Jonis

Kokias auto vairuojate?

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane bliūdas 2.2VTi, h22a5 143kw japoniškas variklis. O kuom pasižymi japonai ? Apsukomis :D Ten redline nuo 7.5k, tad kai nepatingiu ir važinėju +/- VTEC veikimo ribose, t.y 4-8k rpm :D Na ar dabar keista, kad 15l ? :D // Gražus betmenas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano garazas atnaujintas mercedes bendz c180 limousine universal, elegance varijantas. ne visai tai ko ieskojau ir apie ka galvojau, bet sitos auto ieskojau kazkur pries pora metu, bet tuo metu kaiptik artejo muitu "ciurkom" uzdejimas (nenoriu nieko izeisti bet kad tautybes db nepamenu) tai ju kainos buvo dvigubai uzlenktos, o cia grazuolis uz 1.2keuru ir dar nuleido, nesusilaikiau...

 1.8l 90kw man pakanka, ir bega ir rieda smagiai, nera lengva bet i 9l bendzo misriu vaziavimu issitelpu, galvojau deti dujas bet db jau abejoju...

 

 p.s. kazkas auto tema manes per skype ieskojo, bet nei pranesimo neskaiciau nei kontaktuose nieko naujo....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip per speed bumpus praeina? Nepanasu kad kur nors is asfalto issuktu arba kauno gatvej pavaziuotu :D

Uztai graziai blizga. Ratai duoda visa efekta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

masina lietuvos keliu nera maciusi  :D o per speed bumpus letai tenka perlipti ,bet kur as gyvenu ju praktiskai nera 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vemt norisi man nuo tu Z4, nu bet sitas tikrai grazuolis. :) 

 

Kiek mokejai jeigu nepaslaptis? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grazios jos buna iki tol kol i gatve isvaziuoji ir issipurvina. juk tam jos lygtai ir skirtos, vazinet.  :sit:  ner ko pavydet. o paruost blizguti nuotraukai nera labai sudetinga. tik realiai su blizguciu vazinet kaip va cia kitas klausimas  :book:  bet pasipoliruot ir man patinka, kai uz sunku darba buna atlyginta. ir jei kelias sausas tai dar ir kita diena blizges  :gusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matai ,mano blizga visada, ne tik fotkese , masina laimejo kelis show and shine praeita vasara ,Priziurima yra kaip priklauso ir blizga net blogu oru vazinejant .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na saunu bet daug darbo kad shinintu daug trint visokio crap i ja reikia. Svarbiausia kad ir apsauga kartu masinai.

Gal zinai geru dalylu ka patrint i masina is geresniu produktu ? Kazka is polirolio ir vasko.

Geresniu bet pigesniu lol

Noriu kad mano ir blizgetu gerai

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.