OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Panaikinti gali nebent pirkdamas kita xboxa. O apeiti gali losdamas per leaf su draugais (:

O kaip ten su tuo leaf daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada sklande gandai kad yra tipo unbanas, bet reikia pirkt chipa ir su juo knistis.. manau kad taip ir liko gandais viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fuu man nusiseke :D nzn del ko bet mano xbox saugo mane :D losiu visus geimu Live idejau ,ir mane atjunge nuo live,tai tada pagalvojau ( wtf...) o dbr dziaugiuos,nes buciau bana gaves. Gal kas zino kdl mane atjungyneja pastovei idejus 2k9 ? Visi kiti veikia gerai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fuu man nusiseke :D nzn del ko bet mano xbox saugo mane :D losiu visus geimu Live idejau ,ir mane atjunge nuo live,tai tada pagalvojau ( wtf...) o dbr dziaugiuos,nes buciau bana gaves. Gal kas zino kdl mane atjungyneja pastovei idejus 2k9 ? Visi kiti veikia gerai :D

nes ne retail versija pas tave, ir man taip buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik sugalvojau pasidaryti NBA 2K9 update ir gavau ban'ą. Atsargiai, chebra.

 

Klausimas: turint ban'ą jokių žaidimų update'ų niekaip pasidaryti neišeina?

Tai o koks firmware?

 

Ką tik sugalvojau pasidaryti NBA 2K9 update ir gavau ban'ą. Atsargiai, chebra.

 

Klausimas: turint ban'ą jokių žaidimų update'ų niekaip pasidaryti neišeina?

Koks firmware buvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta draivo fw dauka reiskia, as visalaik updatini ir jau 2 metai kaip livei, ir nieko... dar reik tikrint geimus su tu kreon cekeriu... del geimo neislaisto, WTF? tai nuo ko nukopino jei neisleista? yra gi visokiu promo kopi, versijos apzvalginykams, ir tt. visalaik losiau neislaistus game , viskas ok..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta draivo fw dauka reiskia, as visalaik updatini ir jau 2 metai kaip livei, ir nieko... dar reik tikrint geimus su tu kreon cekeriu... del geimo neislaisto, WTF? tai nuo ko nukopino jei neisleista? yra gi visokiu promo kopi, versijos apzvalginykams, ir tt. visalaik losiau neislaistus game , viskas ok..

Kaip sužinot fw ir ją updatint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzjauciu zmogau geras dalykas tas live nenoreciau as ban gaut nors man visai neblogai pasiseke konsole turiu 3 metus nusiflashinau iskart po savaites nuo pirkimo ir dar neturiu bano nors FW dar ne kart nesu updeitines

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta draivo fw dauka reiskia, as visalaik updatini ir jau 2 metai kaip livei, ir nieko... dar reik tikrint geimus su tu kreon cekeriu... del geimo neislaisto, WTF? tai nuo ko nukopino jei neisleista? yra gi visokiu promo kopi, versijos apzvalginykams, ir tt. visalaik losiau neislaistus game , viskas ok..

tikrai nieko nereiskia tas draivo fw,na gali kas kaip nori galvot bet as jau metai kai turiu ir nesiupdeitines ne kart,reiskia nieko tas nereiskia,o banus pasigaut tai gali bet kas,kaip ir nei vienas,cia jau kaip kam skirta :D

as viskas losiu live pries oficialias datas ir nieko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nieko tu blin nelosi toje livei, as tave drauguose turiu, tu gal pries metus buvai prisijunges, ir isvis tu losi be xb gold, tai reiksia ne tikram online, o tik pasijunges prie jo... ta fw viskas ir yra, per ja ir jos klaidas ir gali ms pamatyti tavo zaidimo detales ir atpazinti ar laustas x'as ar ne, bei ix 1.5 jau kieciause su ja jau netaip baisu list i live. ka reiskia losiu livei? tai reiskia ,kad per diena maziausei 5 h losi livei (koki cod4 ar panasei grajini MULTIPLEJARI , o ne sp, MP o ne sp,) , o tu livei nieko negrajini ir neskiesk, nes net goldo neturi, prisijunge prie lives karta i metus palost sp ir kavksi jis cia... Nusivyliau tavim Vaidai ... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurinejau forume ir neradau tad jei ka sry kad uzduodu jau uzduotus klausimus. Nusipirkau va db xboxa gavau 2 zaidimus nemokamai ir galvoju laust ar ne. Jeigu gaunu bana zaisdamas live, tai toliau galiu zaist single player ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurinejau forume ir neradau tad jei ka sry kad uzduodu jau uzduotus klausimus. Nusipirkau va db xboxa gavau 2 zaidimus nemokamai ir galvoju laust ar ne. Jeigu gaunu bana zaisdamas live, tai toliau galiu zaist single player ar ne?

taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.