Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Oh nepyk , netaip perskaiciau.

Ir seip priklauso nuo vairo, zinoma imanoma bet geriau uz official vaira vargiai ar rasi :/

Ne į temą

Nu pas mane Logitech kazkoks,geras jis?

 

Ne į temą

Bet nelabai apsimoka ta vaira pirkt,vistiek po menesio atsibosta,pamenu turejau ant pc tai menesi palosiau ir atsibodo,dar dulka spintoi :)

Ne į temą

Man ir taip grynai buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu pas mane Logitech kazkoks,geras jis?

Ne į temą

Man ir taip grynai buvo :)
Kas neturi vairo tas taip ir kalba :) Aišku, jei turi ten kokį ACME už 80lt, ir sakai, kad greit atsibosta, tai nebėr kalbos tada .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Noriu vairo... :/

no0ne, paskolink, vistiek boxas neveikia :)

Ne į temą

Tai aš su juo ir be boxo žaidžiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai aš su juo ir be boxo žaidžiu :)

atsisedi prie vairo,sukioji ji ir isivaizduoji kad vairuoji masina ? :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsisedi prie vairo,sukioji ji ir isivaizduoji kad vairuoji masina ? :D:D

Ne į temą

Tai aišku :D
Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau kad jeigu su vairu zaisciau tokius zaidimukus kaip nfs ar grid tai jis senai dulketu pas mane, bet kai zaidi rimtesnius zaidimus kaip rbr, rfactor ar gtr tai pasijunti kaip vairuodamas tikra masina ir pasitreniravus tikrai smagu palakstyti su draugais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciau naujiena kad Forza 3 gali but geresnis uz GT5 grafikonu ir paciu gameplay,bei masinu skaicium.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad gameplay tai gali but, bet grafika labai maza tikimybe, kad pralenks GT5. Man ant GT serijos labai kvailas padangu cypimo garsas, nors ant 5 prologue jau pagerejo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiam, laukiam. Forza 2 labai patiko, tik labai monotoniska, bet ne tame esme. Jau baigineju karjera!

P.S. Kas perejo forza 2. Velniskai ilga :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiam, laukiam. Forza 2 labai patiko, tik labai monotoniska, bet ne tame esme. Jau baigineju karjera!

P.S. Kas perejo forza 2. Velniskai ilga :D

nzn del ilgumo neiszaidziau ,nes atsibodo forza2 o reiskia kad nieko gero,nesudomino netgi ir gera grafika,kas dar karta patvirtina tiesa apie grafikos svarbuma,is tikro po forza2 ,pradejau per nauja losti vel gt4 kuri losiau visus metus nuo tada kai tik isejo,va cia tai ilgas zaidimas,jokia forza cia net salia nestovi :D

nzn apie 3 dali paziuresim,bet tegu jie i ta grafika per daug neilenda nes gali gautis vel taip kad is pradziu labai idomu bet po kiek laiko pasidaro nuobodybe,ir negelbsti nei masinu skaicius,niekas

bet gerai kad bus bent jau ne vienas gt5 zaidimas,nes na daugiau tai niekas isvis ir nekuria tokiu zaidimu,net nera su kuo jiem konkuruot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As praejau forzos karjera :pirate2:

tai saunuolis kad turejai tiek kantrybes,bet turbut nebuvai zaides rimtai GT serijos,na bent jau 4 dalies,turbut sudejus kiek esu zaides GT serija visa tai butu ilgiau negu sudejus visus kitus zaistus zaidimus ant tu konsoliu kartu,man nuo gt serijos prasidejo visas masinu pazinimas,nes daugiau tikrai is niekur tuo metu nebuvo galima suzinot apie masinas kiek is GT serijos,o 4 dalis man isvis kaip kokia auto enciklopedija,del to ziuresim kas bus is gt5,ar taip pat prigriebs kokiem 3-4 metam,na tikiuosi ir forza3 parodys gera karjeros rezima,ir galetu garsa geresni padaryt masinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kantrybės patikėk reikėjo. Lošiau nuo 2008 metų liepos mėnesio iki 2009 metų vasario vidurio-galo ;) Aišku ne kasdien, o kartais ir kasdien; netgi buvau tokį grafiką susidaręs kiek turiu tą dieną praeit etc :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kantrybės patikėk reikėjo. Lošiau nuo 2008 metų liepos mėnesio iki 2009 metų vasario vidurio-galo :P Aišku ne kasdien, o kartais ir kasdien; netgi buvau tokį grafiką susidaręs kiek turiu tą dieną praeit etc ;)

nevertas buvo mano kantrybes jei nelosiau toliau :P:P:P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.