Amber01

XBOX 360 informacija ir D.U.K.

Rekomenduojami pranešimai

Vidine atmintis 512MB. (Mano modelio atveju - 256mb viduje ir 256mb atminties kortele). Gali vietoj hardo (seivam) naudoti flash'a, arba pirkti harda. Komplektacijoje hardo nebuna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mano consolė flashinta, nežinau kaip ir kas, nes ne pats flashinau ir nieko apie tai nesuprantu. Norėčiau pasijungt į XBL ir parsisiūst update nelegaliam žaidimui (šiuo atvėju NBA2k11). Ar gausiu baną? Ir ar iš vis įmanoma update' inti nelegalų žaidimą? Ar užtenka tik įkišt neto laidą ir pagal gidą jungits į netą ar reikia pirkt kažką, kad siūst update' us? Perskaičiau pusę forumo, atsakymų konkrečiu neradau. Dėkui už atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mano consolė flashinta, nežinau kaip ir kas, nes ne pats flashinau ir nieko apie tai nesuprantu. Norėčiau pasijungt į XBL ir parsisiūst update nelegaliam žaidimui (šiuo atvėju NBA2k11). Ar gausiu baną? Ir ar iš vis įmanoma update' inti nelegalų žaidimą? Ar užtenka tik įkišt neto laidą ir pagal gidą jungits į netą ar reikia pirkt kažką, kad siūst update' us? Perskaičiau pusę forumo, atsakymų konkrečiu neradau. Dėkui už atsakymus.

1. Nuo ban'o niekas neapsaugotas (nebent neflashinta konsole ir originalus zaidimai).

2. Update daryti piratiniam zaidimui galima.

3. Paprastai pajungi kabeli i xbox'a ir kaip pats sakiai pagal gida jungiesi.

4. Is XBOX LIVE siuntiesi update'us, zaidi LIVE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau kad pasikeitė title updates vieta, dabar jie ne į cache dedas o į /content/0000000000000000/TitleID/000B0000/ folder.

Gal žinot ar ir su senais žaidimais tas pats?

Ne į temą

Jei taip tai daug darbo turėsiu kol viską į vietas susidėliosiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsitiko problemele, kad is savo HDD valiau XBLA, nes norejau isidet DLC. Dabar pasijungus hdd prie x'o rodo profili, bet nera avataro, nera axievmentu ir kai zaidziu sone neparodo last games played, bet save'ai viskas yra. Gal kazka galejau neto iskelt is folderio (3partition/content/00000000.. )? Arba kaip butu galima sita problemele issprest?

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kokia programele per transfer kit'a pajungto HDD galima butu nuskaityti informacija? nes dabar per xbox 360 commander is pat pradziu ideta mato dlc, poto pajungus prie xbox'o po kazkurio laiko raso kad DLC coruptinosi, o prijungus HDD prie pc jau folderiuose DLC failu nebera, o vieta jie uzima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kokia programele per transfer kit'a pajungto HDD galima butu nuskaityti informacija? nes dabar per xbox 360 commander is pat pradziu ideta mato dlc, poto pajungus prie xbox'o po kazkurio laiko raso kad DLC coruptinosi, o prijungus HDD prie pc jau folderiuose DLC failu nebera, o vieta jie uzima...

Xploler360 skaito viska.yra spec versijos 250Gb hardam,o siaip naujausia versija ims visus kitus HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kadangi esu žalias ant XBOX360 flashinimo, tai paklausiu jūsų pagalbos.

 

Pirkau nauja XBOX360 Jasper su naujausia tuo metu iXtreme v1.1. Viskas veikė labai gerai, bet neseniai parsisiunčiau NFS Hot Pursuit, žaidimas reikalavo dashboardo atnaujinimo, tai aš ir atnaujinau į versiją, kuri su Kinect suderinama. Leidžiant šį žaidimą man meta užrašą "unreadable disc". Kiek teko domėtis, užsiroviau ant AP 2.5 apsaugos, konsolė savyje saugo reportą, kurį man vos prisijungus su kompu prie interneto pasiųs Microsoft ir man pareis banas. Na, bet tai nėra taip baisu, kadangi Live paslaugom nesinaudoju ir nežadu naudotis. Šiaip ir dabar pas mane visi senesni žaidimai puikiai veikia, tarp jų ir The Sims 3, kurie irgi šiaip turėtų turėt AP 2.5 apsaugą (matyt buvau parsisiuntęs sufixintą atvaizdą).

 

 

Ką turiu daryt, kad galėčiau paleist NFS Hot Pursuit žaidą? Jei vienintelė išeitis yra atnaujinti savo iXtreme, tai ar įmanoma namų sąlygom viską padaryt? Dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Jei nesi bandes ir neverta daryti" tikrai nesutinku, visad buna pirmas kartas. Viskas priklauso nuo taves paties ir nuo tavo ziniu ir sugebejimu. Jei manai kad sugebesi, perskaityt keleta gidu pasiziurek ar viskas aisku, jei suprasi kad persunku nenesi kur ir perflesins, o gal visgi pasirysi ir pats pasidarysi :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galetum numest koki gida, googlinau, bet nzn.? Turiu zmogu kuriam parodysiu gida ir turetu patvarkyt.

nu blem flashinimo gidas bent jau man geriausias tai jungleflasher'iu ,is ju websaito, nueini ir atsisiunti.tuo paciu pati JF paimi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur rast xbox title update isskyrus digiex.net. kur dar jus imat? man reikia pvz Far Cry 2 TU, jis nemazas ,virs 100mb ten. ir digiex nerandu.

 

jau radau xbuc'e tik titple update tai ne patch. hmm kaip patcha gaut offline.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Noriu nusipirkti HDMI kabeli.

Yra skirtumas tarp Xbox 360 siulomo kabelio ir paprasto kuri gali rasti daugumoj parduotuviu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Noriu nusipirkti HDMI kabeli.

Yra skirtumas tarp Xbox 360 siulomo kabelio ir paprasto kuri gali rasti daugumoj parduotuviu?

vaizdo kokybes prasme nera, skirtuma stas kad ten duoda papildomai optini isejima ir RCA tulpes i koloneles (L+R). bet galima panaudot ir paprasta HDMI kabeli su tuo kabeliu kur eina prie boxo ir gauti tuos audio isejimus (cia del to kad garsas nebutu per tv o per namu kina, stiprintuva ar pan).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, beda paleidziant Need For Speed: Hot Pursuit, su senu FW mesdavo "Unreadable Disc" errora, o dabar nufleshinus i LT+ paspaudus "Play" tiesiog atsiranda juodas ekranas ir niekas nesikeicia. Kame bedos, gal bloga virtualke parsisiunciau, ar kazka reikejo padaryt pries burninant? Kaip jums su NFS:HP?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.