Rogers

Kur pirkote ir cipavot savo ps2?

Rekomenduojami pranešimai

Taigi kur tamstos nusipirkote savo ps 2? Ir ar verta ji dar pirkti ? Nes padirbau statybose ir jau ruosiuosi pirkti konsole.Bet kur ? Kaip ? Kur ir pigiau arba kur geriausiai ? Ir uz kiek Dima pardaivneja jau nucipuotas konsoles?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as nesuprantu kodel buna raso parduodam PS2 Chip:Matrix(orginalas) Matrix(neorginalas) ModBo ir taip toliau? "didziausias chipu pasirinkimas, nuo pigiausiu iki.naujausiu ir geriausiu chipu dms4se , dms4pro , matrix infinity originalas, matrix infinity neoriginalas, modbo " ???WTF?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiek žinau jo.

Ne pas mane ne ModBo, pas mane matrix infinity analogas net ijungus logotipa rodo Matrix Infinity.:wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne pas mane ne ModBo, pas mane matrix infinity analogas net ijungus logotipa rodo Matrix Infinity.:wink:

tai kuom jisai nuo orginalo skiriasi?O firmaware gali updatint?Nustatymus gali keist?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neoriginale negalima fw atnaujint. keisti nustatymus irgi nezinau. Jei nori tixlei zinoti - rasyk PM edmui, jo nickas EDM, atsakys kada pamatys.

 

O del to kad NO MODBO, tai kiek pamenu tai visdelto YRA modbo, tik rodo matrix logo, velgi del shventos ramybes paklausk per pm EDM. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

impaler klysti galima drasiai keist nustymus nei modbo nei mi nuo to nenusprogs,juk nustatymai tam ir yra kad juos keistum :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kuo remiesi tai sakydamas? Jeigu tu nesupranti, kad klonai (senesni ModBo, kurie yra paplite, ModBo, ne MI neoriginalai) ateina su firmware, kurios negalima update'int nei nustatymų, kurių galima keisti! Čia yra faktas, netiki - užsienio forumuose paskaitinėk pagooglinęs. Reikės vieną kartą liepti Edm, konkrečiai išdėstyt, kokius čipus galima updeitint ir keist settingus ir kokių ne ir bus įdėtas į DUK once and for all. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dms4 pro ta chipa ir ps2 siule uz 350 su 2 pultais ir memori card naudotas biski ,bet neemeu labai labai skubino paklauseu kodel neatsake , pasidomejau chipas kainoja beveik tiek kiek jis man ta ps2 pardavinej su tuo chipu tai galvoju jis ce sukcius ir beto bicas sake popigiaja pardos =]!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.