mazhas08

Neveikia PSN Zaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Vistiek nesitiki. Niekur kitur tokios info nemačiau. O tai tu bandei daugiau nei 5 kartus siųstis tą patį žaidimą?

 

O jei as savo HDD pasikeisiu PS3 tai konsole visdar ta pati skaitysis PSN atzvelgiu?

Taip. Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vistiek nesitiki. Niekur kitur tokios info nemačiau. O tai tu bandei daugiau nei 5 kartus siųstis tą patį žaidimą?

jo 7 kartus pixel junk :DDD

Redagavo Charisma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo 7 kartus pixel junk :DDD

Gali buti kad tik su kaikureis geimais taip galima padaryt, bet ne suvisais. Nors pvz Siren , ten net opcija yra ydeta to redownload epizoda jei istrinsi, nors as netryniau ir nesisiunciau , bet pilnas geimas 9GB uzima , tai yra daug. Tai gal ir yra idetas neribotas siuntimas tik su kaikureis geimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali buti kad tik su kaikureis geimais taip galima padaryt, bet ne suvisais. Nors pvz Siren , ten net opcija yra ydeta to redownload epizoda jei istrinsi, nors as netryniau ir nesisiunciau , bet pilnas geimas 9GB uzima , tai yra daug. Tai gal ir yra idetas neribotas siuntimas tik su kaikureis geimais.

nu gali but , bet man vistiek atrodo kad ant visus geimus galima per 5 activuotas consoles atsisiust

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nznau tiksliai, bet gal pabandyk DEACTIVATE system, ir tada ACTIVATE... gal pades... ne visi AIRIJOJE esantys net'ai yra broadband :DD

 

nors siulyciau nesti i parduotuve kur pirkai, jie pakeist turetu... :>

Redagavo Tomis288

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nznau tiksliai, bet gal pabandyk DEACTIVATE system, ir tada ACTIVATE... gal pades... ne visi AIRIJOJE esantys net'ai yra broadband :DD

o kaip ta deactivate ir activate daryti? :)

abeajoju ar pakeistu. nera cia toks tragiskas gedimas. isvis negedimas, manau. :)

 

Ne į temą

Na reklamuoja tai kaip broadband kiek mates. matau pats is airijos, koki net'a naudoji? Eircom?
Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip ta deactivate ir activate daryti? :)

abeajoju ar pakeistu. nera cia toks tragiskas gedimas. isvis negedimas, manau. :)

 

Ne į temą

Na reklamuoja tai kaip broadband kiek mates. matau pats is airijos, koki net'a naudoji? Eircom?
Tai galima padaryti nuejus y :

Account management > system activation > PS3 system > game opcija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nea, nepadeda. ;/

teks skambinti.

Tik niekur nerandu Sony numerio. Ne net'e, ne manualuose. :) Dar geltonuosius puslpius pavartysiu :)

 

EDIT: Paskambinau Sony tai liepe backup'a daryt ir tada "Restore PS3 System". patys nezino ar pades bet sako pabandyt. :)

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nea, nepadeda. ;/

teks skambinti.

Tik niekur nerandu Sony numerio. Ne net'e, ne manualuose. :) Dar geltonuosius puslpius pavartysiu :)

 

EDIT: Paskambinau Sony tai liepe backup'a daryt ir tada "Restore PS3 System". patys nezino ar pades bet sako pabandyt. :)

ten tie zmones is sony moka tik viena gera dalyka, pakeisti konsole daugiau nieko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten tie zmones is sony moka tik viena gera dalyka, pakeisti konsole daugiau nieko :)

Nu jo, bet jeigu man reiketu damoket tai eina jie n* tada. :)

 

O kai as back up padarysiu, paskui ta formatavima padarysiu tai kaip man savo back up paskui imest? Prijungi USB flash ir tada kas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi ten kur eini backup utilities pasirenki restore ir turetu restorint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OK. aciu, dabar savo external HDD valau, visus failus nuo jo keliu i PC, po to darysiu back up, formatavima ir restore. ir tada bandysiu vel irasyt Flower. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo man tokie dalykai su Burnout. Veltui formatą HDD darei. Įjungi siuntimą iš PSN ir daugiau NIEKO NELIETI. Nedaryt download in background. Bent man tai viskas suveikė. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo man tokie dalykai su Burnout. Veltui formatą HDD darei. Įjungi siuntimą iš PSN ir daugiau NIEKO NELIETI. Nedaryt download in background. Bent man tai viskas suveikė. :D

lol galejei anksciau pasakyt :cheers: nu bet nieko. :D

 

dabar jau kita problema pasidariau. :D

 

mano 149GB external HDD (USB) buvo FAT32 o neuzsiziurejau ir suformatavau i NTFS. pasiziurejau kad PS3 neatpazysta ir tada bandziau performatuoti i FAT32 bed per drop-down meniu buvo galima rinktis tarp NTFS ir exFAT. tai kaip man dabar vel suformatuoti i FAT32? nes kiek zinau PS3 tik FAT32 randa. :D

imanoma man atgal pagrazint i FAT32?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudok programa, neatsimenu tiksliai kaip vadinasi bet man atrodo partition magic :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.