorai ir pan.
 8. aš tik tikiuosi, kad sisteminiai reikalavimai bus panašūs į D3. o dėl D4 reikės naują kompą pirkt, nes tokio tipo žaidimus pripažįstu tik ant PC.
 9. Suveln

  Mano aistra nuotraukose

  Žaidimai - viena didžiausių mano aistrų. Kai bus nuotaika, įkelsiu čia ką nors susijusio su savo žaidimais.
 10. Iš albumo: Mano aistra nuotraukose

  Dar beliko The Last of Us Part II susišaudyt ir didžiąją dalį klasikų būsiu peržaidęs iki kol Cyberpunkas bus playable on PS4.
 11. Red Dead Redemption 2, Prey, Dishonored 2 ir The Witcher 3 PS4 konsolei. dar norėjau paimt The Last of Us 2, bet pasirodė kiek brangokas kol kas, palauksiu geresnių laikų.
 12. Shadow of War. pirma dalis buvo beveik tobula, o čia dar geriau. atrodo, kad sudėti visi man patinkantys veiksmo žaidimų elementai į vieną krūvą. jaučiasi, kad išties vyksta karas.
 13. laukiam, įdomu kas čia bus

  1. Džekeris

   Džekeris

   Gal pagaliau gausim daugiau info apie bayonetta 3 :D 

 14. perėjau Borderlands 2. geriau nei pirma dalis turbūt, bet nothing special. smagu visai buvo, nors į pabaigą stipriai igriso. humoro buvo neblogo, bet nemažai ir infantiliško. dabar žaidžiu FALLOUT 3. vėlgi vaults, bet šitas rimtesnis. daug cinizmo, ironijos. pasaulis įdomus ir jį galima laisvai tyrinėti. tikras RPG.
 15. svarbiausias RE nuo RE4 laikų.
 16. mano akimis RE7 buvo eksperimentas, kuris pasiteisino, tad RE8 turėtų būti pilnas, drąsus kūrėjų žingsnis nauja kryptimi, koks kadaise buvo RE4 (kaimas, vietiniai tamsūs kultai - yra panašumo :)). kol kas viskas, ką parodė apie Village intriguoja. laukiam 21 dienos ir tikimės, kad parodys tai, ko nesulaukėm per TGS.
 17. nu, žinokite, ilgai varęs ant trečio asmens cover based shooterių ir per dantį griežęs Noughty Dog kompaniją, esu priverstas apsigalvoti radikaliai. per pastarają savaitę perėjau Uncharted 2, 3 ir The Last of Us. Kažkada seniau ir 1 bei 4 Uncharted dalis buvau peržaidęs. Įspūdžiai stiprūs. Uncharted, aišku, kaip Uncharted - gražūs, įspūdingi, smagūs, bet tik tam kartui, o The Last of Us (būtent pirma dalis) nurovė stogą konkrečiai... dar įpusėjus žaidimą gyriau jo keliamą įtampą ir veikėjus, negalėjau atsiplėšti nuo ekrano, bet dar negalėjau pavadinti jo šedevru, tačiau antra žaidimo pusė su grandinėm prirakino prie konsolės, o spynos raktą išmetė į klozetą, tai ir pasilikau aš ten... vienok šedevras. o dėl žanro - nesu tikras ar tokią įtampą ir konkrečiai tokį žaismą būtų įmanoma perteikti kokiu nors kitu žanru nei third person shooter. aš žinau, ką jie padarė antroje dalyje ir man dėl to tik įdomiau :). beje, man šie metai bus puikus laikas susimedžioti įvairius PS4 žaidimus, tokius, kaip The Last of Us Part II, Red Dead Redemption, Dishonored 2, Cyberpunk ir daugelį kitų, o į next-gen traukinį reikės gal kitais metais...
 18. įdomiai buvo, kad perkant iš Gameroomo papildymą už 10 svarų (žaidimui tiek užteko), pasirodo, kad tokio papildymo jie neturėjo (out of stock), tai atsiuntė du papildymus po 5 svarus. man nuo to ne blogiau.
 19. nusipirkau papildymą iš Gameroom ir neapsižiūrėjau, kad Eneboj biški pigiau - žinosiu ateičiai. šiaip jo, labai paprasta sistema ir būdų atsiskaityt milijonas. tiesiog, džiaugiuosi, kad servisas suveikė sekmadienį ir dabar sau kalu BLASPHEMOUS
 20. Sveiki, turbūt jau buvo užduotas klausimas šis, tiesiog dabar neturiu laiko ieškoti atsakymo, o reikėtų šią problemą išspręsti per šiandien, anksčiau nebuvo tekę pirkti skaitmeninių žaidimų iš PS Store, tačiau mano akis užkliuvo už žaidimo "Blasphemous", o jo kaip ir nėra pirkti su dėžute - tik digital, beje dabar jam taikoma 50% nuolaida. esmė, kad man neleidžia prijungti mano Mastercard kortelės. matomai esu pasirinkęs UK regioną (taip nusprendžiau padaryti, nes Lietuvos gi nėra) ir tiesiog negaliu prisiregistuoti su jokiu adresu. gal galima bet kokį adresą vesti registuojant kortelę? kaip jūs darėte? kaip suprantu, paprasta Mastercardo kortelė kaip ir ok, bet nežinau ką vest į adreso skiltį. Lauksiu patarimų....
 21. Bloodborne. gavau jį tą pačią dieną, kaip ir PS4 konsolę. įdomus nuotykis buvo bandant sumedžioti žaidimą po visą Kauną. šiaip kai bandžiau jį žaisti pirmą kartą, užstrigau ties antru bosu ir nors tu ką, bet dabar vėl įsijungiau ir nusprendžiau pasistūmėti. vakar puse vakaro mokiausi parry/shooting mechanikos ir gana neblogai ją įvaldžiau, tai rytoj gal bandysiu pas bosą nueit. iš kitų FromSoft Soulslike žaidimų šis išsiskiria daugiau visokio contento pilnu pasauliu, kuris nėra itin open, tačiau dense in lore details, tiek aplinkos, tiek visokių raštelių, kuriuos randi žaidimo pasaulyje, dėka. man tai turbūt vienas įdomiausių FromSoft sukurtų pasaulių... Resistance 3. Seniausiai geimas duklėjo lentynoje ir kadaise buvo žaistas ir labai mėgtas, tačiau numestas dėl tos pačios priežasties, kodėl išsitraukiau jį ir pamilau vėl. Old-school'as, b******. Sveikata neatsistato savaime, priešai aršūs, įdomūs ir nenuspėjami. Lygiai kupini visokiausių smulkių detalių, gražią grafiką puošia įdomus estetinis filtras, o be viso šito dar yra gana įdomi istorija, tad visas šis karas su ateiviais yra prasmingas. Na, ir šaudyti smagu. Įsijungiau šiandien prieš pogulį ir nesigailiu bei nusprendžiau pamatyti jį visą. Ar tai geriausias FPS exclusive ant PS3?
 22. su šventėm visus! na švenčių proga gera žinia - pavyko išspręsti visus nestarimus su kolegomis, tame tarpe ir Artūru ir vėl palaikome draugiškus ryšius. manau, kad pasibaigus karantinui reikės vėl judinti reikalą dėl tų žurnalų. kaip jau sakiau - niekada nereikia nuleisti rankų.
 23. tai visgi reikia sveiko proto patarimo iš šalies !!! ar išvis verta imt Cyberpunk ant PS4 dabar? mažų bugų nebijau, bet bijau crashų. ar geriau palaukt vasario?