Ainaras1986

pre-Orderiai, re-Seleriai, scalper'iai ir BEPRUOČIAI

Rekomenduojami pranešimai

na cia visi vis diskutuoja apie ps5 versija su disku...

o siaip buvo kas uzveze digital versiju? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@WirmiS Nebuvo, kiek žinoma digital versija kažkada 2021 turėtų užvežt, kiek žinau visame pasaulyje ar dalyje nebuvo niekur digital only versijų gaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 30 minučių, Džekeris parašė:

@WirmiS Nebuvo, kiek žinoma digital versija kažkada 2021 turėtų užvežt, kiek žinau visame pasaulyje ar dalyje nebuvo niekur digital only versijų gaut.

Buvo galima USA gauti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo tu digital versiju ir pas mus. Kai gavau savo ps5 is TC t.y. gruodzio 16 diena gyvai savo akimis maciau abi versijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas cia sakot feilas, kad zmones be proto visi nori nusipirkti ps5 ? net pinigus permoka ? tai cia kaip tik max pergale is sony puses, jiems cia su hype korta visiskai paejo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad tik butu pirkt,kaip itariu be balandzio negausiu :D,kitu atveju reiks imt nintendo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbejau su TOPO centru, vienas is konsultantu minejo, kad  gauna apie 80 vnt menesiui, o eileje keletas tukstanciu. Good Luck

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Chuck Norriss parašė:

Kalbejau su TOPO centru, vienas is konsultantu minejo, kad  gauna apie 80 vnt menesiui, o eileje keletas tukstanciu. Good Luck

Geros tavo žinios, bet nieko stebėtino. Aš aišku vis pasižiūriu ar ko neatsirado, bet iš esmės kaip ir susitaikiau kad greitai negausiu. Kol dar nėra daug gerų grynai PS5 skirtų žaidimų, tai tas laukimas ir nelabai vargina, bet kai jų atsiras, tai bus jau sunku be jos sėdėt.

Ai dar viena dalyką atsiminiau, tai dabar tokia pat velniava su visais gamingui skirtis komponentais išskyrus SeriesX/S. Pasižiūrėkit  kokia velniava darosi su vaizdo plokštėm, procais, kas nori normalesnio kompo surinkt negali dėl maining karštinės. Kas per laikai... 

Redagavo Javelin
Atsiminiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eleje kokie skaiciai sekmes?,jo idomu kiek baituke kabo

Redagavo paseles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia pagalvojau visi perka cia uk po 800 svaru konsoles, as uz 450 xboxa nusipirkau, db plauksiu iz 450 ps5 nusipirksiu bus 2 konsoles uz 900 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://imgur.com/a/SIVg7yU

Iš telia pavyko nupirkti, dar vieną konsolę. Tačiau jau ne sau o draugui. :) Panašu, kad po truputi daugėja jau ir darosi lengviau gauti. Tik nežinau ar man čia sekasi ar kaip yra... :)

 

Redagavo Eiviokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Eiviokas parašė:

https://imgur.com/a/SIVg7yU

Iš telia pavyko nupirkti, dar vieną konsolę. Tačiau jau ne sau o draugui. :) Panašu, kad po truputi daugėja jau ir darosi lengviau gauti. Tik nežinau ar man čia sekasi ar kaip yra... :)

Na žinok akurat tau sekasi arba merginos pagalba čia. Girdėjau tą bajerį kad Telia trumpam atsirado labai nedidelis kiekis PS5. Buvau ten jau seniausiai užprienumeravęs kad praneštu kai atsiras. Daug metų jau esu Telia klientas (kaip manau ir nemaža čia esančių dalis), visus kontaktus turi. Niekas nepranešė, žiūrėjau visur, tik visokios šu**os reklamos eina. Taip pat girdėjau kad kai kuriems kam pavyko padaryti užsakymus grąžino pinigus, bet po to kai kuriems paskambino ir paklausė gal dar nori pirkti. Na o kas nenorėtu. Šiaip jau knisa tą situacija, bet pagrinde dėl to kad prisižada pranešti, nieko nepraneša, o sistemoje išmeta pirkimą. Not Fair kai sako anglai?   

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 minutes, Javelin parašė:

Na žinok akurat tau sekasi arba merginos pagalba čia. Girdėjau tą bajerį kad Telia trumpam atsirado labai nedidelis kiekis PS5. Buvau ten jau seniausiai užprienumeravęs kad praneštu kai atsiras. Daug metų jau esu Telia klientas (kaip manau ir nemaža čia esančių dalis), visus kontaktus turi. Niekas nepranešė, žiūrėjau visur, tik visokios šu**os reklamos eina. Taip pat girdėjau kad kai kuriems kam pavyko padaryti užsakymus grąžino pinigus, bet po to kai kuriems paskambino ir paklausė gal dar nori pirkti. Na o kas nenorėtu. Šiaip jau knisa tą situacija, bet pagrinde dėl to kad prisižada pranešti, nieko nepraneša, o sistemoje išmeta pirkimą. Not Fair kai sako anglai?   

As pats i pasta irgi nieko negavau asmeniskai... Teks vistiek sekti rinka ir ieskoti, liko vienas draugas be konsoles :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 10 minučių, Eiviokas parašė:

As pats i pasta irgi nieko negavau asmeniskai... Teks vistiek sekti rinka ir ieskoti, liko vienas draugas be konsoles :)

Tai vat man ir įdomu kaip sužinojai ? Rinka kol kas mačiau vienintelę - skytech.lt 1000e.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 8 minutes, Javelin parašė:

Tai vat man ir įdomu kaip sužinojai ? Rinka kol kas mačiau vienintelę - skytech.lt 1000e.

Maniske gavo ziniu is telia taip ir suzinojom :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.