Impaler

Kaip atradote PlayManiją?

Rekomenduojami pranešimai

O aš ieškojau info apie PS2 ir memcardo fintus ir tep netyčia spustelėjau...Nesigailiu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per google ieskojau ten ant PSP lygtais zaidimu ar tai forumo ir radau.Nesigailiu tikrai!Kazkoks mainiakas as palosiu su PSP biski galvoju einu pazet i playmanija kas naujo vel palosiu ir vel cia einu ;):D;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskojau informacijos apie xbox 360 ir per google pamaciau, patiko man sis puslapis ir uzsireginau.

As visiskai taip pat :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as jieskojau info apie ps2 ir kazkas is draugu pasake si linka ir uzsireginau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

playmanija radau googlej ieskodamas informacijos apie PSP. pamaciau kad daug wisko yra tai ir prisireginau. ysimeciau y bookmarks ir kasdien ziuriu naujienas forume. tikrai liux puslapis, daug galima suzinot apie norima konsole ;) Didelis aciu kurejam ;);)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ieskojau info apie psp per google ir radau.nesigailiu kad uzsireginau ir niekada nesigailesiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir daug kas pries mane pasisake,ieskojau info apie x360 per Google ir taip atsiduriau cia... :) Saitas tikrai liux :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau kad kitaip seniau wadinosi sis tinklapis,bet paskui jis dingo. man per google del ps2 programu buwo ismete. tai ar per google ar per LM radau wel si jegiska puslapi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo seniau buvo "playstation2.naujas.com", po to "playstation2.puikiai.lt", na ir galiausiai "PlayManija.net" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo seniau buvo "playstation2.naujas.com", po to "playstation2.puikiai.lt", na ir galiausiai "PlayManija.net" :D

nu lygtai ir playstation2.ten.lt dar buwo? wa is to playstation2.puikiai.lt tawe pamenu, Viliau,patarinejai apie ps2 sms MP :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.