OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Bet man yra sake, jog jei neloši laužtų žaidimų per interneta, tai td bano negausi.

 

Tai blogai sake, pasiskaityk forume info, apie tai rasyta daug kartu. Jei tavo konsole flesinta, tai jau vienoda tikimybe gaut bana.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar sio metu XVal atsakymu pasitiket galima? nes mano naudai, tai rodo jog as kaip ir flagged :) bet skaiciau internete, kad AP.25 checko nepraiena ir tie dvd romai, i kurios ikisi subraizyta diska ir ta apsauga pati vistiek uzsiciklina? :D Suprantama pas mane piratkiu jau daug i ta deze kista buvo, buvo net keli momentai kai mete kazkoki error disc unregonized ir ten kazkoki error code, bet fleshke naujausia, ir i live del tam tikru dalyku landziojau ir nei bano nei nk nemaciau.. kaip cia yra ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar sio metu XVal atsakymu pasitiket galima? nes mano naudai, tai rodo jog as kaip ir flagged :) bet skaiciau internete, kad AP.25 checko nepraiena ir tie dvd romai, i kurios ikisi subraizyta diska ir ta apsauga pati vistiek uzsiciklina? :D Suprantama pas mane piratkiu jau daug i ta deze kista buvo, buvo net keli momentai kai mete kazkoki error disc unregonized ir ten kazkoki error code, bet fleshke naujausia, ir i live del tam tikru dalyku landziojau ir nei bano nei nk nemaciau.. kaip cia yra ? :)

 

Banai eina bangom. Uzbanintas buai ant kitos bangos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur galima pasiziureti, ar isviso galima pziureti ar flagintas xboxlive esi, kaip po susidomejes MS, kad su flesintu xbox360 zaidi live

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur galima pasiziureti, ar isviso galima pziureti ar flagintas xboxlive esi, kaip po susidomejes MS, kad su flesintu xbox360 zaidi live

 

prisijunk i live jai viskas ok tai ok jai ne nu tai ban ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur galima pasiziureti, ar isviso galima pziureti ar flagintas xboxlive esi, kaip po susidomejes MS, kad su flesintu xbox360 zaidi live

 

Yra tokia programa XVal, ji parodo ar konsole uzflaginta ar ne. Bet neaisku koks jos tikslumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokia programa XVal, ji parodo ar konsole uzflaginta ar ne. Bet neaisku koks jos tikslumas.

 

Netiksli, nenaudok.(Tikrai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netiksli, nenaudok.(Tikrai)

 

Deja ta programa remiasi algorimtu, ir jin istiesu kaip ir tikra(tiesa rodo), tik, kad ms dbr nieko nebanina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki klausimas tai ka tas banas daro kazkada girdejau kad gamu is hardo nebegalima lost bet poto pasake kad panaikino tai man ir liko neaisku ka banas daro? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki klausimas tai ka tas banas daro kazkada girdejau kad gamu is hardo nebegalima lost bet poto pasake kad panaikino tai man ir liko neaisku ka banas daro? :D

 

Banas tavo console atskire nuo xbox live, ir nebeturi jokios galimybes prisijunkt prie interneto su xboxu, updatinti zaidimus, zaisti per interenta, ir t.t. ji gauti bet kada gali, ir nera jokios apsaugos, nebent pirkti org. zaidimus, arba nesijunkti prie neto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Naujokai,pasiskaitykit ansktesnius puslapius. Jūsų dauguma klausimų labai identiški :D .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Naujokai,pasiskaitykit ansktesnius puslapius. Jūsų dauguma klausimų labai identiški :D .

 

Ne į temą

meginau paskaityti pirmus puslapius bet net nezinojau kuriame mazdaug ieskot o pro visus puslapius praiti uztruktu labai nemazai laiko tad nusprendziau paklausti kita karta stenksiuos buti atidesnis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.