xargentum

PS2 Slim vs PS2 Slim Silver

Rekomenduojami pranešimai

Ignaz27 zmogau susimazink avatara :D

Furio, tu čia biški ne į temą...

 

Bėje kuo naujesnės ir geresnės detalės, tuo ilgiau ir geriau veiks :wink:

Niekas nedraudžia nusipirkti naujos serijos juodo (ir pigesnio) ps2. Tai, kad išleido "naują" silver ps2 modelį dar nereiškia, kad nustojo gaminti "naujus" juodus ps2. Grublėtumas... Skonio reikalas. Realiai nesimato koks jo paviršius (jei žinoma su savo ps2 nebandai artimai santykiauti :D ). Spalva irgi - skonio reikalas. Daug kam juoda atrodo stilingiau nei sidabrinė, bet mano manymu perkant naują ps2 tiesiog reikia jį derinti prie savo TV, DVD ir kt. įrangos spalvų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kam juoda atrodo stilingiau nei sidabrinė, bet mano manymu perkant naują ps2 tiesiog reikia jį derinti prie savo TV, DVD ir kt. įrangos spalvų.

Tai jeigu mano Sony Bravia HDTV juoda, o mano Phillips DVD playeris sidabrinis tai turiu užsisakyti pusiau juodą, pusiau sidabrinį :) ? Aš pats turiu Crbon Black, bet man gražiau Satin Silver (PS2 gavau gimtadieniui, tai negalėjau pasirinkt spalvos). Išvada tokia, kad čia yra skonio reikalas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei žinoma su savo ps2 nebandai artimai santykiauti

:) bet gi buna ir nauju Black slim v15 ir tie Silver..V15... :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu mano Sony Bravia HDTV juoda, o mano Phillips DVD playeris sidabrinis tai turiu užsisakyti pusiau juodą, pusiau sidabrinį :) ? Aš pats turiu Crbon Black, bet man gražiau Satin Silver (PS2 gavau gimtadieniui, tai negalėjau pasirinkt spalvos). Išvada tokia, kad čia yra skonio reikalas.

Niekas netrukdo nusipirkti sidabrinių dažų :)

Suderintos spalvos ne būtinai vienodos, bet tokios, kurios gerai dera (gražiai kartu atrodo). Tiesa sidabrinė visai gerai dera su juoda... :)

Laughing bet gi buna ir nauju Black slim v15 ir tie Silver..V15... Rolling Eyes

Būtent tai ir sakiau. Idėja ta, kad Silver modelio viduriai ne būtinai yra naujesni nei juodo varianto, ir hardware "naujumas" neturėtų įtakoti apsisprendimo. Nors ir šiaip tarp versijų nėra labai didelio skirtumo. Vidinė įranga visose pagaminta pagal tą pačią technologiją ir atlieką tą patį darbą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai tik spalwa ir siek tiek swelnumu skiriasi :lol Black nuo Silver... :)

Paziurek i pirmo puslapio 9 pranesima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.