Dorganaso

del 5.00 m33. fullscreen

Rekomenduojami pranešimai

norejau paklaust del fullscreen per tv su component, nes kai tik atsirado versija, buwo parasyta , kad fullscreen weikia , man irgi veike ant zaidimu, bet po kiek laiko, nebeweike, gal kas zinot kame problema , ir apskritai kam nors veikia zaidimo fullscreen per tv? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust del fullscreen per tv su component, nes kai tik atsirado versija, buwo parasyta , kad fullscreen weikia , man irgi veike ant zaidimu, bet po kiek laiko, nebeweike, gal kas zinot kame problema , ir apskritai kam nors veikia zaidimo fullscreen per tv? :thumbsup4:

Pabandyk persirasyti firmware, gal koks failas parejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk persirasyti firmware, gal koks failas parejo.

gerai butų kad padėtų, mane ta 5.00 m33 wersija jau buvo uzknisus , tai wel perrasiau y 3.90 m33-3 ,o db wel 5.00 m33-6 bet vistiek niekas ten man neweikia ;(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tave visai nerodo ar tik butent full screen gameplay nerodo?

 

90% kad laidas, jei visai nerodo (t.y. nei geimu, nei video, nei jokio vaizdo is vis).

Pabandyk su kitu laidu, o jei tada irgi neveiks, greiciausiai bus hardware bedos, nes pats gi sakei, kad softas perrasytas kelis kartus.

Redagavo vibesbringer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tave visai nerodo ar tik butent full screen gameplay nerodo?

 

90% kad laidas, jei visai nerodo (t.y. nei geimu, nei video, nei jokio vaizdo is vis).

Pabandyk su kitu laidu, o jei tada irgi neveiks, greiciausiai bus hardware bedos, nes pats gi sakei, kad softas perrasytas kelis kartus.

tai kad pas mane laidas kuo puikiausiai veikia, tada kaip sakiai gali but bedos su hardware, o tada kaip ta beda butu galima istaisyt? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.