pijokelis23

Dėl ps3 lazerių

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat ruošiuosi pirkti ps3 ,bet vienam puslapy paskaičiau ,kad daug kam genda lazeriai ir kažkaip nugasdino,nes pirksiu naudotą ps3 ,ar tai tiesa ,kad labai genda lazeriai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tiesa,bet čia kiek pastebejau dažniausiai ant 60gb reikia palaukt biški sužinot kokia priežastis gedimo ir bus aišku..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tikrai nera tiek lazeriu gedimu ant PS3 kiek RROD ant XBOX360. Jeigu nori rimtu zaidimu tai WII is klausimo mano manymu iskrenta nes ant WII nera labai daug saudykliu ir t.t. nors tikrai gera konsole. :thumbsup4:

O as skaiciau kad 2.40 update'as sukele lazeriu gedimus, tai su dabartiniu update'u neturetu but tiek daug lazeriu gedimu.

As turiu PS3 40GB tai man jokiu problemu nebuvo. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat ruošiuosi pirkti ps3 ,bet vienam puslapy paskaičiau ,kad daug kam genda lazeriai ir kažkaip nugasdino,nes pirksiu naudotą ps3 ,ar tai tiesa ,kad labai genda lazeriai?

Genda.

 

Labai daznai? - Ne, bet pasitaiko.

 

Tik 60 GB? - Tikrai ne, pasitaiko lazerio gedimu ir net naujose konsolese.

 

 

 

Gerai, o dabar savo nuomone, galiu pasakyti, kad isties genda, gal ne itin daznai, bet genda viskas, tad nera ko nustebti. LAzerio gedimas pasitaike ir man, pirkau naudota (jau be garantijos) pazaidziau menesi ir "parejo"... kadangi garantijos nebebuvo, teko pirkti nauja lazeri bei ji pakeisti paciam, tai atsiejo 160lt... negali zinoti, galbut su senu lazeriu buciau loses ir metus ar daugiau, bet visgi buvo kaip buvo...

 

Patarimas butu toks, kad visgi ziureti del garantijos, turesi bent tokia "apsauga"... Na, o jei nera garantijos, zinoma tikrai nesiulyciau nepirkti, bet visgi atsizvelgti i technine bukle

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Genda.

 

Labai daznai? - Ne, bet pasitaiko.

 

Tik 60 GB? - Tikrai ne, pasitaiko lazerio gedimu ir net naujose konsolese.

Gerai, o dabar savo nuomone, galiu pasakyti, kad isties genda, gal ne itin daznai, bet genda viskas, tad nera ko nustebti. LAzerio gedimas pasitaike ir man, pirkau naudota (jau be garantijos) pazaidziau menesi ir "parejo"... kadangi garantijos nebebuvo, teko pirkti nauja lazeri bei ji pakeisti paciam, tai atsiejo 160lt... negali zinoti, galbut su senu lazeriu buciau loses ir metus ar daugiau, bet visgi buvo kaip buvo...

 

Patarimas butu toks, kad visgi ziureti del garantijos, turesi bent tokia "apsauga"... Na, o jei nera garantijos, zinoma tikrai nesiulyciau nepirkti, bet visgi atsizvelgti i technine bukle

Nu tai genda viskas, nieko amzino nera. Paprasciausiai gal taip nepasiseke :)

As turiu maziausiai 10 pazystamu su PS3 ir kiti turi nuo launch'o ir niekam dar nebuvo sugede. (;

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MAn taip buvo su ps2 nusipirkau pazaidziau ir vsio lazeris parejo..

 

tevai su vaiduokliais sneki, pazek kelintu metu senumo paskutinis postas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.