Ainaras1986

pre-Orderiai, re-Seleriai, scalper'iai ir BEPRUOČIAI

Rekomenduojami pranešimai

Prieš 11 minučių, donceee parašė:

Nu ką, pasigirsiu ir aš, vakar sulaukiau skambučio iš topo centro, dėl ps5, tai šiandien jau pavedimas padarytas (499 eur) ir laukiame, kada gausime :).

Sveikinu sulaukus? Kadą registravaisi? Bet jie su tais 499, tai tikrai sau gera reklamą daro, vos ne už savikainą atiduoda. Tik ne aišku kiek dar laukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, žmona kažkada užregistravo, net pasimečiau kai paskambino, pirma mintis, ar nebus alio mama :)), bet viskas kaip ir tvarkoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tj as nesuprantu,reginausi rugseji,spali,ir lapkriti topo centre,niekas neskambina=D danti griezia,nes siurbli grazinau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, TomyGun parašė:

Bet tj as nesuprantu,reginausi rugseji,spali,ir lapkriti topo centre,niekas neskambina

Yra ta eilė, bet jinai mistinė kažkokia, nesuprasi pagal ką ten atrenka ir įtariu būna "koreguojama" kai reikia. Netykiu kad jeigu kas turi elektronikos PC geru pažystamų, nebandė pasinaudot, suprantama kai tokia deficitinė prekė. Be to neretai būna bajerių, kad vienam žmogui, kai skirtingose vietose reginosi (o tokių dauguma), daugiau nei iš vienos gauna skambučiu ir aišku pasinaudoja (tas irgi suprantama) ar perpaduoda ar draugui nuperka. Aišku smagiau iš Topo už 499 gauti, o ne iš perekupo už 750-800 nusipirkti.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Jauciu kad apie mane snekama (just kidding) :D sorry, kad sekasi ?  manau topo centro 499 dabar zaidzia kaip rekalminis dalykas vardo ir parduotuves pramotinimas nieko kito, peju dirba su 5%-10% marza ne daugiau, nes kiek zinau topo centras negauna lyg ir is pirmu ranku o tik per dealeri kas gaunasi jau trecios rankos. Sugryzus stabiliam kiekiui i rinka nusistoves kaina 550, bet va topo centra visi atsimins kaip kad chebra neuzdarbinejo is zmoniu, tai kodel nepirkus is ju ir saldytuvo juk normali chebra. Cia su tokiu principu dirba manau kas yra visai logiska. :)

EDIT: Siandien turejo DPD pristatyti draugo konsole. Gavau is kurjeriu per viberi zinute, kad mano siunta pasieks namus 13-15 val., kazkaip galvoju visai ok, buvau ofise galovoju paskambinsiu kad priveztu iki ofiso, kad nereiketu iki namu vaziuoti. Kazkaip netycia paziurejau mapse kur malasi kurjeris, ziuriu visai kitam mieste (tiksliau mano gimtajame mieste), skambinu saviskei kuri dirba telia sakau "tu pasiziurek ka ten privatus pridirbo su pristatymo adresais (maniske su verslu dirba tai nieko bendro neturi), pasiskambino tai mergaite kuri supilde uzsakyma tai pasirodo ivede adresa ant mano gimto miesto kur kazkada pries 10 metu buvo paslaugos, nors kai kalbejom telefonu sakiau, kad pristatytu kur dabar tiekiamos paslaugos ir gyvenu.. Tai taip gavos, kad pristatys dabar penktadieni, tokia keista istorija :D 

Redagavo Eiviokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas?, smagu kad su humoru reaguoji, savas žmogus, net nuotaiką pakėliai? Gal per kokį forumo meetą, kai koroną praeis ir gyvai išeis susitikti? Ne, nesu tiek asmeniškas, kad būtent tave turėt omeny?, bet kadangi dalyvauju ir PS5 Facebook'o grupei, tai tikrai pastebėjau kad yra žmonių, kurie iš poros pardų yra gavę skambučių, o kiti seniai užseregistravę nieko. Se la Vie. Bet kad tau tikrai sekasi?ant šito dalyko negaliu paneigti?  Tiesiog jau biški pabodo laukti, nors suprantu kad visi gausim tą PS5 ankščiau ar vėliau.

Prispažinsiu, šiandien buvau skambinęs perekupui, nes grynai iš Panevėžio bičiukas, viskas vietoj, stumdo po 750. Sakau atiduosi už 700, nea sako ir taip gerai eina. Taip ir baigėm, net lengviau pasidarė kad atsisakė? (nes sielos gilumoj vistiek nenorėjau tokio verslo skatint) 

Redagavo Javelin
  • Patinka 2
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Tokiais laikais tik su humoru ir ziureti, nes kitaip stogas nuvaziuos, o siaip pozityvus zmogus esu kazkaip ir i konstruktyvia kritika ziuriu pozityviai :D Smagu, kad kazkam galima nuotaika pakelti :) 
Apie meeta kai atlaisves tikrai galima butu pagalvoti @Impaler forume esu nuo 2009 m., tiek aktyviai gal nesireiskiau kiek paskutiniu metu buvau aktyvus stebetojas, bet butu smagu pamatyti ir zmones gyvai (o ypac siuo metu) :D 
Pripazinsiu, kad sekasi labai, negalvojau, kad taip net gali buti, smagu, kad sekme leidzia pradziuginti draugus :) Bet tuo paciu pripazinsiu, kad ir kiek nesmagu kitu zmoniu atveju kurie tikrai laukia ir nori bet negali ir tos vienos gauti, bet life is life.. :) 

Jei ne COVID cia tokio aziotazo ir trukumo nebutu, kadangi pats dirbu su prekyba tai zinau ir situacija tiek su importu tiek ir su zaliavomis problema. 

Gerai ir padarei, neselpkit perikupu ( nors jie ir vistiek parduos, bet jus pinigu nepermokesit), atsiras ir nusipirksit. 
Tikrai nera to next gen, kad galvoji nusipirkau ir jau bus WOW viskas kitaip, reikia pripazinti, kad contento dar tiek nera. Aisku smagu, kad viskas sukasi gerokai geriau (as kai nuo fat perejau tai greitis buvo wow), smagu tureti nauja daikta, netgi neslepsiu yra smagu tureti deficitinia konsole greiciau nei kiti, bet rezume tai PS4 greitesniame apvalkale. Vienintelis dalykas kuris jauciasi next gen tai pultas, thats it :) Taip kad kantrybes forumieciai, yra begales puikiu zaidimu kurie dar vis gerai sukasi ant ps4 ir nera pereiti. Pats paskutiniu metu zaidziu zaidimus kuriu normaliai neveze ant fat, smagu kad velka ir nestringa kaip, kad buvo. 
Siaip turiu nusiskundima del "draugu skyriaus" ps5... nepatinka nors tu ka, ps4 buvo ir patogiau ir paprasciau, nepatinka ir viskas... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai, nemėgstu apsimėtinėti kaip nėra iš tikrųjų ir prispažinsiu jeigu būtu nuleidęs iki 700, tai būčiau ėmęs, nes dar patikino kad jeigu kas nepatiks, tai bus galima apkeisti. Be to labai suveikė, kad žmogus vietoje yra, jokių siuntimų. Bet kainos tikrai krito, įtariu balandi gegužę už 650 bus galima paimt ir vualia, jokių skambučių, nes panašu kad tikrai jų daugiau gamina, nes net Panevėžy perekupai jau partijas gauna ir pigiau parduota nei kinekt, skytechai ir taip toliau. Taip ir turi but. Kainai kritus žmonės jau pradės pirkti ne perpardavimui ir situacija praktiškai normaliazuosis kaip dabar su Xboxais, nes perekupai jau daugiau nebegalės kainu kelt. Ir iki kokių Kalėdų nusistovės apie 600-650 pardėse (laisvoj prekyboj).

EDIT Na ka vaikynai, psio krito kainos. Nes jau ir po 720 skelbimų pradėjo atsirast. Kurį laiką nebuvau žiūrėjęs, nes užkniso, bet dabar žiūriu kad per kelias valandas naujų su tokiom kainom atsirado. Masiškai reiškęs gauna, gerai rinka jau arti pasiūlos/paklausos subalansavimo.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau skelbima siandien,kad zmogus vln parduoda ps5 uz 680€ su 5 metu topo centro garantija pratesta,kodel parduoda-neatitiko lukesciu,konsole svilpia zaidziant zaidimus ir rezoliucija ne tokia gera kaip xbox series x,680€ kaina gera palyginus ka nori pardes ar kiti perekupai,bet matyt coil whine bus pas ji,ant ko uzsirauti ir nesinori...seip dalinuosi,gal kas is jusu iesko ir coil whine ner svarbu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 25 minutes, TomyGun parašė:

parduoda ps5 uz 680€ su 5 metu topo centro garantija pratesta,kodel parduoda-neatitiko lukesciu,konsole svilpia zaidziant zaidimus

Vat tokių bajerių aš ir bijau už tokius pinigus. Nes mano Proškė nei švilpia, nei ką. Jeigu jau parduoda, tai matyt gerai daknise yra. Kaina jai tuomet ne daugiau 500-550 max. turėtu būt.

Aš tai nesuprantu iš kokių sandelių tie mūsų stambus tiekėjai (pagrinde kalbu apie Skytech) kainas transliuja. Dabar žiūrėjau Allegro.pl, tai diskinės kaina iš zlotų pavertus 694e, taigi grubiai jau 700 diskinė kainuoja, o ne 869. Arba jie tik apsimeta geručiais ir marža gerokai didesn užsimeta.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 57 minutes, Javelin parašė:

Vat tokių bajerių aš ir bijau už tokius pinigus. Nes mano Proškė nei švilpia, nei ką. Jeigu jau parduoda, tai matyt gerai daknise yra. Kaina jai tuomet ne daugiau 500-550 max. turėtu būt.

Aš tai nesuprantu iš kokių sandelių tie mūsų stambus tiekėjai (pagrinde kalbu apie Skytech) kainas transliuja. Dabar žiūrėjau Allegro.pl, tai diskinės kaina iš zlotų pavertus 694e, taigi grubiai jau 700 diskinė kainuoja, o ne 869. Arba jie tik apsimeta geručiais ir marža gerokai didesn užsimeta.

Mano nuomone,scenarijus toks,norejo zmogus pakeisti ta ps5 i kita,kitu topo centre nera,reikia laukti,arba is vis coil whine nera gedimas,todel db parduoda,as tiesa sakant ta pati daryciau.Del to ir ziauru,paeme 5 metam garantija,nu ijunge,nu svilpia,plius dar 14 dienu nepraejo-ir ne,nekeicia..bet cia tik primetu kaip galejo but

O del kainu tai jos zemyn leidziasi jau dienom,soon bus po 550-600 skelbimuose naujos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@TomyGun, panašiai, nors manau kad 14d. bėgyje nepažeistos prekinės išvaizdos privalo priimti kai vyksta internetinė prekyba ir "pirkėjas neturi galimybės apžiūrėti prekės" ar kaip ten taisyklėse skamba. Be to kai jos ir taip graibsto. parduos kitam pagal eilę. Dėl 550-600 dienų bėgyje tai nebūčiau toks optimistiškas. Manau kaina nusistovės apie 650 kaip dabar boxus stumdo ir tokia panašiai išliks iki šių metų Kalėdų. Bet bent visi kas nori, bet dar stabdė visgi neadekvati kaina, galės nusipirkti. Aš bent jau kritus iki tiek daugiau nelauksiu, nes kad skambučio kada sulauksiu kažkodėl netiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 22 minutes, Javelin parašė:

@TomyGun, panašiai, nors manau kad 14d. bėgyje nepažeistos prekinės išvaizdos privalo priimti kai vyksta internetinė prekyba ir "pirkėjas neturi galimybės apžiūrėti prekės" ar kaip ten taisyklėse skamba. Be to kai jos ir taip graibsto. parduos kitam pagal eilę. Dėl 550-600 dienų bėgyje tai nebūčiau toks optimistiškas. Manau kaina nusistovės apie 650 kaip dabar boxus stumdo ir tokia panašiai išliks iki šių metų Kalėdų. Bet bent visi kas nori, bet dar stabdė visgi neadekvati kaina, galės nusipirkti. Aš bent jau kritus iki tiek daugiau nelauksiu, nes kad skambučio kada sulauksiu kažkodėl netiku.

Let me tell you-niekada i guess=DD is tiesu nznau,bet vieni ta skambuti gauna,kiti ne.Tikriausiai lengviau is tos mergses skambuti gauti is filmo skambutis,you will die in seven days...Joking..As paziurejau skelbimus,ir jeigu rasiu pardaveja,kuris garantuos man kad pakeis konsole jeigu bus coil whine,imsiu,bet cia tuo atveju,jeigu nesinormalizuos kainos iki rudens oficialiose pardese(tiek pasiruoses laukti max)

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps5 vertė 850e. Nieko ypatingo, čia taip "rusiškas biznis". tik tiek kad garantuotai paimtu seną konsolę už normalią kainą. Vat jeigu savo parduodi už 300, o nusiperki už 500-550, tai jo, gerai būtu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.