ViPeRkillz

Mafia II

Rekomenduojami pranešimai

Nezinau koks ten buvo numeris, bet ir man buvo, kad 3 radau tokius pat nors visai skirtingose vietose. 1 gatvej, kita misijoj kita dar kazkur.

Man irgi tas pats. Zaidziu su lm'o relysu pirmu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi tas pats. Zaidziu su lm'o relysu pirmu.

Ne į temą

As losiu "MAFiA.2.2010.XBOX360-iND" relyzu. Manatrodo 2 relyzas cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tie playboy žurnalai vienodi kai tik juos paemi, o jei nueini per menių pasižiurėt viskas tvarkoi, visi skirtingi, bent man taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jie skirtingi ir paėmus.

Vienu žodžiu yra taip: kai matai ant žemės - gali ir kartotis; kai paimi - parodo per visą ekraną retro foto ir kiekvieną kartą skirtinga gražuolė būna.

 

Ir man atrodo čia nuo relyzo visai nepriklauso. Juk tikrinant su abgx yra padaromas CRC check'as. Tad koks skirtumas, kokia grupė išleido. Visi imidžai po tvarkingo pafixinimo su abgx - tampa vienodais :D

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kur sleptis 11 chapteri kad gaut achievement wake up call? kad ir kur besislepciau vis tiek randa

Ne į temą

Štai prašom
Redagavo feomen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sain 10 chapteri pagavau savo bug'a :D neleido atidaryt duris :D teko isjung xbox 'a :P

Man 14 chaptery neleido duru atidaryt,tai bandziau retry,bet nepadejo,tai teko visa chapater is load game paleist ir losht is naujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat šioks toks buvo bugas.Kai sudaužai savo mašina ją gali pataisyti pakėlęs kapoto dangtį,tai man buvo,kad kai norėjau sutaisyti mašina Vito stovėjo ~2-3 metrų atstumu nuo jos ir mašiną sutvarkė :D Vito burtininkas? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As dar tik 1 bug'a buvau rades. Kai isbegau is Joe apartment pro duris pradejau krist po zemelapiu begalo tai reikejo retry chapter arba iseit ir vel ieit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki. Kodel man neleidzia isirasyti disko? Meta kaskokia klaida. Parsisiunciau is linkomanijos jau 2 versijas, ir nej vienos neiraso i diska. Bandziau ant 2 disku. Gal cia reikia kaska padaryti ko nereikdavo daryti irasant kitus zaidimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki. Kodel man neleidzia isirasyti disko? Meta kaskokia klaida. Parsisiunciau is linkomanijos jau 2 versijas, ir nej vienos neiraso i diska. Bandziau ant 2 disku. Gal cia reikia kaska padaryti ko nereikdavo daryti irasant kitus zaidimus?

gal .dvd failiuko nebuvo nes pirmuos realyzuos paciam reikejo pasidaryt Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal .dvd failiuko nebuvo nes pirmuos realyzuos paciam reikejo pasidaryt

Pirmam relyze nebuvo, bet pasidariau pats, ir nieko nesigavo. Parsisiunciau antra relyza su dvd failiukau ir vel tas pats... kas galetu buti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.