Rekomenduojami pranešimai

statulele tai gera, gal kiek per maza kaip tokiam dizainui, butu aukstesne, butu labiau isryskeja ka jie nori pateikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kokie atsiliepimai? Matau jau daug kas žaidžia. Ar pateisino lūkesčius?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kokie atsiliepimai? Matau jau daug kas žaidžia. Ar pateisino lūkesčius?

Aš kol kas palauksiu kol rasiu pigiau nusipirkti, bet mano akims atroda tai vienas iš geresnių spider man žaidimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kokie atsiliepimai? Matau jau daug kas žaidžia. Ar pateisino lūkesčius?

Tikrai good, labai smagiai žaidžiasi, tiek grafiškai gražus, combat geras, pati pradžia dar, tai nesinori greitai sukramtyt žaidimo, tai daug side activity vykdau.  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as jau i pabaiga. yra kazkiek to pasikartojimo zaidime, ypac tai jauciasi galutineje zaidimo fazeje, bet is esmes, tai toks smagus gameplay, kad kartais uzsimirsti kad biski grindini :) visualiai tai belenkaip gerai atrodo. story auksta klase, neveltui Sony produktas. nemaniau kad tiek patiks, bet liuks zaidimas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pardavimai tiesiog sprogo , kol kas po 2 dienu beveik 2x parduota  nei God f War, kuris parsidave beveik 3mln per 3  dienas. 

 

PS4 exclusive Spider-Man is the fastest-selling game of 2018 so far.

It narrowly beat previous record-holder Far Cry 5 (which was available on more platforms), and sold almost double that of the previous biggest exclusive of the year - God of War on PS4.

Not only that, but it's the fastest-selling Marvel-branded game in history, beating previous title LEGO Marvel Super Heroes by a big margin.

It's also the fastest selling individual format game since the PS4 version of Call of Duty: WWII in November last year. Spider-Man is the latest in a long-line of hit PS4 exclusive single-player games.

It wasn't the only new release last week. Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age, also a PS4 exclusive, made it to No.2. Meanwhile, Destiny 2: Forsaken debuted at No.8. These charts only include physical sales and do not include any digital numbers.

Last week's No.1, F1 2018, drops to No.4. While the previous No.2, Pro Evolution Soccer 2019, falls to No.6.

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perkamiausias metu zaidimas. ant vienos platformos. Far Cry 5 padejo i pavesi, nors jis isejo ant 3ju. aisku, ilgai neturetu tai issilaikyt, sakyciau Red Dead Redemption 2 turetu daugiau parduot, bet nieko ir noret, kai ant dvieju platformu. 

 

vistiek, didelis pasiekimas. kokybe atspindi pardavimus ir liaupses ne siaip uz nieka.

 

tik uzknisa toks kai kuriu hateriu downplay'inimas Spiderio, ale, ka jus norit, gi cia Spider Man, jis ir turejo butu gerai parduodamas, i am sorry, bet kiek tu Spider Man'u buvo? kuris buvo geras? kuris pardavimais pasizymejo? cia yra pasiekimas. Insomniac ir Sony tai padare!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka, liudna, damusiau. niekur, gaila, neradau kur rodytu, kiek pralosiau. bet manau apie 22-27h. kurejai kalbejo apie 20h, bet kaip ir minejau, galima ju tuos zodzius dalint per puse ir gaunasi +- story ilgumas.


nu ka, laukiam Tomb Raider, treciadieni tikiuos atkeliaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perkamiausias metu zaidimas. ant vienos platformos. Far Cry 5 padejo i pavesi, nors jis isejo ant 3ju. aisku, ilgai neturetu tai issilaikyt, sakyciau Red Dead Redemption 2 turetu daugiau parduot, bet nieko ir noret, kai ant dvieju platformu. 

 

vistiek, didelis pasiekimas. kokybe atspindi pardavimus ir liaupses ne siaip uz nieka.

 

tik uzknisa toks kai kuriu hateriu downplay'inimas Spiderio, ale, ka jus norit, gi cia Spider Man, jis ir turejo butu gerai parduodamas, i am sorry, bet kiek tu Spider Man'u buvo? kuris buvo geras? kuris pardavimais pasizymejo? cia yra pasiekimas. Insomniac ir Sony tai padare!

 

Pritariu del to, kad daug spider man prikurta, bet nei viena dalis tokio didelio susidomejimo ir iskart, neturejo. Oho :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai man nepatiko, man toks vaizdas kad spider-man buvo užmautas ant god of war žaidimo, labai jau panašus stilius o gal net labiau į Horizon zero down, gražinau atgal ta spider I parduotuvę, užteko 2val pažaisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai man nepatiko, man toks vaizdas kad spider-man buvo užmautas ant god of war žaidimo, labai jau panašus stilius o gal net labiau į Horizon zero down, gražinau atgal ta spider I parduotuvę, užteko 2val pažaisti

Iš kur tau tie panašumai?? Tai koki esi spider man žaidęs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką jų čia daug yra, vien tik skill skiltis panašus į GOW ir Horizon net tematika panaši meniu, jei tu aklas tai čia tavo problema, bet aš mokėjau pinigus o ne tu už mane, tai kad man žmogus tapke geriau, negu spider-man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.