OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Nezinau kur rasyt tai parasysiu cia... Per kiek laiko mazdaug atsiranda zaidimo backupas abgx360 duomenu bazej? Nba berods siandien oficialiai isejo, bet kol kas pratestuot su abgx neina, nes dar nera to zaidimo kopijos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nezinau kur rasyt tai parasysiu cia... Per kiek laiko mazdaug atsiranda zaidimo backupas abgx360 duomenu bazej? Nba berods siandien oficialiai isejo, bet kol kas pratestuot su abgx neina, nes dar nera to zaidimo kopijos :clap2:
kadangi siandien isejo tai jau ryt poryt bus duombazej ir galima bus pasitikrint. Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi siandien isejo tai jau ryt poryt bus duombazej ir galima bus pasitikrint.

o jei jau issikepes ir zaides as tai nba,bet kaip minejau dar live nebuvau prisijunges,tai ka tuomet daryt jei stealth nepraeis ? :lol: gal galetum sita paaiskinti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toks dabar man klausimas kilo: jeigu mano draugas turi nupachinta game (senas fw) o pas mane normaliai naujas su live ir tt. tai ar man isirasius is jo ta nupachinta game i HDD ir po to losiant su savo disku nepareis ban or smthn? nes vieno game cd susibraize biski net i hdd neina ikelti. tai pas ta drauga yra normaliai veikiantis game bet pached, manau isimesiu i hdd ir gal tada maniskis tiks, nes jis visada toj pacioj vietoj nuluzta

 

o jei jau issikepes ir zaides as tai nba,bet kaip minejau dar live nebuvau prisijunges,tai ka tuomet daryt jei stealth nepraeis ? :lol: gal galetum sita paaiskinti :)

 

 

is esmes kaip ir nieko. kol ne live losi tai manau minimalus sansas gaut banus. vat jei be stealth i live pasijungtum tai jau gali turet nemalonumu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toks dabar man klausimas kilo: jeigu mano draugas turi nupachinta game (senas fw) o pas mane normaliai naujas su live ir tt. tai ar man isirasius is jo ta nupachinta game i HDD ir po to losiant su savo disku nepareis ban or smthn? nes vieno game cd susibraize biski net i hdd neina ikelti. tai pas ta drauga yra normaliai veikiantis game bet pached, manau isimesiu i hdd ir gal tada maniskis tiks, nes jis visada toj pacioj vietoj nuluzta

 

 

is esmes kaip ir nieko. kol ne live losi tai manau minimalus sansas gaut banus. vat jei be stealth i live pasijungtum tai jau gali turet nemalonumu

jei pas tave firmware 1.6 tai nupacintas zaidimas tau net nepasileis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va nba 2k10 jau isleistas visur oficialiai,taigi padariau abgx360 testa ir stai kokie rezultatai,taigi ar cia viskas tikrai ok ir galiu jau drasiai jungtis prie xbl pirmaji karta ir nebijoti greito bano? :D

tvarkoje_cia_viskas.bmp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau paimk ir nustatyt autofix level 3 ir tada tikrai bus saugu.

 

ir uzdek varnele kad spalvom issikirtu viska, lengviau paciam bus suprasti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

autofix jau nebepades,nes jau tas diskas iskeptas ir jau zaidziau as ji,todel man reikia zinoti ar labai jau blogai ,kad zaidziau ar cia viskas tvarkoj su situ zaidimu ir galiu nesirupint del bano? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

autofix jau nebepades,nes jau tas diskas iskeptas ir jau zaidziau as ji,todel man reikia zinoti ar labai jau blogai ,kad zaidziau ar cia viskas tvarkoj su situ zaidimu ir galiu nesirupint del bano? :grt:

vat pabandyk idet diska, padaryt kad skaitytu is DVDromo ir uzstatyk autofix lvl 3. ir paziurek kas gausis :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat pabandyk idet diska, padaryt kad skaitytu is DVDromo ir uzstatyk autofix lvl 3. ir paziurek kas gausis :(

gerai,pabandysiu sita dalyka :( o kas turetu nutikti? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokį klausima. Iš bitGamer'io atsisiunčiau fable II : Game Of The Year Edition ir tikrinant su AGBX360 stealth praeina, bet Verification nepraeina ir autofix nepraeina. Autofix 3 lygio, tai ar saugu su tokiu žaidimu eit į live.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pas tave firmware 1.6 tai nupacintas zaidimas tau net nepasileis

ta prasme nupachinto net i HDD neis isimest? pas mane 1.51

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.