Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Playstation 4 naujienos

* * * * * 2 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Lonsdale
Mano pranešimai  

Lonsdale
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360

apie koki modeli butent kalbi

zirnis
Mano pranešimai  

zirnis
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2

apie koki modeli butent kalbi

paprasciausia PS4 SLIM su vienu pulteliu, dar variantas pirkti kazkoki rinkini, bet pas mus isvis apverktina, perekupai ispakuoja rinkinius, distribiutoriai stumdo plikus variantus arba senus rinkinius.  Nervina, kai  $ony yra susegregave Europa, net nera galimybiu nueit ir nusipirkti toki rinkini uz adekvacia kaina. 

https://www.game.co....-now-tv-2504039

Šį pranešimą redagavo zirnis: 2018-09-15, 12:53

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

jo pastebejau,galvojau cia lt zaidzia su savo kainom

mindaugelis.png

zirnis
Mano pranešimai  

zirnis
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2

jo pastebejau,galvojau cia lt zaidzia su savo kainom

taip,, net nera pagrindo skustis del piratavimu treciose salyse, kai gamintojai, kaip antrarusius laiko zmones..

Dar klausimas, kiek dabar atseina siustis konsole is ShopTo.Net ? amazon.co.uk tai irgi apsunkina viska, ne visus rinkinius siuncia i Lietuva. Galvoju reikia sulaukti RDR2 rinkiniu ir tada kazka nusipirkti :)

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

kad pas mus situacija su naujais visada buvo apgailetina, dabar is viso. ir kainos nesamone.

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods