Skeith

Error 0020

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Nu vat ir man prireikė jūsų protingos nuomonės.

Šiandien gavau XBOX360 taisymui su tokią problemą - Error Code 0020

Aprašymuose parašyta - Nežinomas. Turbut perkaitinimas.

Dega RROD. Fixai ir aušinimo sistemos pakeitimai nepadeda.

Plokštė turi žymių ir matosi kad prieš tai buvo taisyta kreivom rankom. (užmuščiau tokius meistrus)

Buvo darytas Xclamp, tačiau kreivai ir neprotingai.

Ką siulote - kas galėtų dar buti.

Ar gali buti kad šis perkaitinimas susietų su RAM čipų perkaitinimų o ne su GPU?

Man tai atrodo kad dėl deformacijos yra abėjotina ar kojelės bus sustatytos į vietą.

Laukiu atsakymų (tik prašau protingų)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau gali but pati motinyne susikraipius po "meistru" x-clamp nes pas mane tai toks atvejis nzn net ar verta taisyt akivaizdziai matosi kad dirba idijoto buvo nes net varztai skirtingo ilgio susukta kiaurai per gpu

 

va dar rpei to pacio taves norejau paklausti tu kaip protingas zmogus tai gal ir zinosi, ar negalima butu sutepti hermetiku silikono pagrindu naudojamu varyklio tarpynems nes jis yra daug atsparesnis karsciui nei termo pasta tik nzn ar veiktu taip nes jis ten neturi jokiu sidabro daleliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau gali but pati motinyne susikraipius po "meistru" x-clamp nes pas mane tai toks atvejis nzn net ar verta taisyt akivaizdziai matosi kad dirba idijoto buvo nes net varztai skirtingo ilgio susukta kiaurai per gpu

 

va dar rpei to pacio taves norejau paklausti tu kaip protingas zmogus tai gal ir zinosi, ar negalima butu sutepti hermetiku silikono pagrindu naudojamu varyklio tarpynems nes jis yra daug atsparesnis karsciui nei termo pasta tik nzn ar veiktu taip nes jis ten neturi jokiu sidabro daleliu

Šiaip čia neatsparumo esmė todėl ir netiks. Termo pasta naudojama tam, kad perduotų karštį radiatoriui.

O hermetikas veikia kaip izoliacija tiesiog. Jis karščio neperduoda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali pabandyt is naujo perlituot visa GPU, bet tam reikia igudziu ir irangos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal netycia kas zino kaip pirmam video pati pormoji diana vadinas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nu vat ir man prireikė jūsų protingos nuomonės.

Šiandien gavau XBOX360 taisymui su tokią problemą - Error Code 0020

Aprašymuose parašyta - Nežinomas. Turbut perkaitinimas.

Dega RROD. Fixai ir aušinimo sistemos pakeitimai nepadeda.

Plokštė turi žymių ir matosi kad prieš tai buvo taisyta kreivom rankom. (užmuščiau tokius meistrus)

Buvo darytas Xclamp, tačiau kreivai ir neprotingai.

Ką siulote - kas galėtų dar buti.

Ar gali buti kad šis perkaitinimas susietų su RAM čipų perkaitinimų o ne su GPU?

Man tai atrodo kad dėl deformacijos yra abėjotina ar kojelės bus sustatytos į vietą.

Laukiu atsakymų (tik prašau protingų)

radau tik tiek kad sis kodas reiskia ta pati kaip ir 0102 Error in the "Digital Backbone" (CPU/GPU/RAM), this is usually caused by a cold solder joint between the GPU and the mainboard.

There are two theories to fixing this one deals with the "X" clamps that hold down the chips. The other involves re-Heating the chips.

daugiau jokios informacijos neradau normalios

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia savo pirkta konsole taisais ar kazkas dave pataisyt?
Redagavo Dziukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia savo pirkta konsole taisais ar kazkas dave pataisyt?
Ne į temą

Ne. Čia remontui davė po kreivų meistrų, bet man atrodo žmogus pats bandė pataisyti savo kreivom rankom :)

 

Ne į temą

O daina yra "ABBA - Saint July", jeigu neklystų.

 

Blin. Nu tiek to. Teks bandyti perlituoti, bet kur įrangą gauti idomu... Su paprastais litavimo įrankiais nepadarysi.

Ir problema dar tame kad plokštė deformuota :)

Gal kas žino iš kur gauti ir kiek kainuoja? Ir butent kokia, nes ant tokios mašinos tai tikrai pinigų neturėsiu. Girdėjau kad reballing galima padaryti ir su paprastėsne įrangą.

Xclamp čia jau nebepadės tikrai

Hmmm. Jeigu nesurasiu budo - tai reiškia bus pirmas XBOX 360, kurio nesugebėjau pataisyti, o aš savo reputacijos gadinti nenoriu :)

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdejau kazkas studijavo KTU ar VGTU ir universitete viska padare. Pirkti aisku nera prasmes, ieskokis gal kas nuomoja ar dar kaip nors.

Arba gali pabandyt nunest i kokia telefonu taisykla ir paprasyt, kad perlituotu.

Redagavo trygoon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdejau kazkas studijavo KTU ar VGTU ir universitete viska padare. Pirkti aisku nera prasmes, ieskokis gal kas nuomoja ar dar kaip nors.

Arba gali pabandyt nunest i kokia telefonu taisykla ir paprasyt, kad perlituotu.

Dėkui. Pažiurėsiu per savo draugus KTU.

 

Dėja paaiškėjo kad plokštė sugadinta labai stipriai ir XBOX nepataisomas.

Po nuiminėjimo varžtų kodas pasikeitė į 0022 ir tokių atvėjų XBOX neimanoma pataisyti.

 

Norėčiau kad visi irgi tai žinotų kuom gresia XCLAMP fix.

 

Rakinkite temą

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui. Pažiurėsiu per savo draugus KTU.

 

Dėja paaiškėjo kad plokštė sugadinta labai stipriai ir XBOX nepataisomas.

Po nuiminėjimo varžtų kodas pasikeitė į 0022 ir tokių atvėjų XBOX neimanoma pataisyti.

 

Norėčiau kad visi irgi tai žinotų kuom gresia XCLAMP fix.

 

Rakinkite temą

Pas mane ir error code yra 0020 ir is newilties kai tu cia parasiai kad jau gali sugest nepataisomai

As ji iwiniojau i ranksluoscius ir pakaitinau

Rezultatas-Ryte atejas ijungiau ir weike wiskas puikiausei

Tiesa neilgai bet weike.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui. Pažiurėsiu per savo draugus KTU.

 

Dėja paaiškėjo kad plokštė sugadinta labai stipriai ir XBOX nepataisomas.

Po nuiminėjimo varžtų kodas pasikeitė į 0022 ir tokių atvėjų XBOX neimanoma pataisyti.

 

Norėčiau kad visi irgi tai žinotų kuom gresia XCLAMP fix.

 

Rakinkite temą

 

mano manymui 0020 kodas susijes su trumpinimu, buvo vienas xbox taisymo atvejis kaip pakaitinus gpu, kodas is 0102 pasikeite i 0020, tada prarades vilty pradejau visokias smulkmenas daryt paimiau pakaitinau visas jungtis ir suveirziau varztais ir tik tada ijungiau veike be problemu. bet dabar gavau panasu gedima turinti xboxa tai pakaitinus is 0102 kodas pasikeite i 0020 tai kad ir ka bedaryciau niekas jo nebeprikelia( tiesa buvo 3sekundem visos zalios lempos uzsidege bet iskarto uzgeso) Redagavo tadas444

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

volume - jeigu ir prikelsi XBOX360 po tokios klaidos tai pradirbs daugiausiai porą mėnėsių. Ar kalbu apie normalų taisymą o ne apie laikiną Xclamp ir panašiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.