isstatu1

[iPod Touch] Kaip atristi (jailbreak) iPod Touch 2g

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Sveiki, parodysiu kaip atristi iPod Touch 2g (antraji)

1. Per iTunes atsinaujinam firmware iki 2.2.1

2. Parsisiunciame mano prisegta faila Is cia!

3. Instaliuojame setupa

4. Atsidarome ka tik suinstaliuota programa "QuickFreedom", spaudziame dideli "Jailbreak" mygtuka

Nuotrauka

5. Tada susiinstaliuojate LIBUSB (jei Jus esate Windows Vista vatotojas, tada sekite nurodymais, nes kitaip neis nulauzti iPod'o) ir parsisiunciate firmware skirta nulauzimui. Spaudziame "Next"

Nuotrauka

6. Uzdedame varnele ant "Install Installer" ir jeigu norite, galite pasikeisti ikona, vietoj apple zenkliuko ijungiant iPod'a.

Nuotrauka

Pasirenkate paveiksleli, ir spaudziame "Ok".

Nuotrauka

grize, spaudziame "Create Firmware"

7. Laukiame kol sukurs jusu "Firmware" (tai gali uztrukti)

Nuotrauka

Baigus ismes lentele, kad baigta

Nuotrauka

8. Spaudziam "Next"

Nuotrauka

9. Nustatom iPod'a DFU rezimu. Jei nezinote kaip tai padaryti, spauskite "DFU Instructions", kai nustatysite rezima, spauskite "Start Pre- Jailbreak"

Nuotrauka

Jusu iPod'o ekranas turetu buti baltas. (jungiant i DFU, iPod'as turi buti isjungtas)

10. Ismes lentele, kad baigta. Spauskite "Ok", tada "Next"

Nuotrauka

11. Ismes lentele, kurioje pasakyta, kad atsidarius iTunes, spausti SHIFT+RESTORE.

Nuotrauka

12. Atsidarius iTunes, spaudziame "SHIFT" klavisa, ir pele (ziurke) spaudziame ant "Restore" mygtuko

Nuotrauka

13. Pasirenkame "Custom Firmware.ipsw" kuris busu jusu desktope, spaudziame "Open"

Nuotrauka

14. Laukiame, kol jusu iTunes, baigs restorinti jusu iPod'a (nepamirskite, kad visa jusu muzika, filmai bus istrinti)

Nuotrauka

15. Viskas. Dabar jusu iPod'e turetu atsirasti "Cydia" ir "Installer" (jei pazymejote, kad suinstaliuotu)

Nuotrauka

 

 

 

Made By Isstatu1

Nuotrauka

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gidas tikrai issamus, kam reikes atrisinet, tikrai neturetu kilti jokiu klausimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gidas tikrai issamus, kam reikes atrisinet, tikrai neturetu kilti jokiu klausimu :badmood:

o cydia automatiskai atsiranda nes ten buvo tik install installer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gidas tikrai issamus, kam reikes atrisinet, tikrai neturetu kilti jokiu klausimu :notworthy:

 

 

 

jo aciu, issamus, bet man vistik kilo problemu ,) su firmware, atsisiunciau israrinau, bet neatidaro man failo pavadinimu kernelcache.release tai va, turbut neturiu programos su kuria ji atidaryt, bet kokios programos man tada reikia? ;o gal kas zino? gali padet??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo aciu, issamus, bet man vistik kilo problemu ,) su firmware, atsisiunciau israrinau, bet neatidaro man failo pavadinimu kernelcache.release tai va, turbut neturiu programos su kuria ji atidaryt, bet kokios programos man tada reikia? ;o gal kas zino? gali padet??

iTunes?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasau uz kvaila klausima, bet 'atrisimas' tai cia tipo kad ant visu tinklu veiktu, ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasau uz kvaila klausima, bet 'atrisimas' tai cia tipo kad ant visu tinklu veiktu, ar kaip?

Cia ne telefonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ka cia atrisa nuo ko ? turiu senesny ipoda viskas man ten normaliai nieko nereikia atrisinet o ka cia butent atrisa? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padek kas galit.Spaudziu as ant to "Create Firmware" bet man niekaip neuzloadina ir nesukuria to firmware. Pasakykit ka daryti?

Redagavo Kivis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima kai bandau jaibreakint saavo ipod touch 2g tai man visada ismeta eror 1601 arba 1604 arba 1603 esme tame kad turiu mc modelio ipod pirkta si rudeni gal yra ideju kaip imanoma ji jailbreakint ? ar gal zinot kada tai galima bus padaryt? is anksto aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai vienintelis klausimas iskyla tas ar eina is 3.0 firmware iki 2.2.1 sumazint? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.