BAUSMĖ 2020

Suveln

358 peržiūros

Esu dar naujas žaidimų kolekcionierius. Kolekcionuoju žaidimus pagrinde PS3 ir PS2 konsolėms (kitais metais žadu rinkti ir PS4 kolekciją, nes naiviai tikiuosi, kad žaidimų kainos kris pasirodžius PS5). Iš pradžių vis patekdavau į skelbiu.lt skelbimus. Ten radau neblogų variantų, bet daugelis skelbimų mane nukreipdavo į lietuviškas žaidimų parduotuves. Nežinojau, kad Lietuvoje jų tiek daug. 7. Atėjo laikas jas visas NUBAUSTI! Iš kiekvieno shopo žaidimus pirkau mažiausiai du kartus, tačiau dažniausiai žymiai daugiau kartų ir nebūtinai vienai platformai. Daugelis minėtinų parduotuvių turi žaidimus Nintendo Switch ir Xbox konsolėms, tačiau aš neturiu šių platformų ir apie žaidimų pasirinkimą joms nekalbėsiu. Daugelis šių shopų man labai patiko ir didesnės kritikos galėčiau pasakyti tik vieno adresu. bet kuriuo atveju, planuoju išleisti dar bent 1000 eurų šių parduotuvių žaidimams ir taip palaikyti lietuvišką, galbūt iš dalies partizaninę rinką. Taigi… 7 parduotuvės.

  1. GAMEROOM.LT - respektabilus shopas, prekiaujantis TIK naujais, nenaudotais žaidimais naujausiom konsolėm. Jie taip pat turi pakankamai solidų PC žaidimų pasirinkimą (iš jų pirkau tris Blizzard žaidimų battle chestus). Puikus shopas, savo srityje esantis lyderis. Kadangi žaidimai pas juos tik nauji, neišpakuoti, tai ir kainos atitinkamos. Bet jos nėra labai didelės. Jos logiškos ir prieinamos.
  2. PLAYBOX.LT - pats prasčiausias Lietuviškas žaidimų shopas, kokį teko naudoti. Pirkau pora kartų, abu kartus gavau broką. Vieną kartą žaidimo dėžutė buvo ant tiek subraižyta, regis, kad buvo zulinama su bulgarke. Aš jau nekalbu apie diską. Aišku, jokio manualo nebuvo dėžutėje. Antrą kartą gavau žaidimą su gražia dėžute ir manualu, tačiau diske buvo žostas įtrukimas. Pirksiu dar trečią kartą, dėl sportinio intereso, įdomu, kaip dar galima suchujarint PS3 dėžutę ir diską.
  3. ZGAMES.LT - neabejotinai turintys didžiausią PS VITA žaidimų pasirinkimą Lietuvoje. Jie taip pat turi PS3 žaidimų. Pasirinkimas nėra didelis, bet kai kas pas juos kainuoju mažiau, nei kitur. Kai ko, kas yra pas juos, nėra niekur kitur.
  4. GAMERSTORE.LT - Pakankamai platus tiek naujų, tiek senesnių naujų ir naudotų žaidimų pasirinkimas tiek PS4, tiek PS3 platformom. Yra keletas ir PS2 žaidimų, kurių nerasite kitose shopuose. Iš jų pirkau labai daug kartų, turbūt daugiausia, ir nei karto neteko nusivilti. Kokybė garantuota.
  5. GAMMY.LT - mano favoritas ir simpatija. Milžiniškas pasirinkimas labai pigių ir kokybiškų, naudotų, bet gerai išlaikytų PS3 žaidimų! Jų kainos mažesnės nei visų kitų, o kokybė aukščiausia.  2764.png
  6. RDE.LT - ne visi žino, bet be buitinės technikos RDE prekiauja ir ITIN RETAIS žaidimais, kurių nerasite kituose šiame sąrašė minimuose shopuose. CATHERINE, ZONE OF THE ENDERS, VALKYRIA CHRONICLES ir t.t. RDE taip pat turi bene didžiausią NINTENDO 3DS žaidimų pasirinkimą, kokį man tekę užmatyti Lietuvoje. Reti, pavieniai, vertinti žaidimai, kurie niekada nesimėti, o kolekcionieriaus kolekciją visuomet papuošia. Kaip ir GAMEROOM, RDE prekiauja tik visiškai naujais, nenaudotais, supakuotais žaidimais. Kainos nemažos, bet geimai reti. Negaila. Tiesa, po užsisakymo kartais gali praeiti diena iki pinigų pervedimo, o iki žaidimų pristatymo laisvai gali praeiti dvi savaitės. Matomai, jie gauna geimus iš savo tiekėjų užsienyje. Tai užtrunka. Turėkit mintyje.
  7. ZAIDIMUBAZE.LT - turi retesnių PS2 skirtų žaidimų, tačiau kainos nemažos. PS3 pasirinkimas nėra didelis, palyginus su kitais, man jie įstrigo labiau dėl PS2 asortimento.
  • Patinka 2


1 komentaras


Rekomenduojami komentarai

Svečias
Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.