Teaser

Kaip manot?

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manot ar dar verta chupuoti man senuka pirma xbox juolab, kad net zaidimai ant jo jau nuo praeitu metu neleidziami? Gal kas nesenai chipavo ir ar nenusivyle? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot ar dar verta chupuoti man senuka pirma xbox juolab, kad net zaidimai ant jo jau nuo praeitu metu neleidziami? Gal kas nesenai chipavo ir ar nenusivyle? :)

Kiek žinau, tai juos taip pat kaip ir X360 galima ne tik čipuoti, bet ir nuflashinti. Gal kainuotų pigiau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau, tai juos taip pat kaip ir X360 galima ne tik čipuoti, bet ir nuflashinti. Gal kainuotų pigiau...

Tai man, neismananciam, gal gali paaiskint kas tas fleshinimas ir ka sios "proceduros" metu, taip vadinamas, meistras darys tam kompui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

chipuoti -> atidaromas tavo xboxas, imamas pajalnikas (lituoklis), prilituojama spec mikroschema (chipas). yra gudruoliu kurie sugeba ir priklijuoti chipus vietoj litavimo.

flashinimas -> viskas vyksta programiskai (buna atveju kai reikia atidaryti deze ir sujungti kokius 2 kontatkus i kruva) visiskai jokiu papilodmu detaliu, yra perprogramuojamas kompiuterio biosas. (pirmosios smegenys :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as jau gan seniai nusipirkau xbox, nusicipavau, isidejau 500gb harda ir dar iki dabar ziuriu filmus, serialus, kartais gamus net palosiu (turejau ps2 bet nlb man jis patiko, nes pirma memory cardus perkaliot reikia, paskui pratryninet savus, kol game krauna laukt reik ilgai). Jis man kaip media centras tarnauja ir tarnaus manau. O jei vien zaist nori tai geriau pc as manau nes vistiek ant xbox jau nebeleidzia tu gamu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.