rokshiukas

Ryt motokroso čempionatas!

Rekomenduojami pranešimai

Ryt, sekmadienį, Birželio 17 dieną, motokroso čempionatas Šiauliuose, Aleksandrijos moto trasoje. Šiaip jau ir šiandien (16 dieną) vyko, bet kvalifikaciniai važiavimai.

Taip kad, balnojam plieninius žirgus, kas ką turim, ir riedam Šiauliuosna, pasižmonėti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien buvau buvo treniruote. buvo kvalifikacija bet tasku neskaiciavo nes buvo blogos oro salygos. rytoj 9 val tikra kvalifikacija. rytoj vel su seima varom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va siandien nuvaziavom i ta cempionata oras buvo labai geras (palyginus su vakar) po vakar lietaus balu dar liko bet nelabai daug ir po ilgo vazinejimo visos issitaske. lietuviai priziniu vietu neuzeme (gaila) suaugusiu cempionata laimejo latvis jauniu nepamenu :) imesiu keleta fotkiu is turnyro

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražios foto. :)

 

I krosą varyt nežadu, užteko europos ralio čempionato, 2005-ais metais. Kai buvau ten vertėjas į/iš anglų kalbos. Tai 3 dienas girdė mane ir maitino už mano paslaugas, kad to ralio net neatsimenu kas ir kaip. :) Nuo to laiko tokio tipo renginiuose (neswarbu, kad motociklai, svarbu lenktynės ir purvas ir t.t.) nebekilo noras bedalyvaut jokia forma. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau pasibaige cempionatas lietuvis 6 vieta jei neklystu paeme. eurovizija dabar tas kas cia daros.... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau pasibaige cempionatas lietuvis 6 vieta jei neklystu paeme. eurovizija dabar tas kas cia daros.... :o

Bet didžiuojasi kad ir šeštas būdamas. xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.