ViPeRkillz

Mafia II

Rekomenduojami pranešimai

atrodo neblogai, tik masinu vairavimas pasirode per daug netikroviskas, man asmeniskai tai pirmos mafijos pliusas buvo, kad masinos taip letai vaziuoja vairuojasi. o jei dabar padarys vairavima kaip kokio godfatherio tai butu lievokai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas labai panašus į GTA IV, o tai man nelabai patinka :) Bet dar jis neišleistas tuomet negaliu vertinti žaidimo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo tai ispudingai viskas,tikiuosi konsoles versija ir taip atrodys,nebus taip kaip su pirmuoju MAFIA perleistu konsolem...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo neblogai, tik masinu vairavimas pasirode per daug netikroviskas, man asmeniskai tai pirmos mafijos pliusas buvo, kad masinos taip letai vaziuoja vairuojasi. o jei dabar padarys vairavima kaip kokio godfatherio tai butu lievokai :)

Visiskai su tavim sutinku, man kazkoks vairavimas,kiek pastebėjau, per daug lėkštas. Norisi kažko panašaus į pirmos mafijos vairavimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nemanau, kad čia ta mafia, kurios mes čia taip laukiam :) Grafika, manau daug kas keisis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del vairavim tai ji ir pakeite labiau i arkadine puse kai ir kalbejo tam video,nebus toks tikroviskas valdymas,bet gal bus visai gerai,kazkaip man atrodo visai gerai ten viskas,na is video sunku spresti,ir gal video parinktas ne pats geriausias nes tiesa sakant nera jokio wau jausmo,mafia1 tai tiesiog pribloske su pradzios intro ir tai kaip atrode zmoniu veidai,paskui pribloske su masinom kai pamaciau pirma karta,viskas ks buvo mafia1 buvo tikrai wau,o cia tai taip na...nieko visai atrodo,ziuresim kaip tai zaisis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai isitikines, kad uz godfatheri 2 tikrai geriau bus, nors pats nezaides to godfatherio, bet is review susidariau ispudi, kad visiskas Š. O mafia 2 tikiuos bus kazkas panasaus i mafia 1 to uztektu, be abejo pridejus dar siandienine grafika, ir visokius pribumbasiukus kaip cover system ir panasiai, svarbiausia man visgi story, nes mafia 1 tuo labiausiai ir itrauke.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai isitikines, kad uz godfatheri 2 tikrai geriau bus, nors pats nezaides to godfatherio, bet is review susidariau ispudi, kad visiskas Š. O mafia 2 tikiuos bus kazkas panasaus i mafia 1 to uztektu, be abejo pridejus dar siandienine grafika, ir visokius pribumbasiukus kaip cover system ir panasiai, svarbiausia man visgi story, nes mafia 1 tuo labiausiai ir itrauke.

tai is review nereiketu ispudzio susidarinet,o reiktu paciam palost ir tada jau kalbet,siaip godfather tikrai geras zaidimas,jei i ji ziuret ne visai taip pat kaip i gta4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai is review nereiketu ispudzio susidarinet,o reiktu paciam palost ir tada jau kalbet,siaip godfather tikrai geras zaidimas,jei i ji ziuret ne visai taip pat kaip i gta4

Visiskai pritariu, paziurejus review kai dar nebuvau zaides godfather II pamaciau nevisai toki zaidima kokio tikejausi, bet isirases pabandes pamaciau, kad review suklaidono mane. Zaidimas buvo tikrai geras, ne taip kaip gamespot ivertino :) .

 

Visada buvau uz godfather zaidimus ir galvojau, kad nieko gero tas mafia, bet paziurejau gameplay nuomone pakeiciau, zaidimas atrodo neblogai, biski primena godfather masinu vairavima, vaiksciojima/ejima, gal net cover sistema. Kiek supratau is interview Mafia II zaidmo veiksmas vyks godfather I mieste T.Y New Yourk'e (Little Itali, Midtown).

Ne į temą

Mafia sprogimai, ugnis niekada neprilygs godfather'io sprogimams, ugniai :)
Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiskai pritariu, paziurejus review kai dar nebuvau zaides godfather II pamaciau nevisai toki zaidima kokio tikejausi, bet isirases pabandes pamaciau, kad review suklaidono mane. Zaidimas buvo tikrai geras, ne taip kaip gamespot ivertino :) .

 

Visada buvau uz godfather zaidimus ir galvojau, kad nieko gero tas mafia, bet paziurejau gameplay nuomone pakeiciau, zaidimas atrodo neblogai, biski primena godfather masinu vairavima, vaiksciojima/ejima, gal net cover sistema. Kiek supratau is interview Mafia II zaidmo veiksmas vyks godfather I mieste T.Y New Yourk'e (Little Itali, Midtown).

Ne į temą

Mafia sprogimai, ugnis niekada neprilygs godfather'io sprogimams, ugniai :)

Ne į temą

na grafiskai tai tikrai mafia II pranoks the godfather 2, jau ir db matosi akivaizdus skirtumai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.