madmans45

oblivion

Rekomenduojami pranešimai

Tikrai labai geras žaidimas ir vertas dėmesio.Rekomenduoju.Mapas didelis, grafika gera,trukme ilga.Story neblogas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tikrai neblogas lb lb daug visokeusiu funkciju deja ant xbox nesu zaides ;) ant pc tj patiko visaj bet man bent jau toks monotoniskas pasirode ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pacio paklausiu.

 

Nu jau 6 geimus ismeginau tokius kaip (gow2, re5, mass effect ir pan), tai visi ejo be problemu. Aikus viska isntalinu i HDD. Bet kame beda kad obliviono performancas tai apgailetinas.

Turbut 50% zaidimo laiko lauke framerate yra tikrai zemokas (nesijaucia slydimo ala 30fps). Nors pas mane GOTY su patchu. wtf...... Ar jums ir tas pats ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriausias is WRPG : zaidimo trukme pailgeja trigubai ar daugiau su papildomais quest'ais , taipkad tikrai atsizaisti uztenka, puikus igarsinimas , grafika , muzikinis takelis ir t.t. Minusu siame zaidime aplamai nepastebejau, nebent tai , kad gera grafika reikalauja gan daug kompo resursu , taipkad loading'ai ir stabdymai neisvengiami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pacio paklausiu.

 

Nu jau 6 geimus ismeginau tokius kaip (gow2, re5, mass effect ir pan), tai visi ejo be problemu. Aikus viska isntalinu i HDD. Bet kame beda kad obliviono performancas tai apgailetinas.

Turbut 50% zaidimo laiko lauke framerate yra tikrai zemokas (nesijaucia slydimo ala 30fps). Nors pas mane GOTY su patchu. wtf...... Ar jums ir tas pats ?

neinstalink i HDD, zaidimas yra senesnis uz nauja dashboardo updata, todel gali but nesuderintas su sita funkcija. Yra zaidimu kurie naudoja kazkiek hdd atminties zaidimo metu, taip sutrumpindami loadingus ir padidindami framerate'a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet i HDD iinstalinus nesijaucia safsem tu loading uzrasu. tik pamatai ir ziek jo nebera. bet esme kad net stovint vietoj jai esi kokiam miske kur daug medziu ir zoles. jauti kad fps xiernovas. hmm nu reikspameginti is hdd paleist...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.