JGOD

Diskusijos apie PSP 3000 modelį

Rekomenduojami pranešimai

Esu dar visiskai "zalias" siame reikale.Bet jei gerai supratau tai kolkas kol nebus atristas tai sekmingai leisiu $ parduotuveje orginaliems zaidimams . :) Nu kita karta zinosiu pradzioj po forumus pavaiksciosiu o paskui tik pirksiu :) Dar norejau paklaust ,o kas liecia filmus tai irgi pamirst kol neatristas nes psp turiu tik 3 d. Tiksliau vaikui nupirkau ,bet galvos skausmas paciam dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip teisingai tik pirksi zaidimus parduotuvese,va tai tave nudziugins galesi susikonvertuoti arba iskart atsisiusti filma mp4 formatu ir galesi ziureti :D

Jei nori kad padeciau tau daugiau rasyk man i PM ;] mielai padesiu visiem naujokam kas turi PSP padedu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali koki demo isikelt vis kas nors, seip psn usiregistruot buna kartais akcija kokia kad visai nebrangiai gali nusipirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip teisingai tik pirksi zaidimus parduotuvese,va tai tave nudziugins galesi susikonvertuoti arba iskart atsisiusti filma mp4 formatu ir galesi ziureti :rolleyes:

Jei nori kad padeciau tau daugiau rasyk man i PM ;] mielai padesiu visiem naujokam kas turi PSP padedu.

Aciu uz patarimus jeigu kas bus neaisku rasysiu nes kolkas tai ka perskaitau forumuose tai tiek ir tobuleju :(:(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki, pakilo toks klausimelis, ka reiskia 5.03 MHU(cia turbut tas pats kas m33?)?ir ar werta instalint gen-a/b?

p.s. pas manes jau yra ChickHEN R2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek dabar mazdaug vertas naujas 3003? su deze pakroveju

Žiurint kaip jis atrodo, jei kaip naujas, viskas gerai veikia ibrezimu nera tai 500 - 550 lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali koki demo isikelt vis kas nors, seip psn usiregistruot buna kartais akcija kokia kad visai nebrangiai gali nusipirkt

nesuprantu as jusu visi klausineja kaip atsirist ir pn. as psp pirkau tik del vieno zaidimo monster huner freedom ir jo neatsirisu kam

buvo klausimu apie psp tv taip galima ziureti jai turi ps3 nes jie tarpusavy draugauja per psp matai ps3 meniu ir ten susirandi ka nori

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zadu pirkt psp go norejau paklaust kaip jo valdymas labai jau arti viens kito desines ir kaires rankos myktukai ar patogu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu dar visiskai "zalias" siame reikale.Bet jei gerai supratau tai kolkas kol nebus atristas tai sekmingai leisiu $ parduotuveje orginaliems zaidimams . :) Nu kita karta zinosiu pradzioj po forumus pavaiksciosiu o paskui tik pirksiu :) Dar norejau paklaust ,o kas liecia filmus tai irgi pamirst kol neatristas nes psp turiu tik 3 d. Tiksliau vaikui nupirkau ,bet galvos skausmas paciam dabar.

Mano variantas irgi toks pat. Įtaisiau sūnui žaislą, o sau bėdą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.