ViPeRkillz

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

Rekomenduojami pranešimai

na jei jau net disko gadint nesinori tai ir negadink,ka nezinai koks zaidimas? matei ,girdejai,ir pagaliau palosk demo ir zinosi,nori ar ne

kas tau cia ka patars,man pvz patinka labai,kitam visai nepatinka,tau tas pades?

Vien del demo nesiruosiu gadinti dvd ar cd disko. xbl neturiu. Ir ko tu cia mane uzsipuolei ? Nesinervuok, tik norejau suzinoti jusu nuomones apie si zaidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitam zaidime yra kaip zinau ir pirma dalis, kurios as nezaides tai dabar man nuo jos butu geriausia ir pradet ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del demo nesiruosiu gadinti dvd ar cd disko. xbl neturiu. Ir ko tu cia mane uzsipuolei ? Nesinervuok, tik norejau suzinoti jusu nuomones apie si zaidima.

nepuolu tiesiog yra tam spec psl kur zaidimus apraso kur video ir pan,o cia tau reikia geros ar blogos nuomones? nes vieni sakys gera,kiti gal bloga,nesuprantu zmoniu kurie klausia kitu "kaip zaidimas ? " ka dar neuztenka medziagos kuria galima rasti apie visus zaidimus ir viska apskritai

o zaidimas geras,kaip ir pirma dalis,taip ir cia,tik geriau bent jau man

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažaidžiu DEMO ir galima sakyti nelabai patiko nors EFBB buvo tikrai labai gerai žaidimas.

 

Nedaug buvo nueita nuo ESCAPE FROM BUTCHER'S BAY žaidimo.

Iš dalies tai gerai, BET:

Kam Riddick turi tuos ginklus ant rankų - effektas grynai tas pats kad pirmoje dalyje su BARE HANDS ?

Stealth mode ir Control išliko visiškai toks pats, istorija pasikeitė bet žaidimas beveik nekiek. O reikėjo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nepuolu tiesiog yra tam spec psl kur zaidimus apraso kur video ir pan,o cia tau reikia geros ar blogos nuomones? nes vieni sakys gera,kiti gal bloga,nesuprantu zmoniu kurie klausia kitu "kaip zaidimas ? " ka dar neuztenka medziagos kuria galima rasti apie visus zaidimus ir viska apskritai

o zaidimas geras,kaip ir pirma dalis,taip ir cia,tik geriau bent jau man

Skaites tuos puslapius, ziurejas review, tik kaip sakiau ir dar karta pakartosiu noriu zinoti jusu nuomone ir viskas. Negi daug prasau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau kaip tiem kas megsta shooterius,bet bent jau man tai labai gras zaidimas,tiksliau 2 zaidimai nes gauni ir pirma dali perkurta tuo paciu,tai cia isvis labai gerai,kai nebuvau loses pirmos dalies 2004 tai dabar sulost abu ridiko nuotykius tikrai bus idomu. palosiau pora val,labai itrauke,manau tikrai losiu iki galo abu zaidimus,nes tai nera saudykles,labiau tiharintis seseliuose ir uzpulti is pasalu,aisku kol nerandi tinkamo ginklo,zaidimas ne toks tamsus ir netgi bauginantis koks yra condemnent,cia toks zaidimas kur yra visko,be to patinka dieselis tai viskas viename

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažaidžiu DEMO ir galima sakyti nelabai patiko nors EFBB buvo tikrai labai gerai žaidimas.

 

Nedaug buvo nueita nuo ESCAPE FROM BUTCHER'S BAY žaidimo.

Iš dalies tai gerai, BET:

Kam Riddick turi tuos ginklus ant rankų - effektas grynai tas pats kad pirmoje dalyje su BARE HANDS ?

Stealth mode ir Control išliko visiškai toks pats, istorija pasikeitė bet žaidimas beveik nekiek. O reikėjo...

Nesutinku su tavim visiskai. Kaip sakoma, "nesugadinai, netaisyk".

nes kai pradeda pridejineti visokiu pribombasu, nesamoneiu, padarom ta kitaip, sita anaip ir gaunasi dumbed ass shity game.

Pirma dalis buvo liux. antra tokia pati, tik kitas story. Ko daugiau reikia. Man tai superinis geimas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai patiko geimas, perejau abu. Saudytis tikrai tenka daug, bet pradzioje apie 50% zaidimo musies/selini. Toliau jau daug saudyt tenka. Man Assault On Dark Athena patiko labiau, nes ten daugiau kovos judesiu. Ypac patiko tie Ulaks. Tiesiog Insane Ginklas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zino pirmoj dali kai daeini jau iki to erdvelaivio su kuriuo turetum pabegt,na praselini pro tuos armorus du,isguldai kareivius,nuvarai iki to erdvelaivio o niekaip niekur su juo neskrendi ir niekur neilipi,ka ten daryt ? :dance:

zaidimas labai geras :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia visus priesus izudyt, ir tuos robotus taip pat. As ir galvojau prabegsiu ir viskas :dance:.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia visus priesus izudyt, ir tuos robotus taip pat. As ir galvojau prabegsiu ir viskas :dance:.

jo logiskai mastant tai nereiktu,nes jie taves net nemato,bet matyt jie isjunge erdvelaivi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.