mirkaLRS

Vagrant Story

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jums sitas zaidimukas. Man tai dar vienas puikus Square darbas.

Nezaidziau dar FFXII bet paziurejus filmukus apie zaidima, tai kaz kaip labai panasus veikeju piesimo budas kaip ir Vagrant Story ir kovos kaip suprantu irgi panasios, tik kad vienas begioji be draugu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jums sitas zaidimukas. Man tai dar vienas puikus Square darbas.

Nezaidziau dar FFXII bet paziurejus filmukus apie zaidima, tai kaz kaip labai panasus veikeju piesimo budas kaip ir Vagrant Story ir kovos kaip suprantu irgi panasios, tik kad vienas begioji be draugu.

vagrant story buvo turbut idomiausias zaidimas ant psone ir apskritai ziauriai geras geimas,tik kad neturi tesinio tai gaila,o ff12 delto man ir taip patiko kad biski panasejo i vagrant story,geimas superinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, nepastebėjau to piešimo panašaus i FFXII, bet tikrai geras žaidimas.. patiko kad gali daužyti į atskiras kūno dalis (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai geras zaidimas, FF12 tai man labiau panasus i Vagrant Story2 nei i koki FF. Asmenishkai manau kad idiotai tie kur nekure Vagrant Story 2.

 

Nors zaidimas baisiai geras,yra minusu siektiek,levelio sistema galejo kokia but kur galetum kaska pats keisti.Ir kad nera laiko stulpelio tai beda biski.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man Vagrant Story buvo didziausia staigmena ant psx,isvis buvau nerealiai apakes kai pamaciau zaidimo pradzia iki tos vietos kai jau valdai save,man tokie va intarpai turbut vieni is geriausiu aplamai,ir siaip na vienas geriausiu visu laiku zaidimu,o kaip jis nuostabiai zaidziasi dabar ant psp,tiesiog puikus zaidimas,ir kaip nustebau pamates kad FF XII pasidare panasus i Vagrant Story,ko as ir norejau visa laika,rimtai visad galvojau kad va sukurtu toki FF ir VG zaidimu misini,nes butent FFXII as iziuriu panasu pateikima zaidimo kaip ir VG,kas yra mano manymu tiesiog puiku,zadimui inese tokio kietumo,nors tokio siuzeto kaip VG as dar nesutikau nei vienam zaidime po VG,tiesiog nerealus zaidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai Vargant Story pasirode gana liudnas. (Siaip man ir FFXII nepatiko irgi)

Vargant story turi kovos sistema nuo Parasite Eve, bet be perejimo i kova.

Daug kas sako kad geras zaidimas, bet nors as ir fanatas RPG - man jis nepatiko.

Skonio reikalas aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dabar jau tikrai nežinau, geras geimas yra, bet kažkaip nesinori jo siųstis, kad amžiams liktų ta nostalgija šiam nuostabiam darbui (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.