narkata

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomenduojami pranešimai

Perėjau šiandien. Labiausiai džiugina vaizdai, gražesnių ant PS3 nemačiau. Valdymas labai patogus ir aiškus, niekad nemiriau ar pan. dėl prasto valdymo. Žaidimas tikrai mėgsta pakankint, vos iš kelių kartų vietomis ant normal pavyksta... Istorija tysianti žaist. Per visą lošimą nė kart nuobodu nebuvo, kas man dabartiniuose žaidimuose išvis retenybė. Rašyčiau kokį tvirtą 9. Visiems PS3 turėtojams privalu-turėt. :D Kokį best show of the year apdovanojimą tikrai pasigriebs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man sis zaidimas geriausias is visu, kurie buvo isleisti siais metais. siek tiek teko paprakaituot ejnant ant crushed ar kaip ten , bet malonumas, vienas malonumas, beto ir trofejai lengvi :)jei kas dar neturit, bet planuojat isigyti, is karto pradekit zaidima ant hard, nes normal neapsimoka pradet :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man sis zaidimas geriausias is visu, kurie buvo isleisti siais metais. siek tiek teko paprakaituot ejnant ant crushed ar kaip ten , bet malonumas, vienas malonumas, beto ir trofejai lengvi :)jei kas dar neturit, bet planuojat isigyti, is karto pradekit zaidima ant hard, nes normal neapsimoka pradet :D

Ir kai zaidziat ant hard iskart rinkit lobius. As vakar puse dienos rinkau lobius, ir kai gavau platina labiau buvau pavarges, nei laimingas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš taipat perėjau. žaidimas SUPER! Senai jau taip nebuvau įsitraukęs į žaidimą. Vienas nesustojantis nuotykis. Vienas iš tų žaidimų kuris atidirba už visus sumokėtus pinigus su kaupu. :D

Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas perėjot, eikit MP žaisti :D Irgi geras labai :) Aš dar single nepradėjau (laukiu rusiškos versijos, nes noriu pilnai siužetą suprasti), o vat online su malonumu žaidžiu :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas perėjot, eikit MP žaisti :D Irgi geras labai :) Aš dar single nepradėjau (laukiu rusiškos versijos, nes noriu pilnai siužetą suprasti), o vat online su malonumu žaidžiu :))

Aš nusivyliau neradęs Rusų kalbos. O demo versijoje buvo. išvis keista buvo rasti tik Anglų. net titrų nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nusivyliau neradęs Rusų kalbos. O demo versijoje buvo. išvis keista buvo rasti tik Anglų. net titrų nėra.

Ne į temą

Tu neįsivaizduoji kaip aš nusivyliau. Preordinau Unchartedą iš UK, gavau oficialaus relyzo dieną, ir tokį šoką gavau, kai pamačiau, kad Uk versijoj tik anglų kalba. Pradėjau domėtis, ar ne bugas kažkoks (nes nustatymuose yra punktas keisti kalbą, bet neina nieko keisti :D). paaiškėjo, kad Uk vienintelė versija, kurioje yra tik 1 kalba. Pvz, Airijoje, Belgijoje ir kitose europos šalyse yra Multilanguage versija, bet joje taip pat nėra Rusų kalbos. Rusų kalba yra tik versijoje skirtoje Rusijai, Lenkijai ir skandinavų šalims. Yra dar atskira versija prancūzams berods (gal ir klystu, jau susipainiojau tose šalyse benagrinėdamas :) ) kurioje yra dvi kalbos: Anglų ir Prancūzų (?) ir + 10 demo versijų kitų žaidimų. Nu ar ne debilizmas? :) Negi sunku buvo padaryti vieną bendrą Europinę versiją, su visomis kalbomis (pvz.: kaip buvo Killzone 2)? Jau jei problemos dėl BD disko talpos (dėl ko labai abejoju, nes kažkas sugebėjo 10 demo įkišti vietoj kalbų), tai galėjo bent subtitrus sukišti visus. Kažkokia keista Sony politika regionų klausimu.. Tikiuosi Heavy Rain ir GOW3 (kuriem taip pat bus rusų kalba) nebus taip žiauriai skirstomi pagal regionus....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kiek per linuxus žiūrėjau 13GB apimtis. viena kalba užima 3GB. žodžiu laisvos vietos da...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kiek per linuxus žiūrėjau 13GB apimtis. viena kalba užima 3GB. žodžiu laisvos vietos da...

nu va...tai kam tie 50 GB!? Jeigu ju niekas nenaudoja??

galejo kokiu nors making off'u prikisti, ar dar kokio mešlo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes tas slamstas eina i visokius collectors edition ir t.t, uz kuriuos moka papildomus litukus.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va...tai kam tie 50 GB!? Jeigu ju niekas nenaudoja??

galejo kokiu nors making off'u prikisti, ar dar kokio mešlo.

šiaip 25GB, nes 50GB buna dual layer blu-ray diskas.

 

Nes tas slamstas eina i visokius collectors edition ir t.t, uz kuriuos moka papildomus litukus.

Koks šlamštas? Kalba? Taigi netgi į collectors edition'us nededa papildomos medžiagos(žaidimo diske), tiktai prideda gal kartais koki kita atskira diska kaip buvo kuriamas žaidimas, soundtrack'as ir pnš. Dar tas knygutes kažkokias priklauso tuolabiau nuo žaidimo, nes leidėjai visalaik, kažka kita įkiša į tuos edition'us. Redagavo VeriGud

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal kada susijungiam MP ir pasishaudom :mad2: nes man vienam tai nervuoja mp, o jei atsirastu su kuo butu visai linksma :rolleyes: pridekit i draugus, susitarsim del laiko ir suloshim ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.