Impaler

PLM #11 konkursas! Laimėk PSP konsolę!

Rekomenduojami pranešimai

Laimėtojas ištrauktas auksinio:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8RUHum7Ts9A

 

Ne į temą

Impaler įmečiau video, tikiuosi nesupyksi, bet gal greičiau pamatys laimėtojas ir susisieks su auksiniu.

P.S. Taip ir buvo :thumbup:

Redagavo ch0k3
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kaiii gerumo...norėčiau kažką daugiau pasakyt, bet kažkaip sunku rasti žodžių, ši diena ir šiap ganėtinai gera man, o dabar išvis :D Didelis AČIŪ! :D

Redagavo drake345
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu! :D

Kažkaip buvau įsitikinęs, kad bosas iš God of War (Hydra), bet kadangi nesu gyvenime žaidęs Monster Hunter, tai nieko nuostabaus. :D Nieko, čia konkursų panašu, kad ne vienas dar bus :D, tai gal pasiseks kitą kart. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu drake dar karta ,o seip po to jau kaip issiunciau turejau dar pora galimu variantu tai buvo prince of persia kazkodel,dragon age ir monster hunter bet jau buvau issiuntes :D

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu! :D

Kažkaip buvau įsitikinęs, kad bosas iš God of War (Hydra), bet kadangi nesu gyvenime žaidęs Monster Hunter, tai nieko nuostabaus. :D Nieko, čia konkursų panašu, kad ne vienas dar bus :D, tai gal pasiseks kitą kart. :D

 

Aš irgi maniau, kad Hydra, bet paskui pažiūrėjau jog nelabai yra panašumų, tada iškart pagalvojau jog tai turi būt PSP atspindintis žaidimas. Na ir iškart šovė į galvą, kad MH, aš ir nežaidęs bet va taip ir suradau pamastęs :D Redagavo drake345
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu drake :D . Bet taj kaip sumaisyt "lagiacrus" su kazkuo is mario, taj man galva neisnesa :D . Beje, jei kas norit pazaist kuri nors mh skirta psp konsolej per xlink kai, taj pm numeskit ar susiekit per Kai, vis idomiau bus o taj ant mh vienintelis lietuvis jauciuos :D

 

P.S. xlink kai tag'as - Dragus

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laimėtojas ištrauktas auksinio:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8RUHum7Ts9A

 

Ne į temą

Impaler įmečiau video, tikiuosi nesupyksi, bet gal greičiau pamatys laimėtojas ir susisieks su auksiniu.

P.S. Taip ir buvo :D

 

Bet Auksinis kaip visada pralinksmina mldc :D delto visda laukiu kol video koki padarys :D Respect tau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nepasisekė, kita karta turbūt pasiseks :D , Bet konkursas tai puikus! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu laimetoja,tai teisingas atsakymas Monster Hunter,nes as parasiau monster hunter 3 tai kaip ir klaida?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu laimetoja,tai teisingas atsakymas Monster Hunter,nes as parasiau monster hunter 3 tai kaip ir klaida?

 

Ne, gerai atsakei :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.