karakana7

Gta 4

Rekomenduojami pranešimai

Atsisiunciau gta 4 rasiausi kazkur 3h gal truputeli daugiau ir pradejau lost.Mano zaidimo konfiguracija tokia:rezoliucija-1024*768(70Hz),Texture quality-medium,Render quality-medium.Grafika ant tokios konfiguracijos netgi prastesne nei gta sa,viskas zaidziasi normaliai,kol kas nemaciau bugu,bet uztat baisiai lagina net ir ant tokiu nustatymu.Buvau nusistates ant low texture ir render kokybe,bet vis vien biskeli lagino ir ner noro zaist tada zaido.Atsisiunciau visus fixus,pachus,driverius ir patobulinau windows i service pack 3 ir vis vien tas pats.Pc parametrai:Intel Core 2 Duo CPU E6550 @ 2,33GHz;1,98 gb of RAM;vaizduske-geforce 8500gt 256mb.

OS:Microsoft Windows Xp professional versija 2002,Servise Pack 3.Fps ant benchmark rodo,kad yra 18,5 su tokiais nustatymais kuriuos parasiau pradzioje...Plz kas jau esat isbande si zaida ir gerai nusimanot ka reik daryt kad nelagintu tokiu atveju kai pas mane pasakykit ka reikia padaryti,nes nesamone geimui skyriau tiek laiko ir dbr negaliu normaliai jo pagrajint,nors mano pc parametrai atitinka minimalius sio zaidimo reikalavimus...

Redagavo karakana7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Video korta lieva,nepaveza ji tokios grafikos normaliai.Ant low viska daryk ir dziaukis ,kad veikia

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo cia prie tokio proco dar kazka palostum pakeites videske,kitaip ne per kur,arba imk x360 uz geresnes videskes kaina ir nesuk galvos del nustatymu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurti naujos temo tai cia parasysiu ;)

Parsisiunciau, isirasiau, veikia, bet ziauriai lagina net viska nustacius ant LOW, mano pc: CPU - Intel® Core2 Duo CPU E8200 @ 2.66GHz, CPU Speed - 2.67 GHz, System RAM - 2.0 GB, Operating System - You Have: Microsoft Windows XP, Video Card - ATI Radeon HD 2600 XT (256mb). Tai kas cia gali buti ? Vaizduske per silpna ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurti naujos temo tai cia parasysiu ;)

Parsisiunciau, isirasiau, veikia, bet ziauriai lagina net viska nustacius ant LOW, mano pc: CPU - Intel® Core2 Duo CPU E8200 @ 2.66GHz, CPU Speed - 2.67 GHz, System RAM - 2.0 GB, Operating System - You Have: Microsoft Windows XP, Video Card - ATI Radeon HD 2600 XT (256mb). Tai kas cia gali buti ? Vaizduske per silpna ?

Taip.Vaizdo plokste per silpna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia siulytum pirkt, kad normaliai eitu, nes pazaist tai noris ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia siulytum pirkt, kad normaliai eitu, nes pazaist tai noris ;)

As asmeniskai pirkdamas kompa tysiojama (II) jau zinojau ko man reikes ir ziurejau kad butu padori vaizdo pl, ram, bei CPU. Kada komplekte, tai NVIDIA GeForce 8600GT prasta nebuvo (tik kad pas mane atrodo "M" dar, nes loptopui). O jau apie puse metu. dabar naujasniu juk yra. Kiek man teko girdeti, tai butent si vaizdo pl. yra optimalus variantas-kainos ir kokybes santykis neblogas.

Redagavo Giedrys121

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia plokste pagal kaina ir kokybe yra HD4850 512mb yra beon.lt pirkt

arba 8800 gt,gtx ,bet aisku max nepatrauksi vistiek su gta4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinkoje nera tokios plokstes kuri patraukti GTA IV su max nustatymais.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinkoje nera tokios plokstes kuri patraukti GTA IV su max nustatymais.

Ane?Bet gali susidet kad ir tarkim 2x280GTX arba 3x280GTX ir losht ;] ant MAX..nors nezinau ar tas GTA IV palaiko SLI...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ane?Bet gali susidet kad ir tarkim 2x280GTX arba 3x280GTX ir losht ;] ant MAX..nors nezinau ar tas GTA IV palaiko SLI...

Vat tame ir bajeris, kad berods kol kas nepalaiko SLI. Gi visi juokias, kad su 8800GT loši taip pat kaip su 9800X2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ane?Bet gali susidet kad ir tarkim 2x280GTX arba 3x280GTX ir losht ;] ant MAX..nors nezinau ar tas GTA IV palaiko SLI...

Nepalaiko jis nei SLI nei triple SLI, nei sumauto DX10 nera nei normaliu seseliu, nera tokio PC siuo metu kuris suktu sudinai portinta GTA IV maksimaliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausei tai butu pirkt konsole kaip sake scalman ir jokiu lagu

Vien tik is syto treiler matos, koks geras kompas yra PC pries Xbox360

Pc visas lagina o xbox neibiski :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tiktais parodo kad konsolem yra skirti zaidimai o ne pc...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.