Rogers

Kur pirkote ir cipavot savo ps2?

Rekomenduojami pranešimai

O sita, dar turiu klausimeli :D jei angluose pirkau PS2 ar nebus problemu su juo zaidziant lietuvoj? nes tas gal tik anglijos rinkai ? Turiu omeny pajungimas prie teliko, ar dezej visi reikiami laidai? nereikia dasipirkti jokiu papildomu prijungimo laidu?

Wiskas tynka..pats is Airijos pirkau ir wiskas weikia :D tik ta perejima reikia senukuose nusipirkt y rozete...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man idomu jusu nuomone ar verta pirkti.Zinau viena zmogu kuris pardavineja ps2 konsoles jis man pasiule ps2(slim)sidabrini,1 pultas su matrix infinity(aisku neoriginalas) ir 5 piratiniais zaidais,nenauduota.uz 540lt.kaip manot? sako kad naujas bet kodel tada 1pultas ir be memory ir dar zaidai neoriginalus ir dezes nera... :blink: bet garantija duoda........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujo PS2 komplekte yra neturi būti atminties kortelės ir antro pultelio. Svarbiausia, kad garantiją duoda. Aš tavo vietoje tokį variantą paimčiau. Ypač mane traukia dėl to, jog Silver'is.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man idomu jusu nuomone ar verta pirkti.Zinau viena zmogu kuris pardavineja ps2 konsoles jis man pasiule ps2(slim)sidabrini,1 pultas su matrix infinity(aisku neoriginalas) ir 5 piratiniais zaidais,nenauduota.uz 540lt.kaip manot? sako kad naujas bet kodel tada 1pultas ir be memory ir dar zaidai neoriginalus ir dezes nera... :) bet garantija duoda........

nepamirsk, kad Memory Card'as dar apie 100 kainuos... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamirsk, kad Memory Card'as dar apie 100 kainuos... :)

Kurioj wietoj 100LT??????Jei FIS'e packas su Memory cardu orginaliu ir Pultu orginaliu 130 LT...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas storas apie 450lt kainuoja.kuo jie skyriasi isskyrus kaina :) .ir koks jusu manymu geresnis.

Storas yra senesnis modelis, greičiausiai naudotas bei juodas, o ne pilkas.

 

Apie 80Lt dabar kainuoja originali Sony atminties kortelė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo PS2 nežinau kur pirkau, nes ne aš pirkau.. ;) bet po kelerių metų nebepaleidžia jis violetinio paviršiaus dvd.. dabar turiu ploną kurį man atvežė iš Kauno. Irgi nežinau iš kur ..svarbu kad turiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kazkas zino koks cipas stovi ps2 gariunuose kuri kiek girdejau zmones perka uz 520lt(konsole su cipu),bei ten storas ar slim?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o siais laikais dar imanoma cipuoti SCPH-39003 versijos ps2.Jei imanoma gal zinot kur cia yra panevezyje.siaip reiktu tik kad irasyti zaidimai pasileistu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o siais laikais dar imanoma cipuoti SCPH-39003 versijos ps2.Jei imanoma gal zinot kur cia yra panevezyje.siaip reiktu tik kad irasyti zaidimai pasileistu.

pas maane irSCPH-39003 tai va atidaviau i turgu kad nucipuotu sake vez i vilniu tai pazesim kas ten gausis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.