• įrašai
    64
  • komentarai
    79
  • peržiūros
    95.925

Šedevro Mother 3 apžvalga ir kiti rpg

Mason13

1.526 peržiūros

Žaidimo veiksmas vyksta nuošaliuose salose vadinamuose Niekur salomis (The nowhere islands), Tazmilės kaime. Ši istorija prasideda kai dvyniai Lukasas ir Klausas ,bei jų mama aplanko senelį Aleką, kuris gyveną name ant aukštos uolos. Ten mes praeiname mokomajį lygį, kuris supažindiną su vietine flora ir fauna, jį praėjus prasideda pirmas skyrius.

 

Tazmilės kaimas, kur gyvena mūsų herojai yra beveik utopinė gyvenvietė , visi visiems padeda, niekam nieko netrūksta, žmonės nežino ir jiems nereikia žinoti kas yra pinigai ir taip gyvenimas šiame mažame kaime nuošalioje salose eina ramiai iki to momento, kai iš niekur nieko pasirodo taip vadinamą „PIGMASK ARMY“ (na jeigu kalbėsime lietuviškai tai jie vadintusi Kaulkaukių armija) žmonių su kiaulių kostiumais armija. Ši armija iškart užviria rimtą košę, kuria tenka srėbti vietiniams gyventojams.

Vietiniai gyviai mutuoja, kaime prasideda keisti reiškiniai, kažkas grasina sugriauti kaimo ramybę, bet kas?

Na šitiek istorijos pristatymo taigi kuo be jos dar man šis žaidimas patinka?

Visų pirmą man patinka nekiekviename vaidmenų žaidime matomi veikėjai, kurie gali pasakyti daugiau negu vieną ir tapatį sakinį. Kiekvienas iš jų turi savitą asmenybę ir charakterį. Ir pats geriausias dalykas, kad tai ne mūsų keturi veikėjai, kurie nors ir šiame žaidime kitaip negu daugumoje šio žanro atstovų turi kalbos dovana .... ne... šiame žaidime įdomus yra visi veikėjai.

Jeigu duoti pavyzdį – tai būtų magypsiai magiškos būtybės, kurios panašios į transvestitus (atrodo kaip vyrai su moteriškais drabužiais) arba minėtoji Kiaulkaukių armija, net ir vietiniai gyventojai tokie kaip bičas duodantis žemėlapius Mapsonas ar aukštas varpininkas Lederis visi jie fantastiški.Šiame žaidime yra ir serijos fanų mėgiami padarai vadinam Mr.Saturn tai tokie į bulves panašus padarai kurie gali šnekėti su mūsų veikėjais.

 

Antras dalykas yra tas, kad šis žaidimas vyksta nuostabiai nukakusiame pasaulyje, kiekvienas bajeris žaidime yra rimtas ir apgalvotas išties matosi vertėjų komandos darbas. Vertimo kokybė yra aukščiausios klasės ir galima sakyti, kad tai yra pats geriausias fanų vertimas.

Trečias dalykas, kuris man patinka yra tai kaip šis žaidimas nagrinėja žmogaus psichologija , kai tenka susidurti su artimojo netektimi, tuo pačiu jame vaizduojama Lukaso brandos istorija. Kadangi žaidime veikėjo motina neatlieka jokio rimtesnio vaidmens, jos mirtis pastumėja Lukasą tapti savarankiškų už save ir draugus atsakančiu vaikinu. Žaidime taip pat tyrinėjami filosofiniai ir egzistenciniai klausimai.

Šis žaidimas savo geimplėjumi/žaidimo eiga iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kaip eilinis 2D vaidmenų žaidimas, tačiau jis ir be aukščiau minėtų dalyku skiriasi nuo savo žanro atstovų, nes turi įdomią kovos sistemą, kuri paremta kovoje grojančios muzikos ritmu ir gyvybės skaitliukų sistemą, kuri patyrus mirtiną žalą, leis suduoti dar kelis smūgius prieš bučiuojant žemę. Kovos vyksta priekinio vaizdo režimu dar vadinamu Frontal View. Minėta ritmo sistema leidžia mūsų veikėjui daryti papildomus smūgius, maksimaliai galima padaryti 16 smūgių kombo, bet pirmiausia reikia pataikyti į ritmą, atvirai sakant man daugiausiai išėjo padaryti 6 smūgių kombo.

Šiame žaidime tiek pasaulyje,tiek požemiuose, tiek sklepuose mes priešus matysime ir jeigu mūsų lygis didesnis už priešų, mes pastebėsime jų baimę, nes jie bėgs nuo mūsų veikėjo. Žaidime kovojant su paprastai priešais neteks daug grindinti, nes juos greitai įveiksime. Kita kalba yra kovojant su bosais, kurie nesigailės mūsų veikėjų ir valys jais grindis, jeigu mes nesugalvosime rimtos strategijos, neišnaudosime jų silpnybių ar neturėsime gydančių daiktų. Priešų įvairovė šiame žaidime ganėtinai didelė – mutantai gyvūnai, robotai, vaiduokliai, zombiai ir kiti veikėjai.

 

Kalbant apie inventorių ir daiktus, kurios naudoja mūsų šaika – jame bus galima talpinti ribotą kiekį daiktų, viena persona – 10 daiktų. Tarp daiktų nebus jokių „Magic Potion“ juos pakeis riešutų duoną ir vytinta jautiena, kartais ir sūris, sausainiai. O tarp daiktų, kurio galėsime dėvėti ir avėti nebus jokių armoru bus megztiniai, maikės, koženkės ir neperšaunamos liemenės, bei sportbačiai. Ginklai šiame žaidime irgi iš šio pasaulio, ne kokie kardai ar patrankos, O lazdos, bytos, keptuvės ir netgi pirštinės ir šuns letenos.

Žaidime taip yra sistema, kuri įspėja, kad žaidėjas praleido pakankamai laiko žaidime ir jau reikia padaryti pertraukėlę

 

Kalbant apie žaidimo grafika.

Man patiko, kad kūrėjai pasirinko nesenstanti pixel art grafinį stilių, kuris atrodo gražiai ir ant originalios konsolės. Dėl to, kad kūrėjai pasirinko tokį stilių laimi ir žaidėjai neturintis originalios konsolės,t.y žaidžiantys per emuliatorių, nes papildomi grafikos filtrai ženkliai pagerina žaidimo vaizdą. Mano mėgstamiausias filtras vadinąs HQ4X, kuris padidina žaidimo tekstūras keturis kartus. Žaidime dominuoja ryškios spalvos, todėl bus galima atsikvėpti nuo amžinai rudos ar pilkos kituose žaidimuose naudojamos paletės.

Garso Takelis.

Mother 3 garso takelis – dieviškas, galima sakyti jis pranoksta Chrono Trigger OST, nes jame labai daug įsimintinų epinių melodijų tokių kaip : Pollyanna, 16 memories ir Phantamagoric. Kas man dar patinka dėl garso takelio yra tai, kad žaidime skamba įvairių muzikos žanrų melodijos. Išviso yra 260 melodijų iš kurių galima išsirinkti tinkamą ringtonui, muzika pritaikyta prie visų žaidimo momentų.

kadangi šis žaidimas nėra veiksmo, daugelis žaidėjų neturės bėdų su valdymų. Jis paprastas ir sklandžiai veikiantis.

Mother 3 trukmė – kaip vaidmenų žaidimui yra vidutiniška, tik 25-30 valandos.Todėl žaidimas nesijaus ištemptas.

 

Mother 3 – tai šedevras nedažnai pasitaikantis žaidimų pasaulyje, jis turi rimtą siužetinę linija, išplėtotus veikėjus, įdomią kovos sistema, dievišką garso takelį ir pakankamai melo dramatišką pabaiga. Nenuostabu kodėl šis žaidimas yra laikomas vienu geriausių XXI amžiaus žaidimų. O žinant, kad šis žaidimas tilpo į 32 MB talpos kortelę yra kažkas nerealaus.

Šį šedevrą taip pat galima išbandyti ir ant android ir ios išmaniujų prietaisų. iOS turėtojai naudojasi gba. Emu ar ba gpsphone , o Android Gba.Emu ir My Boy.

 

 

Final Fantasy After Years (Tragedija kainuojanti keturiasdešimt litų)

https://www.youtube.com/watch?v=9HfYEKOfZjw&list=UUMBVDbDBZeEW_-xXlJaLFhw

 

Atnaujinimas dėl Plants vs Zombies bus negreitai, nes dar yra reikalų

  • Patinka 3


0 komentarų


Rekomenduojami komentarai

Komentarų nėra.

Svečias
Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.