Impaler

Įvykdyti atnaujinimai portale

Rekomenduojami pranešimai

Saunu Impaler ^_^

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisiregistravau cia neseniai, bet pastebejau toki bug'a, kad labai daznai islogina is forumo ir paskui buna lb sunku prisilogint, raso kad neteisingas slaptazodis ar vardas. namuose visai negaliu prisilogint. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisiregistravau cia neseniai, bet pastebejau toki bug'a, kad labai daznai islogina is forumo ir paskui buna lb sunku prisilogint, raso kad neteisingas slaptazodis ar vardas. namuose visai negaliu prisilogint. :/

Cia tik tau turbut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nenoriu tos firefox ,man gerai ir Opera

Nes man nepatinka firefox jo valdimas keistas man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi pradejo metyt ta pacia lentele kiekviena karta kai ieinu. Naudoju taip pat Opera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm keista. siaip nieko nebuvo daryta paciai PLM, itariu operoje ka nors keisk settinguose prie saugumo. nes jokiu sertifikatu mes neturim ir neturesim (ne eshopas esam). bergzdziai tikrina ta opera kazka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet viskas buvo iki to laiko gerai ,vat tik siandien pradejo syta mest, o nieko nedariau as su ta opera ,nieko nekeiciau setingose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pastebejau kad ji meto playmanijoj man ir dar kazkuriam puslapyje neatsimenu. Bet tik 2 tinklapiuos man temeto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va katik panaikinau ji ,daugiau nemeto man ji

sita padariau kai ismeta lentelia

1-uzeini ant security

2-uzdedi varnele

3-ir spaudi Approve

Nuotrauka

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Va katik panaikinau ji ,daugiau nemeto man ji

sita padariau kai ismeta lentelia

1-uzeini ant security

2-uzdedi varnele

3-ir spaudi Approve

Nuotrauka

Saunu, aciu labai nes pas mane ta lentele metydavo vos ne kiekvienam puslapy :)

 

Impaler saunei padirbejei ir su pakvietimas sugalvota labai gerai, dabar neprasys naujokai turnintys po 0 pranesimu pakvietimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:) pala pala apie kokius pakvietimus tu kalbi? Jei kalbi apie "oficiali pakvietimu tema" tai ten patys nariai / modai taip sugalvojo - nedalint naujokam invaitu. As su tuo nieko bendra neturejau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi nebera atskiru konsoliu skilciu dabar tai searchas tapo pastoviu irankiu kuriuo reikia naudotis norint kazka rasti. ir butent su juo gana sunku kazka rasti, pvz kartais irasai zaidimo pav tiksliai ,o jis buna tik 2 search puslapi,pirmam buna visiskai nieko bendro su tavo ieskomu pavadinimu turincio temos. o jei pvz temos pavadinime nera tarpu o tu padesi tarpus isvis nieko neras. arba jei netiksliai irasysi pavadinima irgi dazniausiai nieko neranda searchas. ma as kai zinau kas kaip ,bet pvz kas nor atejas megintu rast kazka ir tiksliai nezinotu kaip rasyt pavadinima,tai greiciausiai nieko nerastu. pats niekaip negalejau rast LBP temos cia kazkada nes ji buvo irasyta be tarpu. bet geriausia kai irasai tikslu pavadinima ir ismeta vis kruva temu kurios neturi nei vieno is tu zodziu kuriuos tu irasei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.