Lukrin

Gidas: Leaf susijungimas

Rekomenduojami pranešimai

Galite pakviesti i belenkokia grupe su jumis? Noreciau palosti per neta, nes nekarto neloses, tik pajungiau prie neto konsole... leaf/xlink abu acc: eXtremeeLT(kiek zinau galima invite daryt i draugus/grupe), padarykit invite i grupe/draugus :throw: TUriu gal 20game'u jaigu ka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi turiu golda bet man su lietuviais smagiau losti.Per live man ten biski pieva yra kaskokia ten bandziau lost battlefield bad company tai kaskaip lievai ten visi belenkur laksto tanka pasiema savo respe namus isgriauna...Neber kur sleptis jei kiti atvaro...Dabar litu gausiu sia savaite jei uzteks nusiperku viska kad galeciau gameplay filmuot jei pavyks tada tuta padarysiu ir tada vel bapkes rinksiu ant antros lan kortos.

are you serious? RINKSI litus ant lan kortos. ji 15 LT kainuoja, ka ten rinkt

 

 

Galite pakviesti i belenkokia grupe su jumis? Noreciau palosti per neta, nes nekarto neloses, tik pajungiau prie neto konsole... leaf/xlink abu acc: eXtremeeLT(kiek zinau galima invite daryt i draugus/grupe), padarykit invite i grupe/draugus :D TUriu gal 20game'u jaigu ka

 

extremai skaityk sita: :D

 

Mldc lukai, padarei tikrai nebloga gida, labai paprastai ir aiskiai viska papasakojai.

Siaip kas nori prisijungt prie Playmanija.NET :: XBOX360 :: Server parasykit savo Leaf nicka i PlayManija.NET :: XBOX 360 Leaf Networks kanalas arba geriau man i skype pm ir as jus prijungsiu.

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.