logikas

xbox 360 acme dvd+r dl

Rekomenduojami pranešimai

Nu as ne Vilniuje ir ne Kaune gyvenu,kad butu pasirinkimas...pravariau savo miestuke visas pardes,tai tik ACME>>> Todel dabar kaip busiu kur Kaune,pabandysiu kitu...man p* ten ar 8 lt ar 15,bile veiktu,acme,todel,kad nera kitu variantu...

tai vat su bile veiktu taip ir buna kad daugiau ismeti i bala pinigu,pamegink verbatim ir tada ziurek kaip veiks,issikepk ta kuris nejo is acmes i verbatim ir ziurek,nors siaip tai tikrai netaupyk ant pigesniu disku,nes tas taupymas gali apsisukti priesingai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano rekorderis nedaug visai naudotas,nelabai siaip as ka rases,net nepamenu,nes usb rakta turiu 8 gb.....Kompas pries 1 metus pirkes uz 4k litu :D dar toks apynaujis...Vnz ka pavyko ikalti i harda tai Prince persia,call of duty....Bet siaip kad ir is hardo,vistiek disko reikalauna bent pas mane jau....bet cdrom neuzia...

Taiva,taip patinka Spider man,o negaliu losti...subiesino...tai reiskias lekti kur i akropoli ir ieskoti philipso ar Verbatimo...ir bandyt. Systra turi Lop top,bet ten itariu vapsie nekas :D

Nu as ne Vilniuje ir ne Kaune gyvenu,kad butu pasirinkimas...pravariau savo miestuke visas pardes,tai tik ACME>>> Todel dabar kaip busiu kur Kaune,pabandysiu kitu...man p* ten ar 8 lt ar 15,bile veiktu,acme,todel,kad nera kitu variantu...

Tai gali internetu pirkti, daleiskim iš kokio pigu.lt, tai greit pristato, ir gali prie dūrų susimokėti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas galite padeti? Vnz pas mane tokia beda. Parsisiunciau zaidu xbox 360,prisipirkau acme disku ,kur dvd-r DL....Prisirasiau.... Esme tokia,kad vieni veikia,kiti neveikia,isemus ir vel pradedant,nenuskaito jo...Turiu zjb zaida Spider man,isirasiau,palosiau,atsijungiau,norejau vel pasileisti,ir kimba,raso tavo diskas nesvarus arba isvis nekrauna... nekertu bajariu ,kas cia per fokusai...su spider man gal turiu jau 2 diskus irasytus ir tas pats..Rasau su image burn....gal su clone cd kitaip butu? ar bandyt visai ant kito pc irasyti? ar acme diskai mano Lite on nepatinka?

esme tame, kad tu prisipirkai dvd-r Dl. Xbox gamus reikia kept i dvd+r DL ir neturetu kilti tokiu problemu. O jei ir tai neveiks, reiskias nesutaria tavo lite on su acme dvd :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka,nulekiau siandien i kauna,prisipirkau disku tokiu kaip Verbatim DL x8 , kaina 9,99 akropoly,paskui paemiau 2 diskus kazkokius Fuljim , ir kazkokius dar 3 varganiausius "Live Star" :D Vnz kol kas ispudziai toki,kad i Verbatim per clonecd ikaliau spider man,ir irase i xbox harda :D ir siaip zaidas veikia :D tai reiskia acme nelabai tinka mano xboxui....Dabar rasau i Fuljim diska Midnight club,ziuresiu ar veiks ant sito,ba acme pawede su situ.... Kas ant acme veikia tai tik Prince persia,Call of duty, ir dar kazkas..... Vnz kol kas Verbatim zjb,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam veikia tai gerai, bet bent jau man tai ne :D

Nusipirkau du acme dvd+r DL. Vieno net nepradejo irasinet error ismete, kito puse irase ir tada ismete.

Nusipirkau VERBATIM ir LIVE STAR. Kolkas visus irase ir veikia be problemu.

Taip, kad is savo puses acme tikrai nerekomenduoju.

Zinoma ne visiem tas pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali pirkt internetu. As irgi pirksiu internetu dabar 25 disku packa su printable pavirsium, nes ir pats gyvenu mazam mieste.

P.S As esu prisirases zaidimu i visokius diskus (acme, verbatim, livestar) tai visi pukiai veikia, tik GTA IV (vienintelis irasytas i acme), kartais nepasileidzia. Nu viska parodo, o kai jau turi duot zaist ismeta, kad reikia nuvalyt diska. Tai palaukiu kelias minutes ir vel bandau paleist, tada veikia... Bet jei pasileidzia, tai tada jau puikiai veikia... Beje recorderis katik pirktas. O sitie http://pigu.lt/kompiuterine_technika/cd_dv...5pack?id=194648 diskai tiktu?

Redagavo Matoxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal zinot ar verbatim DVD+RDL 8x greitis veike ant xbox 360 ?

reikia irasyti ant 2.4x greicio nors diskas palaiko ir 8x, bet and didziausio blogai tau veiks diskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kept žaidimus tik į verbatimus, esu įrašinėjęs apie 30 nei vieno nesuvariau - visi veikia puikiai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.