OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manot didelis sansas, kad boxas flagintas jei nebuvo jungtasi i live ~menesi pries banu banga?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot didelis sansas, kad boxas flagintas jei nebuvo jungtasi i live ~menesi pries banu banga?

Taip gausi baną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot didelis sansas, kad boxas flagintas jei nebuvo jungtasi i live ~menesi pries banu banga?

anas sarchazmiskai pasake: jei menesi pries banu banga nesijungei ir nesijungei iki siol, tai i LT nuflashinus turetum but saugus, tik prisiziurek su geimais td ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

anas sarchazmiskai pasake: jei menesi pries banu banga nesijungei ir nesijungei iki siol, tai i LT nuflashinus turetum but saugus, tik prisiziurek su geimais td ;]

 

nenusisnekek, gaus bana ir sedes ramus.

bet aisq galima bandyti jungti, gavus bana reiketu isirasyti naujausia update kad atrakintu hdd instalinimo funkcijas.

taip kad as garantuotas 99.9% kad gausi bana, bet tavo teise rinktis ka daryt, juk visiek i LIVE db nesiungi, o po bano tai 100% zinosi kad niekada neprisijungsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na viskas aisku tada. O jeigu as dabar savo harda perkeliu i kita konsole, tai mano live profilyje dasides gauti achievmentai kol offline zaidziau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS NETAIP SUPRATAU AR KAS ? tu sakei apie menesi nebuvai live prisijunge pries banu banga ir po to... taip ?

 

kaip tada galima bana gaut jei as perflashinau uzvakar xboxa draugo i LT 1.1 jis per banu banga buvo karta pasijunges halo palosht ir po to nebesijunge ir negavo flago ir isisuke (nors pats ir sedejau live o tik update uzsinorejus gavau bana.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS NETAIP SUPRATAU AR KAS ? tu sakei apie menesi nebuvai live prisijunge pries banu banga ir po to... taip ?

 

kaip tada galima bana gaut jei as perflashinau uzvakar xboxa draugo i LT 1.1 jis per banu banga buvo karta pasijunges halo palosht ir po to nebesijunge ir negavo flago ir isisuke (nors pats ir sedejau live o tik update uzsinorejus gavau bana.)

Nuo spalio pradzios iki dabar nebuvau pasijunges live. Istrauktas kabelis visada buvo. O priestai zaidziau live metus kazkur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo spalio pradzios iki dabar nebuvau pasijunges live. Istrauktas kabelis visada buvo. O priestai zaidziau live metus kazkur.

tai su lt neturetu manau but bano ;]... laimes dalykas LT ir bandai bet manau neturetu but...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai su lt neturetu manau but bano ;]... laimes dalykas LT ir bandai bet manau neturetu but...

Gaila pas mane samsungas, tai teko pries pora sav paciam i 1.61 persiflashint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a nu tada banas pareis ;D LT laukt... arba i L-O keist.

Isvis turiu su mintim ji parduot kaip nebaninta, bet su tikimybe gauti :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na viskas aisku tada. O jeigu as dabar savo harda perkeliu i kita konsole, tai mano live profilyje dasides gauti achievmentai kol offline zaidziau?

 

Taip, perdejus i kita konsole achievementai visi liks, pats db kaupiu ach su "dar nebanintu" xboxu ir atejus laikui permesiu ji i savo originalu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema su XBL, pakeite plana is premium i premium plius, anskciau jungiausi per pppoe o dabar nieko nereikia pats prisijungia prie pc. Bet kai ikisu kabeli i xboxa darau test connection meta errora kazkoki apie MTU. Kad man reik padaryt routerio nustatymuose MTU kad butu auto arba aukstesnis negu 1364. Bet visas prikolas tame kad pas mane nera routerio as jungiu tiesiai per modema. Kas tas MTU gal kam panasiai yra buve?? ka daryt? dar ten raso kad bandyciau jungt tiesiai per modema, bet as wisada taip jungiau, o po plano keitimo kazkas negerai. ps norint konfiguruot modema ka reik rasyt i narsykle?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tataigi...

Pasirodė naujasis aka SLIM'as.

Ruošiamės visi tvarkingai naujai ban'ų bangai. Bent jau man atrodo logiškas būtų MS žingsnis. Spėju ban'ai prasidės kažkur tarpe tarp 07 (slim) ir 11 mėn (natal).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema su XBL, pakeite plana is premium i premium plius, anskciau jungiausi per pppoe o dabar nieko nereikia pats prisijungia prie pc. Bet kai ikisu kabeli i xboxa darau test connection meta errora kazkoki apie MTU. Kad man reik padaryt routerio nustatymuose MTU kad butu auto arba aukstesnis negu 1364. Bet visas prikolas tame kad pas mane nera routerio as jungiu tiesiai per modema. Kas tas MTU gal kam panasiai yra buve?? ka daryt? dar ten raso kad bandyciau jungt tiesiai per modema, bet as wisada taip jungiau, o po plano keitimo kazkas negerai. ps norint konfiguruot modema ka reik rasyt i narsykle?

Modemo ip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.