tomashex

Su artėjančiais naujais metais mieli Playmanai!!!

Rekomenduojami pranešimai

Sveikinu visus, ypač dėkoju Impaler aka dj Viliui, už nuostabų konsolių tinklapį,kurį dar ne kartą remsiu! ?? su artėjančiais! Beje ,kuo geri buvo jums šie metai? Blogybes visi žinom pagrindines . Aš va vasarą per patį karštį su kauke+ skydas išsilaikiau auto teises pagaliau,išlipau iš komforto zonos :D daugiau mažai kas gero 

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na youtubės kanalas pradėjo įgauti pagreitį su subscriberiais.  Tai galvoju negi teks rimčiau kurti video...

  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū @tomashex labai malonu sulaukti gero žodžio :) ir tave su artėjančiais metais!

Linkiu tau ir visiems visiems PlayManams, kad jie būtų tokie geri, kaip man buvo 2020. Taip, klaidos nėra. 2020 man buvo vieni geriausių metų gyvenime ever. Sugalvota ir įgyvendinta nemažai tikslų, o kiti daugiamečiai tikslai irgi materializavosi būtent 2020.

Linkiu ir pats visiems sveikatos ir daugiau optimizmo sekančiais metais. Linkiu atrasti būdus kaip išnaudoti šią krizę, savęs tobulinimui, atrasti naujus uždarbio būdus, kurti verslus. Galų gale gerai pailsėti. Na ir standartiškai daug ir gerų žaidimų! ;)

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.