OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. taigi , iskilo klausimas man. turiu fw LT.3.0 (man atrodo ( neatsimenu) kadangi galiu zaisti tokius zaidimus kaip skyrim ir dead island). noriu zaisti per XBl battlefiel 3 (turiu originalu diska). klausimas mano toks: ar galimka gauti XBL bana, zaidziant su nuflashintu xbox , BET su originaliu zaidimo disku?

laukiu atsakymu :)

 

Sorry, kad labai jau paveluotai, bet gal kam pades ir daugiau zmones nesugadins disku :) norint zaisti Battlefield 3 xbl'e reikia tureti online pass kuri gauni kartu su org. disku, taigi Battlefield 3 su flashintu xbox'u online nepazaisi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi Battlefield 3 su flashintu xbox'u online nepazaisi

vaje vaje, tai perki originalu BF3 diska, jame yra online pass ir loshi, su nufleshintu ar ne - nesvarbu. jei nenori pirk originalo, tiesiog nusiperki online pass ir vel gi loshi gad ir su neorg disku. svarbus yra tik online pass, o ji nusipirkt nera dideliu problemu, kad ir ebay.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti jei as irasiau XGD3 zaidima ne su iHAS ir ji pazaidziau offline, ar del to gausiu ban prisijunges prie live ? ar padidejo tikimybe gaut zaidzian kitus zaidimus ? Isanksto dekui :excl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su nufleshinta konsole zaist xLive - visados tikimybe gauti ban'a. zaist kiek imanoma labiau apsisaugojus (tikrint per abgx kopijas, irasinet tinkamai, pastoviai atnaujinti custom firmware ir tt) - tikimybe gaut ban'a mazesne. jau apie pora metu nieko nesigirdi apie ban'us, kolkas MS nieko neskriaudzia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As suprantu kad visados yra galimybe gaut ban ir kad MS jau pora metu ban bangos nedare, bet kaip suprantu pavienius vis dar padalina. Tai vat man ir idomu ar dabar prisijungus prie interneto nebus taip, kad MS iskart pamatys kad zaidziau zaidima kuris nepraejo CIV ir gausiu ban, ar vis del to tai labai dideles itakos ban gavimui nepadare?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau užtenka būti prisijungus kad ir keletui sekundžių su flashinta konsole, kad jau turėtum riziką gauti baną. O rizika be abejo didėja turint senesnį iXtreme ar žaidžiant nesutvarkytą per abgx360 žaidimą

 

O ar įtaką padarė, ar ne, sužinosi tik bano atveju :excl:

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau tau atsakyta, nereikia vel isvedziot per aplinkui ir klaust dar karta. nei vienas is musu nedirbam Microsoft kompanijoj ir nezinom ka ir kaip jie ten daro ar ka galvoja is tikruju. kolkas nieko nebanina ir tiek, visa kita tik gandai ir speliones. saugokis kuo imanoma labiau ir nedrebek del to ban'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isvis, kas cia per klausimai? Kam tada flashini ta konsole jei i live lysi? Flashinkit tik tokiu atveju, jai nedomina jusu tas live.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isvis, kas cia per klausimai? Kam tada flashini ta konsole jei i live lysi? Flashinkit tik tokiu atveju, jai nedomina jusu tas live.

 

Daugiau nei daugelis lošia Live su flešintom konsolėm, taip, kad nusišnekėjai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir daugiau nei daugelis verkia cia, kad gavo banus ir kodel niekas ju neperspejo :) gl with that thinking. :megusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai turi koki megiama MultiPlayer zaidima - aktualu xLive. bet vieno zaidimo visa amziu nezaisi, o visu pirkt uz originalo kaina nesinori, kai is esmes 3 zaidimai kainuoja visa xboxa. o kadangi jau ilgokai nieko nebanina, apsimoka turet tvarkinga fleshinta konsole ir viska darant tvarkingai - sedet xLive. zaist megiama MP - tai uz ka moki (nes dazniausiai geri MP zaidimai turi "online pass") ir dar uz tuscio kompakto kaina bandyt is eiles viska kas isleidziama zaidimu sferoje :) jau ilgokai tai tesiasi ir jei dar tesis tiek pat - super. net nepasijaus per kisene pardavus xboxa be xLive tam kam to xLive nereikia ir dametus koki 100 pasiimt kita xboxa su xLive jei jau prasides vel banai :megusta:

 

sedet su fleshinta konsole ir nesinaudot xLive tai cia kaip ir ban'a paciam uzsidet jo net negavus ;)

 

o Microsoft'ui tokia situacija turbut visai palanki, kadangi jie is esmes ne zaidimus kuria (neskaitant keliu), o konsole, bei pasiima mokesti uz xLive GOLD - savo monetas jie susirenka - galima ir nebanint masiskai :)

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, po kelių metų, nusprendžiau pasijungti xlive, viską sutvarkęs, konsolei besijungiant gaunu žinutę jog esu banned. Patikrinu su Xval - rodo kad konsolė švari. Yra koks paaiškinimas tam? Gali būt kas nors jog prieš tuos kelis metus buvau prisijungęs su teo internetu, o dabar su meganetu? :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, po kelių metų, nusprendžiau pasijungti xlive, viską sutvarkęs, konsolei besijungiant gaunu žinutę jog esu banned. Patikrinu su Xval - rodo kad konsolė švari. Yra koks paaiškinimas tam? Gali būt kas nors jog prieš tuos kelis metus buvau prisijungęs su teo internetu, o dabar su meganetu? :?

 

Nu, jei konsolė banned, tai jau nėr skirtumo koks net'as pas tave...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas XVal tai totali nesamone ir visiskai nepatikimas reikalas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, uzejau i si foruma ir uzmaciau baisia naujiena sita;D As kadangi tik nusipirkes xbox nelabai gaudausi kas tas jtag, jei mano konsole atrista ixtreme 3.0 tai man bijot bano ar ne? as Zaidimus is cd ir harda isirasau ir zaidziu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.