G1edrius

Prototype 2

Rekomenduojami pranešimai

EGM Digital Magazine has released its latest issue bringing us brand new screenshots and information for Prototype 2.

 

The latest issue EGM Digital Magazine has been released (via NeoGAF) and with it has brought a batch of few new Prototype 2 screenshots as well as fresh information.

 

* The game will be significantly more structured (likely meaning linear), according to Radical.

* New York is divided into 3 zones (green, yellow, and red) based on level of infection.

* The muscle mass power is gone. It’s replaced by tendril powers, one of which was on display in the latest trailer.

* Sidequests now tie into the main storyline, instead of them being a ton of unrelated events.

* The power store is gone. Now there’ll be underground lairs where you can absorb powers and upgrades from enemies.

* There’ll be a limited number of slots to use all of the upgrades acquired, like perks in COD.

* Enemies and vehicles can be dismembered, a la Dead Space.

* Heller has a sonar-like power to find people or objects.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka galiu pasakyt SUPER dabar kaip tik taupau ant pirmos dalies nes labai noriu isbandyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau galios tos pačios , jei būtu visai naujų prigalvoję,tai tada butu daug įdomiau, ''combo'' tokios pat , kaip ir pirmoje dalyje tik nauji bosai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Exclusive Homecoming Trailer

 

 

Prototype 2 is set to release on April 24, 2012

Redagavo S9B

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuka galiu pasakyti apie si game, tiesiog super kurinys, nei spider man man nepatiko nei kito, bet sitas mane uzvede, pirma daly perejau su didelia sypsena,o dbr laukiam kitos dalies kuri bus dar geresne :dwn:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmoji Prototype dalis turejo viena dideli milziniska minusa-miestas buvo niurus ir neidomus.Nieko nebuvo ka veikti.Atvirai pasakius man buvo nuobodu. :rolleyes:

Redagavo Tucka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.