Impaler

Kaip atradote PlayManiją?

Rekomenduojami pranešimai

Uzsimaniau pirkt XBOX 360 ir per google visokiu dalyukeliu ieskojau ir netyciukais uztaikiau ant sito puikaus forumo is kurio suzinojau labai daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusprendziau pirkt ps2 ir buwau cia uzklides bet poto po metu kj jau nusprendziau parduot ps2 tj uzsiregistravau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia pries keleta dienu uzklidau beiskodamas info apie xbox360 nes nebuvau apsisprendes ar pirkti ,bet dabar apsisprendziau pirkti tik va truksta 80lt nes uzvakar isleidau and bombiosku :):D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kaip atradau tai :D Ieškojau apie Xbox 360 tai ir atradau, sudomino ir nusprendžiau prisiregistruoti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai seniai kazkada radau bet neatsimenu kaip, dar tada neturejau jokiu konsoliu ir be to man forumai ziauriai nepatikdavo :thumbsup4:

Bet nusipirkau PSP ir PS3 ir tada pradejau ieskoti site'u kaip PSP nulauzti... bet neradau PM.net o naudojau YouTube, nes vis dar forumai nepatiko ir pries pora menesiu aptikau kita toki gera foruma (del taisykliu nesakysiu forumo pavadinimo nes jau buvau gaves ispejima :( ) ir tam forume buvo panasi tema ir kazkas paminejo PM.net ir uzsireginau. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai googlej uztikau beiskodanas info apie PS2, pries pirkima, Gavau daug info cia ir taip atsiradau... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip kiek atsimenu Tai mano pusbrolis pasiule syta puslapi ,nors neturejiau jokios consoles, bet va kai isigijau Xbox360 o paskui PS3 tai ir prireike man sytas Hostas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai seniai kazkada radau bet neatsimenu kaip, dar tada neturejau jokiu konsoliu ir be to man forumai ziauriai nepatikdavo :)

Bet nusipirkau PSP ir PS3 ir tada pradejau ieskoti site'u kaip PSP nulauzti... bet neradau PM.net o naudojau YouTube, nes vis dar forumai nepatiko ir pries pora menesiu aptikau kita toki gera foruma (del taisykliu nesakysiu forumo pavadinimo nes jau buvau gaves ispejima :innocent: ) ir tam forume buvo panasi tema ir kazkas paminejo PM.net ir uzsireginau. :)

Cia tipo PSP*****.org mano posta pamatei? ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tipo PSP*****.org mano posta pamatei? ;D

Joa, ir galvoju kur as ta saita maciau, tai nuejau ir uzsireginau. ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškojau per Google info apie PS2 čipavima ir radau šita weba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.