xargentum

PS2 Slim vs PS2 Slim Silver

Rekomenduojami pranešimai

Kuom skiriasi sie modeliai?Negi tik spalva?Gal komplektacija ar kas nors skiriasi?Negi uz sidabrine spalva reik apie 80 LT brangiau moket :shock: :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie skiriasi tik spalva. Uz eksliuzyva visada moket reikia...

Kai perki masina, spalva irgi lemia kaina... :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sidabriniai dazai yra daug brangesni uz paprastus juodus.

Hahaha :D Tai jau taip... Na bet už "limited edition" ženkliuką visada reikia mokėti. Tiesa už tokią kainą galėtų pridėti dar ko nors :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na reikia ir man pasisakyti, aš turiu pats būtent tokį Silver Satin. Koplektacija nesiskiria, tiesiog gražesnė išvaizda (man už black tikrai gražiau), po to turėdamas Silver Satin kaip man pasakė pats Sigis iš klp. tai pvz. jeigu norėtum parduoti PS2, tai silver'į parduotum "sėkmingiau", nes iškarto matosi, kad konsolė nedaugiau rodos nei 1,5 metų senumo tik. O PS2 black jau seniai egzistuoja ir neaišku kiek metų jį drengė tau parduodantis asmuo. Po to anot internete esančių gandų - PS2 black'ams dažniau išsireguliuodavo lazeris ir prasidėdavo disk read errorai. Pareina daugiau laiko kol DRE pasiekia satin silveri. Ir irgi iš gandų - tai, kad ilgą laiką žaidžiant (spėju lygino su PS2 slim black konsolėmis kurios vienu metu ėjo brokuota serija, kad kaisdavo kaip velnias) satin silveris nefreezins zaidimu. O pvz pirkdamas PS2 black'a ish skelbimu (ypac!) gali nusipirkti sena versija, kuri gali buti is potencialiai brokuotos partijos ir ilgia juo nesidziaugsi. Nors perkant iš krautuvės PS2 black'a tokios rizikos kaip ir nebera, jau ishparduotos/pakeistos tos konsoles yra.

 

Tai va, nelabai nuosekliai ir aisqiai atsakiau, bet vistiek. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiketu pasidometi kiek kainos bolionelis sidabriniu dazu :)

Ateciai jei noriesiu savo slima parduoti :) :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Satin Silver'io paviršius dar kažkoks švelnesnis (ne gruoblėtas) ir dar girdėjau, kad silverio detalės naujesnės ir tuo pačiu geresnės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na logiškai mąstant (be konkrečių patvirtinimų) aš esu linkęs pritarti Azotui, gi turėjo kanors naujesnio įkišt į tą silver'į. Beto teisybė, PS2 Satin Silver yra švelnutėlis ir daug maloniau už grublėtą black'ą. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir kas, kad silver naujesnisar kuo geresnis man vistiek black'as fainesnis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ignaz27 zmogau susimazink avatara :D

Furio, tu čia biški ne į temą...

 

Bėje kuo naujesnės ir geresnės detalės, tuo ilgiau ir geriau veiks :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.