marchiusm

LCD Samsung nustatymai

Rekomenduojami pranešimai

Turiu xboxa360, pajunges ji per componentiny kabely, prie LCD samsung TV (LE32A558 P3F).

Nuejes i Tv meniu, randu vienu ir kitu funkciju, kurios galetu pagerinti vaizda, tachiau kartu ijungtos negali buti. Noriu paklausti, kas turit samsung Tv ir geikminat. Kokius picture nustatymsu naudojate? Gal kokias papildomas funkcijas sujunge esate? O gal ant standarto viskas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu xboxa360, pajunges ji per componentiny kabely, prie LCD samsung TV (LE32A558 P3F).

Nuejes i Tv meniu, randu vienu ir kitu funkciju, kurios galetu pagerinti vaizda, tachiau kartu ijungtos negali buti. Noriu paklausti, kas turit samsung Tv ir geikminat. Kokius picture nustatymsu naudojate? Gal kokias papildomas funkcijas sujunge esate? O gal ant standarto viskas?

Gerbiamasis, samsungo skirtingi modeliai turi skirtingas funkcijas. Gal butu galima kaip nors konkreciau aprasyti ka norima pagerinti vaizde, kokiu funkciju nepavyksta ijungti ir ka su tomis funkcijomis norima pagerinti vaizde?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas save nusistates viska beveik defalt ,tik ijungiu Game mode ,kai grajinu

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir kuo skiriasi tas game mode nuo paprasto? Pas mane irgi samsungas, bet taip ir neisbandziau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isjungus Game mode

Nuotrauka

 

Ijungus Game mode

Nuotrauka

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas save nusistates viska beveik defalt ,tik ijungiu Game mode ,kai grajinu

As kai turejau samsunga irgi game mode isjungdavau, bet nlb mane tenkino vaizdas, tai as contrasta dariau ant 100, backlight'a 10 ir dar kazka kita configinau ir ziurejau kaip graziau atrodo. Be to yra kazkas tokio kaip advance settings, dar ten kazka pasiderinau man atrodo, aisq cia kaip kam geriau, kitiem ir ant default'iniai nustatymai tinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir kuo skiriasi tas game mode nuo paprasto? Pas mane irgi samsungas, bet taip ir neisbandziau.

Atjungiama dauguma vaizdo pribambasu, padidinamas kontrastas ir sviesumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atjungiama dauguma vaizdo pribambasu, padidinamas kontrastas ir sviesumas.

Taigi pas mane Samsung 5 serijos Full HD

LE32A558 P3F

Apie kokias funkcijas ir nustatymus kalbėjau?

Tarkime Jūsų paminėtas game, movie mode ir t.t...

Tarkime standartinis rėžimas - manęs netenkina nes spalvų per daug.

Game mode jei bus kas raudono rodoma, tai ta raudona spalva bus rėkianti ir užgoš visą kitą vaizdą.

Todel aš darau MOVIE mode. Ir pats nusistatau picture setting'us. vat būtent apie juos ir noriu paklausti. Su movie mode galima pajungti tokias papildomas funkcijas kurios neva labai pagerina kokybe (motion ir t.t...) tačiau aš kažkodėl to nelabai apstebiu. Tačiau kontrasto, spalvų, šviesumo nustatymai kelia klaustukų. Kaip Jūs nustatę esate savo samsung'o picture settingus? Movie mode prideda tokį švelnų rūką, ir bent jau mano akims prideda realistiškumo. Visą vaizdų visumą jis paverčia šiek tiek realistiškesniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

game moda pasidares as ir spalvas sumazines biski kad jos nebutu tokios ryskios, dar kazka pasidares esu, pasiziuresiu ir parasysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pas mane Samsung 5 serijos Full HD

LE32A558 P3F

Apie kokias funkcijas ir nustatymus kalbėjau?

Tarkime Jūsų paminėtas game, movie mode ir t.t...

Tarkime standartinis rėžimas - manęs netenkina nes spalvų per daug.

Game mode jei bus kas raudono rodoma, tai ta raudona spalva bus rėkianti ir užgoš visą kitą vaizdą.

Todel aš darau MOVIE mode. Ir pats nusistatau picture setting'us. vat būtent apie juos ir noriu paklausti. Su movie mode galima pajungti tokias papildomas funkcijas kurios neva labai pagerina kokybe (motion ir t.t...) tačiau aš kažkodėl to nelabai apstebiu. Tačiau kontrasto, spalvų, šviesumo nustatymai kelia klaustukų. Kaip Jūs nustatę esate savo samsung'o picture settingus? Movie mode prideda tokį švelnų rūką, ir bent jau mano akims prideda realistiškumo. Visą vaizdų visumą jis paverčia šiek tiek realistiškesniu.

Mano nuomone realistiskumo televizorius neatkuria. Nesvarbu koks. Televizoriuje galima keisti daug parametru. Parametru rinkiniai apjungiami i grupes - tipo "movie", "standart" etc. Kiekviena is ju galima pasiekti reguliuojant kiekviena parametra rankiniu budu. "Movie" rezimas sumazina kontrasta, sviesuma, spalvas, ijungia visokius pribambasus skirtus filmu ziurejimui (papildomu kadru sinteze ir pan.), kurie nelabai gerai veikia zaidziant ir naudojant televizoriu kaip monitoriu. Game mode viskas atvirksciai - dauguma funkciju yra atjungiamos, o visi parametrai i max. pozicija.

 

Jei "movie" tenkina - tai ir reikia juo naudotis. Niekas kitas neirodys, kad kitaip geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei zhmogui labiau patinka movie, tai tegu ji ir naudoja :dwn: Sheip visa gaming mode esme, dalies vaizo apdorojimo filtru atjungimas (del to jie buna pilki, ty neimanoma keisti ju parametru), kad kuo imanoma daugiau sumazhint imput lag (tikslaus clickinimo game ar greti fps gan neblogai kenchia kai imput lag virshyja 60-70 ms).

Nors paprastai game mode ishties turi padidinta kontrasta ir backlight, niekas netrukdo tuos parametrus pasididinti ir ant movie mode, jei reikia ryshkesnio vaizdo. Ash asmenishkai zhaidzhiu ant standart, nes movie man shiek tiek per blankus (puikiai tinka filmams, bet ish zhaidimu man reikai kai ko kito), dynamic su maksimaliom dynamic contrast/backlight/dnie reikshmem yra pernelyg rekiantis (spalvos ryshkiai oversaturated).

 

Sheip kuri laika zhaidzhiant visalaik ijungdavau 100hz motion plus, bet dabar jo jau nebenaudoju, nes menki jo pliusai neatsveria kruvos artefaktu aplink greitai juodanchius objektus.

Redagavo tralialia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.