Shliuzas

Mass Effect 2

Rekomenduojami pranešimai

Klausykit kiek suprantu norint isgyventi ta suicide misija (ir kad liktu gyvi visi komandos nariai), turi visi buti Loyal tipo (ar kazka cia maisau). Ir kaip isiversti merga i lova xD nes kiek maciau per interview tai taip buvo :) (+ achievemtas uz tai yra) :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, man keletas komandos draugų krito, kaip bobikę pabakint - nežinau, deja, neteko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką.. Praėjau ir aš. Geimas tai ištikro nesveikai nesveikas. Gavosi kažkur 26h gameplay'aus. Tikėjausi šiek tiek daugiau iš tos paskutinės misijos pas collectorius, nes nuo pat pradžių buvau nuteikinėjamas, kad ten visiškai amba bus. Ruošiaus vos ne kaip kokiai globalinei apokalipsei, upgreidinau viską kiek tik galėjau, bet ištikro nebuvo ten nieko "tokio" :D Jei būčiau lošęs ne už adept, tai jaučiu būčiau smigęs kaikuriose misijose, nes su adeptu žiauriai smagu ir lengva priešus iš už priedangos išmušt su warp. Ypač kai priešai būna kur nors aukščiau, tai warp'as pirmas tavo pasirinkimas. Nustebino tai, kad

geth atstovas tapo mano komandos nariu. Pirmą kart kai jį pamačiau šaudantį ne į mus, bet į huskus, tai galvojau wtf ? Bet toks mldc vyrukas jis :D

Tai va. Gaila, kad paskutinėj misijoj negalima buvo pasiimt visos savo chebros, ir tada eit kiaurai. Bet kad ten ištikro pagalvojus tų priešų ir nebuvo tiek daug.

+ Cut-scene filmukai gražūs, grafika nebloga, kovos sistema ideali, ilgas žaidimas.

- Dar vis prastas DI; Reiktų patobulint dialogų sistemą, nes kartais gaunasi taip, kad klausi to paties, arba kalbi tą patį per tą patį, ir žmonės nieko nesusigaudo, kad mausto juos.

Žodžiu 9.2/10. Sweet!

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką.. Praėjau ir aš. Geimas tai ištikro nesveikai nesveikas. Gavosi kažkur 26h gameplay'aus. Tikėjausi šiek tiek daugiau iš tos paskutinės misijos pas collectorius, nes nuo pat pradžių buvau nuteikinėjamas, kad ten visiškai amba bus. Ruošiaus vos ne kaip kokiai globalinei apokalipsei, upgreidinau viską kiek tik galėjau, bet ištikro nebuvo ten nieko "tokio" :D Jei būčiau lošęs ne už adept, tai jaučiu būčiau smigęs kaikuriose misijose, nes su adeptu žiauriai smagu ir lengva priešus iš už priedangos išmušt su warp. Ypač kai priešai būna kur nors aukščiau, tai warp'as pirmas tavo pasirinkimas. Nustebino tai, kad

geth atstovas tapo mano komandos nariu. Pirmą kart kai jį pamačiau šaudantį ne į mus, bet į huskus, tai galvojau wtf ? Bet toks mldc vyrukas jis :D

Tai va. Gaila, kad paskutinėj misijoj negalima buvo pasiimt visos savo chebros, ir tada eit kiaurai. Bet kad ten ištikro pagalvojus tų priešų ir nebuvo tiek daug.

+ Cut-scene filmukai gražūs, grafika nebloga, kovos sistema ideali, ilgas žaidimas.

- Dar vis prastas DI; Reiktų patobulint dialogų sistemą, nes kartais gaunasi taip, kad klausi to paties, arba kalbi tą patį per tą patį, ir žmonės nieko nesusigaudo, kad mausto juos.

Žodžiu 9.2/10. Sweet!

Ant hardcore arba veteran žaisk, pamatysi, tada bus ką veikti. ;]]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Nu va ir as perejau. Kaip ir tikejausi. Norit visus issaugoti reikia kad visi butu Loyal tipo, nes kas neutral ta nukerta. Ir laivo shieldas turi buti istobulintas :] Geimas tai nesveikai geras. Gal tik galejo epizodiskai palikti ta masinike is ME1 :D Nu paskutinio sutsceen matesi dafiga reaperiu pareina, tai manau ME3 dalis bus amba :D

Nu duodu 9.5/10 (tiesiog gal gaila kad iseme bei supaprastino PRG elemntus, ginklu normalesni tobulinimasi ir tiek, o siaip SUPER) .

 

 

PS: Nu mergos i lova taip ir neisitempiau :D

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko skaityt, kad komandos narių išgyvenimas priklauso ne vien nuo to, ar jie loyal ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko skaityt, kad komandos narių išgyvenimas priklauso ne vien nuo to, ar jie loyal ar ne.

Taip ir nuo laivo upgradinimo, ir ar ten vidury misijos pas kolektorius "gerus" sprendimus prijami. As pvz ussiseivinau ir mano JACK boba neturojo loyal, tai ja nukrito per filmuka. tada atsilaudinau ir rinkau PARAGON, kad galecaiu bazara su ja isvytsyt gera. Ir ji man isgyveno. Nors aisku dar ir laiva gerokai paupgradinau.

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks wave sito grajaus? :D pas mane ixtreme 1.5.. turiu kompaktus bet bijau rasyt dabar. bandžiau is wave 4 i wave 3 patchint bet kaskas negerai. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks wave sito grajaus? :D pas mane ixtreme 1.5.. turiu kompaktus bet bijau rasyt dabar. bandžiau is wave 4 i wave 3 patchint bet kaskas negerai. ;)

Pats patchinau su abgx i wave3 ir be jokiu problemu eina. Tik update reikejo is xbox.com parsisiusti kita :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man rodo idejus kompakta kad dwd tipo kompaktas tik ir eina kaip filmas. skreenas stowi xbox 360 ir wiskas. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man rodo idejus kompakta kad dwd tipo kompaktas tik ir eina kaip filmas. skreenas stowi xbox 360 ir wiskas. :/

Ne į temą

blogai nupačinai spėju
Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taj kompakta jau sugadines busiu? : )

Ne į temą

Tai tikriausiai jei jau neveikia, nebent insrašytum dar 1.6fw ir su activate.iso :pabandytum ;D
Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taj kompakta jau sugadines busiu? : )

O tai kai patchini per abgx gi rodo tame lange, patching PFI, patching VIDEO partition. jei tuos uzrasus pamatei, reiskias pathinos o jei nea, reiskias nea :]

bet siuo atveju jauciu yra wave4 pas tave, nenupatchinai gerai ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit biški apšviest:

Ten, kai dar pirmam cd išoka misija

padėt Jacobui ir nuskrist i Aeiną, o po to išmeta, kad reik antro cd, tai man neleidžia į tą Aeiną įeit, nei iš pirmo nei iš antro cd, galima tik scanuot, any ideas?

 

Ar taip ir turi būt? ;D

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.