Tedis3

Flas0

Rekomenduojami pranešimai

Bandziau isirasyt CFT tema nors tie failai buvo 900 megu o pas mane buvo du gigai vietos laisvos bet rode kad netelpa ir susivare flash0 failai glas kas zino kaip susitvarkyti? buciau lb dekingas :]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjai pasidaryt Flash0 backup jai nepasidarei tau ragas reikės PSP iš naujo nulaužinėt (man taip atrodo nes jai iš kito PSP flash 0 imesi bus brick o dabar tau yra semi-brick)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau isirasyt CFT tema nors tie failai buvo 900 megu o pas mane buvo du gigai vietos laisvos bet rode kad netelpa ir susivare flash0 failai glas kas zino kaip susitvarkyti? buciau lb dekingas :]]

tau reikes nulaust is naujo kito budo kaip ir nera. o nulaust labai paprasta. susirask youtubej kaip gamint pandora ir magic memory stick ir ir susitvarkysi. :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai yra semi-brick galima ir be pandoros o per recovery menu. Paieškok playmanijos giduose yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Keliuose forumuose klausi?

Dviejuose :]] tu ten rasiai kad isemus batarke 10min viskas tau veikia ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išėmi bateriją, palauki gerų 10 minučių, įdėdi ir meldiesi, kad viskas susitvarkytų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, jei recovery dar pasiekiamas isikeli m33 instala i tinkama kataloga ir prasiflashini is naujo, tuomet apsieitum be pandoros. man yra taip buve irgi su visokiom temom, tai sitaip issikapsciau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.