mazhas08

Neveikia PSN Zaidimai

Rekomenduojami pranešimai

naudok programa, neatsimenu tiksliai kaip vadinasi bet man atrodo partition magic :cheers:

na parsisiunciau ir rodo ta mano HDD bet kur formatuoti tai nematau :D

 

EDIT: bandysiu kita programa naudoti, radau gida youtube. :D

 

EDIT 2: Na va susiformatavau, prijungiau prie PS3 ir dabar darau Backup Utility. Raso kad truks apie 20 minuciu. Bet man neleido net pasirinkti ka backupinti ko ne. ;D

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekados neleidzia pasirink ko backupint ko ne , paprasciausiai pries backupinant, istrini ta ko nenori backupinti :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LOL sugaisau visa diena del nieko. ka tik baigiau restorint bet vistiek Flower neisiraso.

pasiieskojau YouTube video apie ta error'a tai vienas zmogus sako kad taip buna kai siunti update/demo ir nepilnai parsiuncia tau tai, tikriauisiai del net'o, tai man taip ir bus. dar pabandysiu dayt kaip Chaosmakeris sake. kai siuncia nieko nedaryt. o jei nesigaus varysiu pas drauga kuris turi geresni neta ir parsisiusiu. :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema isspresta!!!! :cheers:

Mano neto kalte bus...

2 nakties parsisiunciau kai neto apkrova mazesne ir fsio! :D

 

aciu visi kas padejo. :D

 

Ne į temą

dar noriu PAIN parsisiusti, tai gal kas zino koks game dydis?
Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip ta deactivate ir activate daryti? :D

abeajoju ar pakeistu. nera cia toks tragiskas gedimas. isvis negedimas, manau. :D

 

Ne į temą

Na reklamuoja tai kaip broadband kiek mates. matau pats is airijos, koki net'a naudoji? Eircom?

 

jo is airijos :P ICE broadband:P Kokiam mieste gyveni?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo is airijos :D ICE broadband:P Kokiam mieste gyveni?

Ne į temą

as net ne mieste, uz Cavan :D

koks greitis to tavo net'o? :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai jeigu telikas analoginis tai kitaip nebus :D. Bet seip tai jeigu ant norm televizoriaus taip yra tai nueik i DISPLAY nustatymus, ten pasirenki(tikriausiai) HDMI ir td automatic, ir tu turetu geirua veikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

cia ne i tema bet kitur neradau kur paklaust del ps3 account managment,krc jei tu senai jau susikures ps3 acc ir dabar nepameni paswordo,o ps3 pasijungia automatiskai taigi jo nereikia niekad,bet va jei nori ieit isavo billing ir praso visur paswordo,kurio tu nepameni,ka daryt?

ir per psn nieko neiseina,nes psn juk regintas kitu vardumkuris nera toks kaip tavo ps3,taigi psn as galiu pasworda keist kiek noriu,i psn as galiu prisijungt,bet kai buni psn raso kad tavo ps3 acc nera uzbaigtas krc ar ten kazka pan,tipo tu eik per ps3 ir pasirink avatar ir kita info,bet kad ps3 tai viskas yra sutvarkyta,na tiktai kad ps3 tu esi vienas,o psn iejas tu esi kitu vardu juk visai ,kame bedos cia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman

Ne į temą

Man panasei buvo su su tuo avataru ,seip ant ps3 pilnai rode ,o nuejus per PC i offical puslapi man rase kad nedabaigtas ,bet praejio kokia 1-2savaites ir atsistate ,paskui vel buvo susivare ir vel atsistate ir iki dabar ok rodo

Arba pabandik oficelem puslapi prisijunkt su savo ACC ir paupdeitink "My Portable ID" "My Account" ,nes man atrodo as taip buvau dares ,bet neatsimenu ,pabandik uzreginti oficelem puslapi savo ps3 ,jei nepadares to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.