G1edrius

Prototype 2

Rekomenduojami pranešimai

nice tease... atrodo daugiau suzinosime per spike'o awardus. seip pirmoki dalis man patiko, kazkaip idomiau negu visi tie spyder man. kazkas "stipresnio" :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su killer. Dauguma žaidėjų žaisdami tokius žaidimus kaip Spider-man tikrai norėjo žudyti paprastus žmones ir priešintis policijai o ne vien gelbėti visus.

Prototype tai įgyvendino ir užsiemę savo vietą žaidimų pasaulyje. Tikrai neeilinis ir ne generinis žaidimas. Šviežus perliukas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

db kaip tik laukiu kada 1 dali gausiu o jei iseis ir antra dalis butinai reiks paimt nes labai gerulis zaidims sits

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is video kuri ikele scalman istorija tikrai nekokia atrodo man visai patiko alexas o dbr jy zudyt :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is video kuri ikele scalman istorija tikrai nekokia atrodo man visai patiko alexas o dbr jy zudyt :/

Nenusivilk tuersi pora meteliu palaukt, kad ji nuzudytum :D))) [Release date: 2012] :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pirmas dalis pasizymejo savo destruktyvimu, tuo visa galinciu sunaikinti naudojantis savo galiomis Alex,O dabar jie sufailinu su antraja dalimi, jau kuria trailerius, kai dar uz daugiau nei metu pats zaidimas bus isleistas, turbut patys dar net neipusejo jo kurime, o taip darydami, tik manau darosi sau finansinius sunkumus, nes geriausia rodyti pristatomuosius filmukus pries pat zaidimo isleidima(3-5men.), o ne metai pries, kai visi zaidejai uzmirs per tuos metus traileri.Ir vis del to, nezinau ka jie sukurs naujo tame zaidime apart naikinimo, laipiojimo namais, na zodziu tikro supermano analogo idejos, turbut bus viskas tas pats tiktai dar labiau nuslifuotas kurinys su nauja istorija...

Redagavo RealEfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry pasirodo cia nieko naujo o tik sujungti abu video kurie jau yra ideti. na bet gal kazkas nemate abieju.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad prototype2 kanors gero pasiulys... viskas tas pats bus lakstysi per miesta masiskai zudysi zombius begsi nuo armijos ir kt nesamones...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žėkit ,kad dar Activision nepadarytų kiauslystės ,kokią padarė su True Crime ir už kelių mėnesių neatšauktų žaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.