snaiperr

Jungle flasher 0.1.55beta

Rekomenduojami pranešimai

siandien flashinau per jungle flasher savo hitachi 79fl ir be jokiu xecuter ck3 ir via chipsetu viskas pavyko tik nzn ar pavyko isirasyt 1.51fw gal kas turit daugiau patirties su jungle flasheriu???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien flashinau per jungle flasher savo hitachi 79fl ir be jokiu xecuter ck3 ir via chipsetu viskas pavyko tik nzn ar pavyko isirasyt 1.51fw gal kas turit daugiau patirties su jungle flasheriu???

tai pasiziurek i koki firmware'a spoofinai, juk programos pirmam lange pasirenki savo dummy.bin faila, ir apacioj jis automatiskai parenka, jei yra jo direktorijoje reikiamas firmware'as arba tu pats parenki i koki ixtreme ikelti tavo serial'a.

Redagavo tomasvilda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai cia mano pirmas flashinimas buvo tai nelabai dar moku elgtis ir tai dziaugiuos kad pavyko nes pries tai veziau pas meistra kad padarytu ir jis dare su passkey79 ten lituot reikedavo chipa kad nuflashint tai man teko restorint savo fw ir tik tada flashint tu ta tikriausiai zinai :D tai vat as kaip pradejau flasint padariau dump drive tada uzsevinau kazkoki faila poto dariau set cheksum tada uzseivinau ant virsaus pirmo failo o jau tada dariau flashinima ir visus fw buvau sukeles i ta folderi kur jie praso kad sudeciau fw ir jokio dummy failo as neikeliau nes dariau paprastai per kompa be jokiu via chipsetu ir xecuter ck3 bet faktas tas kad nusiflashino nes kaip padariau restore tada man skaite tik original games o po flashinimo vel pradejo skaityt lievus games

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai cia mano pirmas flashinimas buvo tai nelabai dar moku elgtis ir tai dziaugiuos kad pavyko nes pries tai veziau pas meistra kad padarytu ir jis dare su passkey79 ten lituot reikedavo chipa kad nuflashint tai man teko restorint savo fw ir tik tada flashint tu ta tikriausiai zinai :whistling: tai vat as kaip pradejau flasint padariau dump drive tada uzsevinau kazkoki faila poto dariau set cheksum tada uzseivinau ant virsaus pirmo failo o jau tada dariau flashinima ir visus fw buvau sukeles i ta folderi kur jie praso kad sudeciau fw ir jokio dummy failo as neikeliau nes dariau paprastai per kompa be jokiu via chipsetu ir xecuter ck3 bet faktas tas kad nusiflashino nes kaip padariau restore tada man skaite tik original games o po flashinimo vel pradejo skaityt lievus games

tai gal paprasciausiai kompaktas blogai issikepe, pabandyk dar viena ir bus aisku ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neseniai bandziau wanted issikepiau tikrai zinau kad jis yra su wawe3 ir reikia 1.51fw ir mano boxas paprase nuvalyt cd ;) zodziu taip gaunasi kad su jungle flasheriu padariau kazkoki fw net pats nzn nes poto dump nedariau :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neseniai bandziau wanted issikepiau tikrai zinau kad jis yra su wawe3 ir reikia 1.51fw ir mano boxas paprase nuvalyt cd :) zodziu taip gaunasi kad su jungle flasheriu padariau kazkoki fw net pats nzn nes poto dump nedariau :whistling:

tavo vietoj nenusimanant apie flashinima buciau ejas i xbox 360 pokalby (playmanijos skype) ir ten prases pagalbos kad kas nors is nusimananciu butu bent kiek padejas toj vietoj, db tau vel manau reik ardyt x360 ir sest dirbti daug laiko su gaisai bet svarbu kad domies o neiskart begi pas mestrus, respektas ;) ;) Redagavo vycka008

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui dekui uz palaikyma :) matai jau buvau pas meistrus ir sumokejau 30svaru uz fleshinima bet nuo paskutinio fleshinimo praejo vos 5men o ziuriu jau vel reikia fleshint nes nauju zaidimu negalesiu zaist :whistling: todel pradejau dometis ;) jei reikes ardysiu ir vel surinksiu ir vel ardysiu kol pasidarysiu pats nes reiketu normalaus toturial kaip naudotis jungle flasher nes jauciu kad vienoj vietoj padariau klaidele nors pagal youtubes toturials taip padaryt neisejo P.S. ten net ner doro toturialo daro daro 79fw paskui ziurek jau 47 atsiranda kuri nuflashina kaip 79 balaganas kazkoks ;) tai vat jauciu kad reikes analizuot kaip klaidele istaisyt nes as turejau kazkaip nurodyt pirmam lange jungle flasheri koki ixtreme pasirinkti nors as aisku bandziau bet man tada mesdavo error ir neflashindavo tai gal gerieji zmones zino kaip ten reikia padaryt kad spoofint iseitu ir kaip ten tiksliai elgtis kaip padarai damp? dekui

 

o del skypo buvo jau po laiko nes kai baigiau darba ir pradejau pagalbos ieskoti tada jau buvo 2h nakties lietuvoje ir skypej visi jau miegojo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki vakar perflashinau savo hitachi fl79 dvd rom su jungle flasher ir galiu pasakyt kad suveike ir geimai su wawe3 pasileido :) taip kad ixtreme 1.51 veikia puikiai jokiu nusiskundimu :) dabar aiskinuos kaip flashinti BenQ dvd rom kurio tema jau yra sukurta :) prasom pasidalint savo patirtim :) dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip nebeis nes nauji zaidimai yra su wawe3 apsauga ir kas turi sena fw 1.4 ar senesne tegu naujus zaidimus pamirsta kol neperflashins i 1.51fw nes tik 1.51fw skaito zaidimus su wawe3 apsauga cia jau microsoft ir zaidimu kurejai pasistenge apsisaugot bet deka protingu zmoniu kurie dirba geimeriu labui ir padare fw 1.51 kuris leidzia dzaisti visus zaidimus :D dabar lieka laukt 1.6fw o kada jin pasirodys niekas tiksliai nezino :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Siaip kam live nerupi tai nebutina flesint to xbox,nes gali tik pati zaidima nupatchint ir veiks ant 1.4 IX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tas tai tiesa kam nerupi tai nereikia :D o kam rupi tai tam reikia :D as vienas is tu kuriam rupi xbox live nes ten zaidziu siaip xbox 360 online gaming yra pagirtinas nes yra gan gerai paruostas ir viskas sukasi kaip bitute jokiu lagu nieko jei aisku netas pas tave padorus :D
Redagavo GorDo
off-topic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man patiko sitas  Jungle flasher 0.1.55beta;

 

pirmakart naudojau, du darbus puikiai atliko- flashinau liteona plus spoofinau dar viena dvdroma i liteona (seno bokso)

 

problemu nekele, kai tuo tarpu su maximus toolboxu tikrai vargau, o dosintis irgi nenorejau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu tau klausima ar sunku spoofinti dvd roma ir kokius dvd rom lengviausia spoofinti ir ar imanoma hitachi spoofinti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

imanoma turbut spoofinti visus i visus

 

spoofinimas nesudetingesnis nei flashinimas. esme trumpai:

 

reikia nuskaityti to diskasukio, kuriuo bus "apsimetama" identifikacinius duomenis

 

reikia tuos identifikacinius duomenis irasyti i diskasukio kuris "apsimes" kitu draivu firmware

 

tai reiskia, kad naujasis disksukis, jei tai pvz hitachi, jis ir turi likti su hitachi firmware, bet identifikaciniai duomenys turi buti pakeisti taip, kad konsolei jis prisistatytu, kaip kitas diskasukis.

 

taip pat galima spoofinta diskasuki atstatyti i pradine padeti, ir vel spoofinti kad ir i dar kitoki diskasuki

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.